Domovská stránka > J > Jak Spojit Obrázky Do Videa?

Jak spojit obrázky do videa?

Vytvoření filmu

 1. Na telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Fotky Google .
 2. Přihlaste se k účtu Google.
 3. Dole klepněte na Knihovna.
 4. V sekci Vytvořit klepněte na Film.
 5. Vyberte fotky a videa, která ve filmu chcete mít, klepnutím na Nový film.

Přečtěte si více

Jak vytvorit video v mobilu?

Google Photos nabídne ale i webové rozhraní, editace videa ale probíhá na mobilu. Ruční vytvoření filmu je dostupné v mobilní aplikaci přes tlačítko +. Po vybrání fotografií a videí Google vše automaticky sestříhá a nabídne hotový snímek včetně podkresové hudby. Jestliže se vám nelíbí, můžete si jej ručně doupravit. Lidé se také ptají, jak udělat z obrázků video? V aplikaci Fotky otevřete kolekci a vpravo nahoře klikněte na Vytvořit -> Automatické video s hudbou. V dalším okně si vyberte snímky, které mají být do vytvářeného videa zahrnuty, a klikněte na tlačítko Vytvořit. Video pojmenujte. Během chvilky bude připraveno k přehrání.

Jak udělat koláž na IG?

Otevřete Instagram v mobilu a klikněte na Plus tlačítko dole pro vstup do vaší galerie. Před nahráním fotografií můžete kliknout na ikonu Nákres tlačítko pro výběr až 9 obrázků pro koláž. Poté můžete v horní části vybrat požadované rozložení. Jak vytvořit video z fotek na Instagramu? Vyberte takový úvodní obrázek videa, který vystihuje podstatu videa. Po pořízení videa pomocí fotoaparátu v aplikaci se podívejte do spodní části aplikace. Tam si budete moct vybrat úvodní obrázek, video si sestříhat nebo přidat filtr.

Lidé se také ptají, jak pridat pisnicku k fotce?

Jak přidat hudbu k obrázku v VistaCreate

 1. Vytvořte si účet VistaCreate. Vytvořte si osobní účet VistaCreate, aby byly všechny vaše návrhy automaticky uloženy a přehledně uspořádány v soukromém kreativním prostoru.
 2. Vyberte formát návrhu a šablonu.
 3. Přidat hudbu k obrázku.
 4. Přizpůsobit a stáhnout.
Jak udělat z videa fotku v mobilu? Je to velice snadné:
 1. Otevřete na svém telefonu Galerii a požadované video.
 2. V dolní části obrazovky klepněte na Přehrát video.
 3. Poté se dotkněte obrazovky pro zobrazení ovládacích prvků
 4. Video v požadovaný okamžik pozastavte nebo jen klepněte v levé horní části obrazovku na ikonu zachycení snímku z videa.

Jak udělat z videa fotku v IOS?

Přejděte do App Store a vyhledejte aplikaci IntoLive a stáhněte si ji. Spusťte aplikaci a udělte jí přístup k fotografiím. Klepněte na video, které chcete převést. Upravte video, jak chcete (korekce barev, rotace apod.) Jak otocit video v mobile? Na zařízení s Androidem doporučujeme využít aplikaci Google Photos (pokud ji váš telefon nemá předinstalovanou, stáhněte zdarma z Google Play), některé mobily to však zvládnou přímo v Galerii. Do Google Photos nahrajte svůj snímek a stiskem tlačítka Edit pod videem veprostřed se vám nabídne možnost Otočit.

Jak spojit videa v telefonu?

Prvním programem pro sloučení několika videí do jednoho je BeeCut. Toto je bezplatný editor videa pro zařízení Android a iOS. Má jednoduché rozhraní a všestranné funkce pro editaci videa. Tato aplikace je určena pro začínající video editory.

By Simson Graciana

Jak zrychlit video v telefonu? :: Jak si vytvořit vlastní Wallpaper?
Užitečné odkazy