Jak změnit pozadí v aplikaci Prezentace Google v telefonu

Jak dát pozadí do Google prezentace?
Změna obrázku na pozadí

  1. V počítači otevřete prezentaci v Prezentacích Google.
  2. Zvolte snímek.
  3. Nahoře klikněte na Snímek Změnit pozadí.
  4. Vpravo od položky Obrázek klikněte na Vybrat obrázek.
  5. Vyberte obrázek a potom klikněte na Vybrat. Pokud chcete přidat obrázek pouze pro jeden snímek, klikněte na Hotovo.
Další informace najdete na support.google.com

Prezentace Google jsou skvělým nástrojem pro vytváření a prezentaci prezentací, ať už v práci, ve škole nebo pro osobní použití. Přizpůsobení pozadí prezentací tak, aby byly estetičtější a poutavější, je jednou z hlavních možností prezentací Google. Tento příspěvek vysvětlí, jak upravit pozadí prezentací Google Slides v telefonu, a poskytne odpovědi na některé související dotazy.

Podle těchto pokynů upravte pozadí prezentací Google Slides v telefonu: V kroku 1 otevřete aplikaci Prezentace Google v telefonu. 2. Klepněte na snímek, na který chcete použít nové pozadí. 3. Po otevření snímku klepněte na ikonu tří teček v pravém horním rohu obrazovky. 4. Klepněte na tlačítko . 4. Zobrazí se nabídka. Z dostupných možností vyberte „Pozadí snímku“. 5. Zobrazí se vám různé možnosti změny pozadí. Na výběr jsou plné barvy, gradienty, obrázky a vzory. 6. Klepněte na možnost „Color“ (Barva) a vyberte barvu z palety pro výběr jednolité barvy.

7. Chcete-li zvolit barvy a směr gradientu pozadí, stiskněte možnost „Gradient“. 8. Chcete-li přidat obrázek jako pozadí, klepněte na možnost „Image“. Máte možnost vybrat obrázek z galerie telefonu nebo provést vyhledávání obrázků na Googlu. 9. Klepněte na možnost „Pattern“ (Vzor) a vyberte vzor ze seznamu alternativ, pokud chcete jako pozadí využít vzor. 10. Po výběru požadovaného výběru pozadí klepněte na tlačítko „Hotovo“ a proveďte úpravy. Nyní přejděme k řešení některých souvisejících dotazů: Jak mohu do Prezentace Google pro mobilní zařízení přidat motiv? Import motivů bohužel není v současné době službou Prezentace Google pro mobilní zařízení podporován. Přesto však můžete ručně změnit pozadí, písma a další součásti pomocí výše uvedených postupů. Jak mohu upravit pozadí motivu Google v systému Android?

Odpověď: K úpravě pozadí motivu v aplikaci Prezentace Google pro Android použijte stejné postupy jako dříve. Pozadí motivu můžete úspěšně upravit změnou pozadí každého jednotlivého snímku. Jak v systému Android přidáte pozadí ke snímku? V systému Android je přidání pozadí do snímku snadné. Otevřete snímek, ke kterému chcete přidat pozadí, stiskněte symbol tří teček, klikněte na možnost „Pozadí snímku“ a poté vyberte zvolený typ pozadí ze seznamu dostupných možností, včetně plné barvy, gradientu, obrázku nebo vzoru.

Závěrem lze říci, že upravit pozadí prezentací Google Slides v telefonu je velmi jednoduché. Podle výše popsaných postupů můžete rychle změnit pozadí svých prezentací, abyste zlepšili jejich estetický vzhled a učinili své prezentace zajímavějšími. Pozadí a další aspekty designu můžete stále ručně měnit a vytvářet tak vybroušené a atraktivní prezentace v mobilních zařízeních, přestože import motivů není v současné době povolen.

FAQ
Můžete upravovat Prezentace Google z telefonu?

Prezentace Google Slides můžete upravovat z mobilního zařízení, ano. Prezentace můžete vytvářet, upravovat a zobrazovat i na cestách pomocí mobilní aplikace Prezentace Google, která je k dispozici pro chytré telefony se systémem Android i iOS. To zahrnuje možnost upravovat pozadí prezentací přímo z telefonu. Pomocí mobilní aplikace můžete rychle prohlížet a upravovat své prezentace, přidávat nebo odstraňovat informace, formátovat text a tvary a dokonce komunikovat s ostatními v reálném čase.

Můžete změnit pozadí své prezentace?

Ano, v aplikaci Prezentace Google můžete pomocí telefonu upravit pozadí své prezentace. Pomocí přizpůsobitelných možností aplikace Google Slides si můžete vybrat z různých barev, grafiky nebo dokonce odeslat vlastní obrázek jako pozadí. Otevřete v aplikaci Prezentace Google v telefonu prezentaci, kterou chcete aktualizovat, stiskněte ikonu nabídky se třemi tečkami, vyberte možnost „Změnit pozadí“ a poté vyberte požadovaný typ pozadí. Podle pokynů upravte pozadí podle svých představ.

Jak docílit toho, aby Prezentace Google vypadaly hezky?

Aby prezentace Google Slides vypadaly hezky, můžete použít následující rady: 1. Vyberte si vizuálně přitažlivé téma ze sbírky připravených možností prezentací Google Slides. Zvolte motiv, který doplňuje tón a téma prezentace. 2. Zachovejte jednoduchost: Vyvarujte se přeplnění prezentace textem nebo jinými prvky. Využívejte stručné odrážky a snadno čitelná písma. 3. Využívejte fotografie vysoké úrovně: Zařaďte poutavé fotografie, které se vztahují k vašemu tématu. Ujistěte se, že jsou v prezentaci dokonale zarovnané a mají vynikající rozlišení. 4. Konzistentní barevné schéma: V celé prezentaci používejte stejné barevné schéma. Tím dosáhnete uhlazeného a profesionálního vzhledu. 5. Využívejte vizuální hierarchii: Chcete-li upozornit diváka na klíčové prvky a zvýraznit formátování, jako je tučné písmo nebo kurzíva, použijte různé velikosti písma. 6. Zahrňte relevantní obrázky a grafy: Pro grafické vyjádření faktů používejte grafy, schémata a infografiky. Tím nejen zlepšíte srozumitelnost, ale také dodáte prezentacím větší vizuální přitažlivost. 7. Přechody a animace používejte uvážlivě: Mohou sice zvýšit estetickou atraktivitu, ale jejich nadměrné používání může být obtěžující. Chcete-li posílit své sdělení, používejte je účelně a pouze v nezbytných případech. 8. Věnujte pozornost zarovnání a rozestupům textu, obrázků a dalších prvků: Dbejte na správné umístění všech prvků. Důsledné zarovnání a rozestupy vytvářejí úhledný a uhlazený vzhled. 9. Udržujte textovou a vizuální vyváženost: Nepřeplňujte snímky textem. Místo toho podpořte a zdůrazněte klíčová témata grafikou a stručným textem.

10. Uplatňujte efektivní řazení slajdů: Vytvořte logické a konzistentní pořadí slidů. To posluchačům usnadní sledování vaší prezentace.

Pomocí rad uvedených v tomto článku zajistěte, aby vaše prezentace Google Slides byly vizuálně přitažlivé, poutavé a profesionální.