Domovská stránka > J > Jak Vyhledat Podle Fotky Na Mobilu?

Jak vyhledat podle fotky na mobilu?

Přes aplikaci Google je to snadné

 1. Otevřete si aplikaci Google.
 2. Klikněte na ikonu „Google lens„
 3. Zobrazí se Vám režim focení.
 4. Poté, co pořídíte fotku anebo ji vložíte z telefonu, se Vám zobrazí veškeré informace o hledaném předmětu a související výsledky.

Přečtěte si více

Podle toho, jak hledat na google podle fotky iphone?

Vyhledávání pomocí obrázku uloženého v zařízení

 1. Na iPhonu nebo iPadu otevřete aplikaci Google .
 2. Ve vyhledávacím poli klepněte na ikonu Google Lens .
 3. Vyfoťte nebo nahrajte fotku, kterou chcete použít pro vyhledávání:
 4. Vyberte, jak chcete vyhledávat:
 5. Výsledky vyhledávání najdete posunutím zobrazení v dolní části obrazovky.
Jak najít oblečení podle fotky? Vyberte fotografii nebo snímek obrazovky zachycující kousek, který hledáte, a my vám najdeme podobné kousky na GLAMI. Vaše zařízení nebo prohlížeč nepodporuje funkci nahrátí obrázku.

Jak najít člověka na Facebooku podle fotky?

Zahraniční servery informovaly o aplikaci Facezam, která by dokázala vyhledat profil člověka na sociální síti, aniž byste znali jeho jméno. Vystačit vám měla pouze jeho fotografii, přičemž aplikace by rozpoznala tvář ze snímku a prohledala miliony facebookových profilů. Pokud jde o to, jak vlozit fotku do vyhledavace? Vyhledávání souvisejících obrázků na mobilu (Android a iOS):

 1. V telefonu nebo na tabletu otevřete aplikaci Chrome.
 2. Zadejte adresu images.google.com.
 3. Napište jaký obrázek hledáte.
 4. Potvrďte klepnutím na Vyhledat.
 5. Klepněte na obrázek, pomocí kterého chcete vyhledávat.
 6. Podržte obrázek a zobrazí se nabídka.

Jak nastavit výchozí vyhledávač Google?

Klikněte na Možnosti Internetu. Na kartě Obecné vyhledejte sekci Vyhledávání a klikněte na Nastavení. Vyberte možnost Google. Klikněte na Nastavit jako výchozí. Jak vyhledat obleceni? Služba s názvem StyleSnap funguje tak, že zákazník či zákaznice odešle snímek oblečení, a algoritmus na bázi počítačového vidění a umělé inteligence vyhledá v katalogu odpovídající zboží. Pokud nenajde přesně stejný model, doporučí alespoň co nejvíce podobné položky.

Jak hledat na Facebooku podle zamestnani?

Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na . Do vyhledávacího pole zadejte jméno přítele a vpravo dole klepněte na nebo . Nahoře klepněte na LIDÉ. Klepnutím můžete filtrovat podle kategorií Město, Vzdělání, Práce a Přátelé přátel. A další otázka, jak zjistit jméno kuryra? Na ni se s balíčkem vydáme ještě v den doručení, když budeme neúspěšní na té původní. Přesměrovat si balíček do nejbližšího výdejního místa Pickup. Poslat kurýrovi zprávu přímo z aplikace, kde se zobrazuje jeho jméno i s fotkou.

Jak najít hledanou osobu?

Vyhledávače osob - Spolužáci

První místo pro hledání starých přátel najdete na stránce spolužáci.cz. Na Spolužácích najdete každého člověka, který kdy chodil do školy a jehož kamarádi si na něj vzpoměli.

By Slade Macduff

Jak spustit vyhledávání ve Windows 10? :: Jak upravit PDF zdarma Mac?
Užitečné odkazy