Domů : Podmínky internetu : Definice doručené pošty

Doručené

Doručená pošta je hlavní složka, do které se ukládá vaše příchozí pošta. Ať už si svou poštu zkontrolujete prostřednictvím webového rozhraní nebo použijete program jako Outlook nebo Mac OS X Mail, každá stažená zpráva se uloží do vaší doručené pošty.

Pokud kontrolujete poštu z a POP3 účet pomocí e-mailového programu, zprávy se stáhnou do složky Doručená pošta na místním pevném disku. Pokud však používáte IMAP e-mailový server, vaše doručená pošta je vytvořena na serveru, a proto jsou na něm uloženy také vaše zprávy.

Protože většina lidí obdrží více pošty, než kolik může spravovat v jedné složce, je běžné vytvářet další složky pro ukládání vašich zpráv. Po přečtení můžete zprávy přesunout do jiných složek, které jste vytvořili (například „Rodina“, „Přátelé“, „Podnikání“ atd.), Nebo je smazat přesunutím do koše. Jakkoli se rozhodnete spravovat svou poštu, je dobré zabránit tomu, aby se počet zpráv ve vaší doručené poště příliš zvětšil. Jinak možná budete muset podat žádost o E-mail o bankrotu.

TechLib - počítačový slovník Tech Lib

Tato stránka obsahuje technickou definici doručené pošty. Vysvětluje ve výpočetní terminologii, co znamená Inbox, a je jedním z mnoha internetových termínů ve slovníku TechLib.

Všechny definice na webu TechLib jsou napsány tak, aby byly technicky přesné, ale také snadno srozumitelné. Pokud shledáte tuto definici doručené pošty užitečnou, můžete ji odkázat pomocí výše citovaných odkazů.