Domovská stránka > J > Jak Opravit Google Chrome?

Jak opravit Google Chrome?

První krok: Vyzkoušejte tato běžná řešení selhávání prohlížeče Chrome

 1. Zavřete ostatní karty, rozšíření a aplikace.
 2. Restartujte Chrome.
 3. Restartujte počítač
 4. Zkontrolujte, zda jste nebyli napadeni malwarem.
 5. Otevřete stránku v jiném prohlížeči.
 6. Odstraňte problémy v síti a nahlaste problémy s webovou stránkou.

Přečtěte si více

Tak proč mi nejde spustit google?

Pokud vám také nefunguje Google vyhledávání na telefonu, tak řešení je naštěstí celkem jednoduché. Někdy postačí zadat dotaz znovu. Jistější je pak otevřít na vašem telefonu menu multitasking a ukončit aplikaci Google. Nově spuštěná Google aplikace by už měla opět fungovat. Jak odblokovat stránku na Google Chrome? Změna nastavení pro všechny weby

 1. Na telefonu či tabletu Android otevřete Chrome .
 2. Vpravo od adresního řádku klepněte na ikonu možností Nastavení.
 3. V sekci Rozšířená nastavení klepněte na Nastavení webu.
 4. Klepněte na oprávnění, které chcete aktualizovat.

A další otázka, proč nejde otevřít seznam cz?

Pokud se vám nenačítají žádné stránky, jedná se o potíže s připojením k Internetu a je zapotřebí pro řešení kontaktovat vašeho poskytovatele internetového připojení. Může se také zeptat, jak otevrit google? Otevření webové stránky v aplikaci Google

 1. Na telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Google .
 2. Zadejte vyhledávací dotaz.
 3. Klepněte na odkaz na výsledek vyhledávání. Otevře se webová stránka v aplikaci Google.

Jak aktualizovat Google Chrome?

Stažení aktualizací pro Chrome (jsou-li k dispozici)

 1. V telefonu či tabletu Android otevřete aplikaci Obchod Play. .
 2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.
 3. Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení.
 4. V sekci Aktualizace najděte Chrome. .
 5. U aplikace Chrome klepněte na Aktualizovat.
Můžete se také zeptat, jak opravit chybu vaše připojení není soukromé? Chybová zpráva "Vaše připojení není soukromé" se v prohlížeči Google Chrome zobrazí, když prohlížeč nemůže navázat zabezpečené připojení k webové stránce, kterou se snažíte navštívit. To může být způsobeno řadou faktorů, např:
-Webová stránka, kterou se snažíte navštívit, nepoužívá protokol HTTPS
-Vaše internetové připojení není soukromé
-Je problém s certifikátem webové stránky
-Datum a čas vašeho počítače nejsou správně nastaveny
Obvykle můžete tuto chybu odstranit obnovením stránky nebo restartováním prohlížeče. Pokud to nepomůže, můžete vyzkoušet následující tipy:
-Zkontrolujte připojení k internetu: Ujistěte se, že jste připojeni k internetu a že vaše připojení je soukromé (tj. ne veřejné Wi-Fi).
-Zkontrolujte certifikát HTTPS webové stránky: Pokud webová stránka, kterou se snažíte navštívit, používá protokol HTTPS, ujistěte se, že je certifikát platný. To provedete kliknutím na ikonu visacího zámku v adresním řádku a poté na možnost Zobrazit certifikát.
-Zkontrolujte datum a čas počítače: Pokud nejsou datum a čas v počítači správně nastaveny, je možné, že se nebudete moci připojit k některým webovým stránkám. Chcete-li to napravit, otevřete nastavení data a času v ovládacích panelech počítače a zkontrolujte, zda je nastavení správné.

Jak restartovat Chrome Android?

dostat se do nastavení experimentálních funkcí – zadáním příkazu chrome://flags;

 1. Obnovit u všech experimentů výchozí nastavení (tlačítko nahoře vpravo);
 2. optimálně opět Chrome restartovat (ostatně dole na kartě se nejspíš objeví hláška, že Změny se projeví po příštím restartu prohlížeče).
Co je mi prohlizec? Existuje několik způsobů, jak zjistit, jaký prohlížeč používáte. Jedním ze způsobů je podívat se do nabídky "Nápověda" vašeho prohlížeče. V nabídce by měla být možnost s nápisem "About", za kterým následuje název vašeho prohlížeče. Například v prohlížeči Google Chrome by tato možnost měla znít "O prohlížeči Google Chrome". Výběrem této možnosti se otevře nové okno, ve kterém se zobrazí informace o vašem prohlížeči včetně čísla verze.
Dalším způsobem, jak zjistit svůj prohlížeč, je zadat do vyhledávače, například Google nebo Bing, heslo "What is my browser?". Tím se zobrazí webové stránky, které dokáží zjistit váš prohlížeč a zobrazit informace.

Jak odblokovat webové stránky?

Nejběžnějším způsobem odblokování webové stránky je použití webového proxy serveru. Webový proxy server je webový server, který umožňuje přístup k webové stránce přesměrováním požadavku přes tento server. Tímto způsobem webová stránka neuvidí vaši IP adresu a nebude vás moci zablokovat. Existuje mnoho bezplatných webových proxy serverů, které však nemusí být příliš spolehlivé. Pokud potřebujete spolehlivý webový proxy server, můžete zkusit použít VPN.

By Sihon Auerbach

Jak se dostat na zakázané stránky? :: Co dát třídní učitelce?
Užitečné odkazy