Domovská stránka > J > Jak Opravit Aplikaci?

Jak opravit aplikaci?

Vyberte Start > Nastavení > Aplikace > Aplikace a funkce. Vyberte ikonuDalší vedle aplikace, kterou chcete opravit. Vyberte odkaz Upřesnit možnosti pod názvem aplikace (některé aplikace tuto možnost nemají). Na stránce, která se otevře, vyberte možnost Opravit, pokud je dostupná.

Přečtěte si více

Co delat kdyz nejde Google?

Restartujte zařízení a zkuste vyhledávání zopakovat. Pokud se můžete připojit k internetu, aktualizujte aplikaci Google na nejnovější verzi. Chcete-li ověřit, zda už se výsledky zobrazují, zkuste vyhledávání zopakovat. Když vymažete mezipaměť aplikace, smažete data uložená v dočasné oblasti paměti zařízení. Jak se zbavit Google? Poznámka: Máte-li více účtů Google, smazáním jednoho neodstraníte ostatní.

 1. V účtu Google přejděte do sekce Data a ochrana soukromí.
 2. Přejděte na Možnosti dat a ochrany soukromí.
 3. Vyberte Další možnosti. Smazat účet Google.
 4. Podle pokynů účet smažte.

Jak aktualizovat Google Play?

Krok 1: Zkontrolujte, zda jsou Služby Google Play aktualizované

 1. V telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Nastavení .
 2. Klepněte na Aplikace a oznámení
 3. Přejděte dolů a klepněte na Služby Google Play.
 4. Přejděte dolů a klepněte na Podrobnosti o aplikaci.
 5. Klepněte na Aktualizovat nebo Nainstalovat.
Podle toho, jak vypnout služby google play? odinstalovat

Smazání nainstalovaných aplikací
 1. Otevřete aplikaci Obchod Google Play .
 2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.
 3. Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení Spravovat.
 4. Klepněte na název aplikace, kterou chcete smazat.
 5. Klepněte na Odinstalovat.

Jak zamknout aplikace Android?

Pro Android 10 a Android 9.0 Pie

Připněte obrazovku aplikace, abyste ji měli stále na očích, dokud ji neuvolníte. Otevřete Nastavení a zvolte Bezpečnost nebo Biometrie a bezpečnost > Další nastavení zabezpečení. Přejděte dolů na Pokročilé. Vyberte přepínač vedle Připnout obrazovky.
Jak vypnout aplikace na pozadí? Existuje několik způsobů, jak vypnout aplikace na pozadí:
-Jedním ze způsobů je přejít do nastavení telefonu a vyhledat kartu "Aplikace" nebo "Aplikace". Jakmile ji najdete, klikněte na ni a zobrazí se seznam všech aplikací v telefonu. Najděte aplikaci nebo aplikace, které chcete vypnout, a klikněte na ně. Měla by zde být možnost s nápisem "Vynutit zastavení" nebo "Vypnout". Klikněte na ni a aplikace na pozadí se vypne.
-Dalším způsobem, jak vypnout aplikace na pozadí, je přejít do samotné aplikace a najít nastavení. V nastavení aplikace by měla být možnost, která vám umožní vypnout aplikaci na pozadí.
-Třetím způsobem, jak vypnout aplikace na pozadí, je použití aplikace třetí strany. Existuje mnoho aplikací, které vám umožní spravovat aplikace na pozadí. Tyto aplikace obvykle obsahují možnost "Vypnout" nebo "Zakázat" pro každou aplikaci.

Jak vypnout MIUI?

Re: Vypnutí aktualizací MIUI

Složka Nástroje, ikona Aktualizace, vpravo nahoře tři tečky, Nastavení aktualizace, Automaticky aktualizovat - vypnout přepínačem.
Jak spustit aplikaci na pozadí Xiaomi? Existuje několik různých způsobů, jak nechat aplikaci Xiaomi běžet na pozadí. Jedním ze způsobů je nechat aplikaci otevřenou v nabídce multitaskingu. To provedete tak, že dvojitým klepnutím na tlačítko Domů vyvoláte nabídku multitaskingu a poté stisknete a podržíte ikonu aplikace Xiaomi. Aplikace pak zůstane otevřená na pozadí.
Dalším způsobem, jak udržet aplikaci Xiaomi spuštěnou na pozadí, je povolit pro ni obnovení aplikace na pozadí. To provedete tak, že přejdete do Nastavení > Obecné > Obnovení aplikace na pozadí a poté zapnete přepínač pro aplikaci Xiaomi.
Nakonec můžete také aplikaci Xiaomi přinutit, aby zůstala otevřená na pozadí, povolením možnosti "zůstat vzhůru" v nabídce možností pro vývojáře. Chcete-li to provést, přejděte do nabídky Nastavení > O telefonu > Možnosti pro vývojáře a poté přejděte dolů na možnost "Zůstat vzhůru" a zapněte ji.

Jak vypnout spuštěné aplikace Android?

Existuje několik různých způsobů, jak vypnout spuštěné aplikace pro Android. Jedním ze způsobů je přejít do aplikace Nastavení, klepnout na kategorii "Aplikace" a poté klepnout na kartu "Spuštěné". Zde můžete klepnout na aplikaci a poté klepnout na tlačítko "Zastavit".
Dalším způsobem, jak vypnout spuštěné aplikace systému Android, je přejít na obrazovku Poslední aplikace. To provedete buď klepnutím na tlačítko Recent Apps (tlačítko se třemi svislými tečkami) v levém dolním rohu obrazovky, nebo můžete přejet prstem od spodního okraje obrazovky nahoru. Na obrazovce Poslední aplikace můžete klepnout na aplikaci a poté ji klepnutím na tlačítko "X" zastavit.
Nakonec můžete spuštěné aplikace systému Android vypnout také jejich násilným zavřením. Za tímto účelem přejděte do aplikace Nastavení, klepněte na kategorii "Aplikace" a poté klepněte na kartu "Spuštěné". Zde můžete klepnout na aplikaci a poté klepnout na tlačítko "Vynutit zastavení".

By Aisha

Jak nabíjet iPad? :: Jak zabránit ukončování aplikací?
Užitečné odkazy