Domovská stránka > J > Jak Zjistit Uloziste Na Macu?

Jak zjistit uloziste na Macu?

V nabídce Apple  v rohu obrazovky vyberte možnost O tomto Macu. Klikněte na Úložiště. Pruh úložiště nejprve odhadne množství využitého a dostupného úložného prostoru. Po dokončení výpočtu zobrazí segmenty představující několik kategorií souborů.

Přečtěte si více

Jak na Macu najít a smazat soubory v kategorii jiné?

V levém horním rohu obrazovky klikněte na ikonu Apple loga a z rozbalovacího menu, které se zobrazí, vyberte možnost O tomto Macu. Poté se zobrazí malé okno, v jehož horním menu se přesuňte do sekce Úložiště. Zde poté najdete přehled toho, kolik jaké kategorie dat zabírají místa na disku. A další otázka, jak vymazat paměť safari? Safari

  1. V horní nabídce klikněte na Safari – Předvolby.
  2. Zde vyberte Pokročilé a zaškrtněte možnost Zobrazit v řádku nabídek nabídku Vývojář.
  3. V horní nabídce Safari se zobrazila nabídka Vývojář.
  4. Klikněte na Vývojář a dále na Vyprázdnit mezipaměť.

Lidé se také ptají, jak vyčistit safari?

Vymazáním historie, souborů cookie a dat stránek ze Safari neovlivníte informace uložené ve funkci automatického vyplňování. Pokud chcete smazat soubory cookie a zachovat historii, klepněte na Nastavení > Safari > Pokročilé > Data stránek a pak na Odstranit veškerá data stránek. Jak vymazat Mezipamět Safari? Nejprve přejděte do aplikace Nastavení, a to buď na iPhone nebo iPad. Následně přejděte dolů a klepněte na kategorii Safari. Zde opět přejděte dolů a klepněte na Vymazat historii a data webových stránek. Tuto volbu potvrďte.

Jak z kalendáře v iOS odstranit viry?

Konkrétně musíte přejít do Nastavení -> Hesla a účty -> Odebírané kalendáře, kde pak stačí škodlivý kalendář najít, rozkliknout a smazat. Jak ochránit iPhone před viry? 5 TOP antivirových aplikací (ZDARMA) pro iPad a iPhone 2022

  1. 1.🥇 McAfee Mobile Security for iOS – Nejlepší bezplatná bezpečnostní aplikace pro iOS 2022.
  2. 2.🥈 Avira Free Mobile Security for iOS – Vynikající ochrana soukromí na iOS + VPN.
  3. 3.🥉 TotalAV Mobile Security – Dobrá nabídka bezplatných funkcí pro iOS.

Jak odstranit virus z kalendare?

Tímto se ocitnete v rozhraní nastavení aplikace Kalendář, kde otevřete sekci Účty. Následně v kategorii Účty najděte kolonku s názvem Odebírané kalendáře, kterou otevřete. Zde je nutné rozpoznat a otevřít škodlivý kalendář, k jehož odběru jste se nevědomky přihlásili. Jak zjistit jestli má Mac virus? Neexistuje spolehlivý způsob, jak zjistit, zda je váš Mac zavirovaný, ale můžete si všimnout některých příznaků. Pokud si všimnete, že váš počítač pracuje pomaleji než obvykle, nebo pokud vidíte podivná vyskakovací okna či změny ve webovém prohlížeči, mohou to být známky toho, že je váš Mac infikován. Dalším způsobem kontroly je hledání nových a podezřelých aplikací, které byly do počítače nainstalovány. Pokud si nejste jisti, zda je aplikace bezpečná, můžete ji vyhledat na webu a zjistit, zda ji ostatní nenahlásili jako škodlivou. V neposlední řadě můžete použít virový skener a zkontrolovat, zda nedošlo k nákaze.

Jak poznat malware v mobilu?

Existuje několik způsobů, jak rozpoznat škodlivý software v mobilním telefonu. Jedním ze způsobů je hledání příznaků infekce, jako je neobvyklé nebo nadměrné vybíjení baterie, využívání dat nebo pády. Dalším způsobem je hledat aplikace, které se běžně nepoužívají nebo jejichž oprávnění nedávají smysl. V neposlední řadě můžete použít mobilní bezpečnostní aplikaci, která vyhledá malware a nahlásí případné nálezy.

By Orsa

Co způsobuje zpomalení PC? :: Jak odstranit vir z Mac?
Užitečné odkazy