Domovská stránka > J > Jak Uložit Věrnostní Karty Do Iphonu?

Jak uložit věrnostní karty do iPhonu?

Postup je následující:

 1. Prvně se na vašem iOS zařízení přesuňte do aplikace Stocard.
 2. Jakmile tak učiníte, tak si rozklikněte konkrétní věrnostní kartu, kterou chcete do Wallet přidat.
 3. Po rozklepnutí věrnostní karty klepněte v pravém horní rohu na ikonu tří teček.

Přečtěte si více

Jak pridat kartu do portmonky?

V portmonce se nachází přes 210 karet, a kromě nich se zde zobrazují také aktuální akce a nejrůznější slevové kupóny, které přijdou vhod. Přidání nových karet je hračka a zvládne jej opravdu každý. Stačí stisknout tlačítko „Přidat kartu“ a následně si jen vybrat z dlouhého seznamu dle libosti. Jak zálohovat Stocard? Zálohování uložených karet je možné. Jde o volitelnou funkci. Zálohovat lze vždy do cloudu, například do cloudu Google. Pokud ztratíte telefon, nebo se s ním něco stane, o své karty tak nepřijdete.

Také, jak pouzivat stocard?

Udělej si místo v peněžence tím, že naskenuješ kódy z jednotlivých plastových karet během pár sekund. Během nákupu si jednoduše načti věrnostní kartu na telefonu, oskenuj kód u pokladny a sbírej věrnostní body. Kupóny, slevy, letáky a katalogy v aplikaci Stocard - to všechno z tvých oblíbených obchodů. A další otázka, jak nahrát věrnostní karty do wallet? Všechny své věrnostní karty můžete přidat do aplikace Stocard s čárovými kódy těchto formátů do aplikace Apple Wallet tak, že otevřete nabídku karet (tři tečky v pravém horním rohu obrazovky s kartou) a poté vyberete možnost „Přidat do peněženky Apple“.

Jak pridat kartu do Apple Wallet?

Přidání karty do Apple Pay na iPhonu

 1. V aplikaci Peněženka klepněte na tlačítko Přidat .
 2. Klepněte na Debetní či kreditní karta.
 3. Klepněte na Pokračovat.
 4. Podle postupu na obrazovce přidejte novou kartu.
 5. Ověřte své údaje u banky nebo vydavatele karty.
Jak nahrat karty do mobilu? Jak nahrát platební kartu do mobilu?
 1. Otevřete aplikaci Wallet na iPhonu nebo Google Pay na Android smartphonu.
 2. Vyfoťte svou platební kartu tak, aby byly čitelné údaje.
 3. Dalším krokem možná bude odsouhlasení podmínek používání.
 4. Banka ověří, že jste majitel karty, zasláním SMS s kódem na tel.

Jak se pouziva Portmonka?

Veškeré slevy do kamenných obchodů i e-shopů pořád po ruce, díky mobilní aplikaci Portmonka. Aplikace je ke stažení ZDARMA a funguje online i offline, takže o žádnou ze slev nepřijdete. Veškeré obchody uznávají elektronickou verzi kuponů a navíc můžete rovnou uplatnit i svou věrnostní kartu. Jak získat věrnostní kartu Electro World? V prodejně nebo z pohodlí domova

Ve všech kamenných prodejnách Electro World se můžete stát majiteli Věrnostní karty Electro World, a to bez nutnosti nákupu. Stačí požádat kteréhokoliv z našich prodejců, který s Vámi registraci provede. Věrnostní kartu od nás poté obdržíte na počkání.

Co je YourWallet?

Pro uživatele Androidu doporučujeme aplikaci YourWallet, alternativu k peněžence Apple Wallet. Stáhnout lze z obchodu Google Play, je zdarma a bude vám užitečná pro ukládání věrnostních a jiných digitálních karet.

By Fulbright

Co je to Portmonka? :: Co je to xls?
Užitečné odkazy