Domovská stránka > J > Jak Nahrát Věrnostní Karty Do Mobilu?

Jak nahrát věrnostní karty do mobilu?

Jak nahrát platební kartu do mobilu?

  1. Otevřete aplikaci Wallet na iPhonu nebo Google Pay na Android smartphonu.
  2. Vyfoťte svou platební kartu tak, aby byly čitelné údaje.
  3. Dalším krokem možná bude odsouhlasení podmínek používání.
  4. Banka ověří, že jste majitel karty, zasláním SMS s kódem na tel.

Přečtěte si více

Také, jak pridat kartu do portmonky?

V portmonce se nachází přes 210 karet, a kromě nich se zde zobrazují také aktuální akce a nejrůznější slevové kupóny, které přijdou vhod. Přidání nových karet je hračka a zvládne jej opravdu každý. Stačí stisknout tlačítko „Přidat kartu“ a následně si jen vybrat z dlouhého seznamu dle libosti. Tak jak uložit věrnostní karty do iphonu? Postup je následující:

  1. Prvně se na vašem iOS zařízení přesuňte do aplikace Stocard.
  2. Jakmile tak učiníte, tak si rozklikněte konkrétní věrnostní kartu, kterou chcete do Wallet přidat.
  3. Po rozklepnutí věrnostní karty klepněte v pravém horní rohu na ikonu tří teček.

Jak funguje aplikace Stocard?

Během nákupu si jednoduše načti věrnostní kartu na telefonu, oskenuj kód u pokladny a sbírej věrnostní body. Kupóny, slevy, letáky a katalogy v aplikaci Stocard - to všechno z tvých oblíbených obchodů. Přidej si jakoukoliv Stocard kartu s QR kódem do Apple Wallet. Jak ziskat Kaufland kartu? Kaufland Card mohou zákazníci získat dvěma způsoby: v elektronické podobě stažením Kaufland aplikace v Apple Store nebo na Google Play či ve fyzické formě vyzvednutím v oddělení informací v kterékoli z prodejen. Plastovou kartu lze samozřejmě propojit s tou digitální.

Může se také zeptat, kam ulozit karty?

Aplikace Stocard vám umožní uložení všech věrnostních karet do jediné aplikace ve vašem mobilním telefonu. Všechny věrnostní kartičky pak můžete již nechat doma. Jak se pouziva Portmonka? Veškeré slevy do kamenných obchodů i e-shopů pořád po ruce, díky mobilní aplikaci Portmonka. Aplikace je ke stažení ZDARMA a funguje online i offline, takže o žádnou ze slev nepřijdete. Veškeré obchody uznávají elektronickou verzi kuponů a navíc můžete rovnou uplatnit i svou věrnostní kartu.

Jak získat věrnostní kartu Electro World?

V prodejně nebo z pohodlí domova

Ve všech kamenných prodejnách Electro World se můžete stát majiteli Věrnostní karty Electro World, a to bez nutnosti nákupu. Stačí požádat kteréhokoliv z našich prodejců, který s Vámi registraci provede. Věrnostní kartu od nás poté obdržíte na počkání.
Může se také zeptat, jak získat kartu decathlon? Člen programu se může o svých nasbíraných bodech kdykoliv informovat: Prostřednictvím jednoduché žádosti na Informacích nejbližší prodejny DECATHLON; Přes přihlášení zákazníka na svůj osobní účet na webu decathlon.cz/myaccount.

Jak nahrát věrnostní karty do Wallet?

Všechny své věrnostní karty můžete přidat do aplikace Stocard s čárovými kódy těchto formátů do aplikace Apple Wallet tak, že otevřete nabídku karet (tři tečky v pravém horním rohu obrazovky s kartou) a poté vyberete možnost „Přidat do peněženky Apple“.

By Lamarre

Jaký tablet se SIM kartou? :: Jak komprimovat video online?
Užitečné odkazy