Domovská stránka > J > Jak Vybrat Datové Úložiště?

Jak vybrat datové úložiště?

Jaké síťové uložiště NAS vybrat dle srovnání

  • Vítěz srovnání Síťová úložiště NAS. Doporučujeme. Synology DiskStation DS920+ Orientační cena 15 000 Kč
  • Nejlepší poměr cena/výkon. Síťová úložiště NAS. Doporučujeme. Synology DiskStation DS218play.
  • Pro nenáročné Síťová úložiště NAS. Doporučujeme. WD My Cloud EX2 Ultra.

Přečtěte si více

Tak jak se přihlásit do synology?

Přejděte do části Ovládací panel > QuickConnect. Zaškrtněte políčko Povolit QuickConnect. Pokud účet Synology nemáte, klikněte na možnost Přihlásit se nebo zaregistrovat účet Synology. Zadejte požadované údaje a klikněte na možnost OK. Lidé se také ptají, co znamenají * * * * v sms? Význam: SMS = zkratka z anglického "Short Message Service" neboli služba krátkých textových zpráv. Jedná se o komunikační protokol, který umožňuje výměnu krátkých textových zpráv mezi mobilními telefony.

Co znamená v SMS JJ?

Význam: JJ = zkratka pro "jo jo" - vyjadřující souhlas. V podstatě je to synonymum pro "ano". Při anglicky psaném chatu může označovat "just joking" - volně přeložitelné jako "dělám si srandu" - způsob jak dát adresátovi vědět, že to, co jsem napsal není myšleno úplně vážně. Co je to Lmao? LMAO/LMFAO

Laughing My Ass Off/Laughing My Fucking Ass Off. Oboje v překladu znamená "podělám se smíchy".

Jak se připojit na NAS?

NAS se připojuje do malé domácí sítě ethernetovým kabelem. Ve většině domácností jsou malé domácí sítě realizovány tak, že signál internetu je přiváděn od poskytovatele připojení kabelem, z telefonní sítě, nebo je zachycován z okolí jako signál Wi-Fi. Jaké cloudové uložiště? Nejznámějšími a nejpoužívanějšími cloudy jsou např. OneDrive, Google Disk, iCloud či Dropbox. Cloud většinou je placený; spousta služeb nabízí omezený prostor pro data zdarma, zatímco některé cloudy jsou placené úplně a nenabízejí ani zkušební verzi či bezplatné úložiště.

A další otázka, jak si udělat vlastní cloud?

My Cloud Home připojíte pomocí síťového kabelu k vašemu routeru a následně otevřete odkaz MyCloud.com/hello, na němž se zaregistrujete. Poté bude zařízení fungovat jako klasické cloudové úložiště. Na WD My Cloud Home lze snadno synchronizovat všechna vaše data. Když to vezmeme v úvahu, jak postavit domaci nas? Základní řešení je postaveno na RPi 4B 2GB. Dále budeme potřebovat nějaké disky, zde jsme volili 2,5" disky WD External 4TB, které lze po USB rovnou napájet a mají nižší spotřebu (ale také rychlost!) oproti 3,5" variantě. Napájení 2,5" disků by RPi neutáhl, proto je všechno zapojené do externě napájeného USB hubu.

Také, jak připojit nas k pc?

1. NAS musí mít pevnou IP z rozsahu v dané LAN. 2. Nejlépe tak, že v nastavení daného síťového zařízeni se upraví DHCP server tak, aby poskytoval IP adresy až od od určitého rozsahu a NASu se pak přidělí pevná IP, stejně třeba jako síťové tiskárně, apod.

By Florio

Jak poznat OEM licenci? :: Jak funguje NAS?
Užitečné odkazy