Domovská stránka > J > Jak Seřadit Fotky Ve Složce Podle Data?

Jak seřadit fotky ve složce podle data?

Ikonové zobrazení Abyste změnili řazení souborů, klikněte na tlačítko zobrazení na nástrojové liště a zvolte Podle názvu, Podle velikosti, Podle typu, Podle data změny nebo Podle data přístupu. Například, když vyberete Podle názvu, soubory budou řazeny podle svých názvů v abecedním pořadí.

Přečtěte si více

Jak narovnat staré fotografie?

Narvat je do knihy, kde fotografie proložíš listem novin. Pak je něčím zatížit, nebo si na ně sednout večer u televize:-) Jenom pozor na přečnívající rohy, abys je neohnul ještě více. Jestli máš leštičku, tak rozmočit a znovu vyleštit. Jak nejlépe upravit fotky? Velká většina těch nejlepších nástrojů na úpravu fotek stlačená do jedné aplikace. Dalo by se napsat, že Adobe Photoshop Express má vše, co se od něj očekává – od klasických funkcí po propracované filtry a efekty či možnosti vytváření koláží. Zkrátka můžete upravovat do nekonečna. Ve verzi pro Android i iOS.

Může se také zeptat, jak zjistit datum pořízení fotky?

Při práci s operačním systémem Windows budou tyto informace k dispozici po kliknutí pravým tlačítkem myši v okně Průzkumníka na kartě Podrobnosti. Zde uvidíme datum, čas, zařízení, kterým byla fotografie pořízena, a také GPS souřadnice místa, kde fotografie vznikla. Lidé se také ptají, jak hodnotit fotografie? hodnoceníhodnocení

 1. Atraktivita snímku - 5 bodů
 2. Technické zpracování - 5 bodů
 3. Nápad/kreativita - 4 bodů
 4. Využití světla - 3 body.
 5. Osobní hodnocení - 5 bodů

Jak změnit pořadí fotek ve složce?

Seřazení souborů

 1. Ve OneDrivu na webu vyberte Moje soubory a přejděte na složku, která obsahuje soubory nebo fotky, které chcete seřadit.
 2. Vyberte záhlaví sloupce a potom požadované pořadí zobrazení.. (Vyberte například záhlaví Název a potom A až Z nebo Z až A.)
Jak seřadit fotky podle datumu Iphone? Uděláte to takto:
 1. Přejděte k albu a klepněte na tlačítko Další .
 2. Klepněte na Seřadit a vyberte možnost řazení, například Vlastní pořadí, Od nejstarších nebo Od nejnovějších.

Jak popsat fotku Iphone?

Klepněte na tlačítko Fotky a vyberte fotku. Klepněte na fotku ve zprávě a pak na Anotace. Tady do fotky můžete něco načrtnout nebo si klepnutím na tlačítko plus můžete zobrazit další možnosti anotací. Klepněte na Uložit a pak na Hotovo. Když to vezmeme v úvahu, jak vybrat vsechny fotky na iphone? Otevřete Fotky. Na kartě Knihovna klepněte na Všechny fotky a pak na Vybrat. Několik fotek najednou vyberete tak, že na ně klepnete, nebo přes všechny přejedete prstem.

Jak pojmenovat svuj Iphone?

Návod – Jak změnit název vašeho iPhonu nebo iPadu

 1. Na vašem iPhonu nebo iPadu spusťte aplikaci Nastavení.
 2. Klepněte na položku Obecné.
 3. Klepněte na položku Informace.
 4. Vyberte možnost Název.
 5. Zadejte požadovaný název.
 6. Klepněte na Hotovo.

By Adama Tangerman

Jak vybrat název? :: Jak přejmenovat fotku v telefonu?
Užitečné odkazy