Domovská stránka > J > Jak Restartovat Chytrý Telefon?

Jak restartovat chytrý telefon?

U telefonů s Androidem stačí dlouze podržet power tlačítko (zamykací tlačítko). Po pár sekundách se na displeji zobrazí nabídka s možností restartu, vypnutí telefonu či přechodu zařízení do nouzového režimu.

Přečtěte si více

A další otázka, jak vypnout zaseklý mobil?

Jde to, ale i kombinací tlačítek. U Androidu je to přidržení tlačítka pro zapínání a zároveň tlačítka pro ztlumení hlasitosti dokud telefon nezavibruje. Pak pusťte vypínací tlačítko a dál držte tlačítko pro ztlumení hlasitosti, dokud se neobjeví vykřičník. Jak restartovat telefon do továrního nastavení? Jak obnovit telefon nebo tablet do továrního nastavení?

 1. 1 Stáhněte prstem horní lištu dolů a klepněte na Nastavení (ozubené kolečko).
 2. 2 Vyberte možnost Obecná správa - Obnovit.
 3. 3 Klepněte na Obnovit tovární data – Obnovit – Odstranit vše.
 4. 4 Po obnově se telefon automaticky zapne.

Jak dát Xiaomi do továrního nastavení bez hesla?

Jak telefon obnovit do továrního nastavení?

 1. Otevřete systémové Nastavení.
 2. Pokračujte do sekce Další nastavení.
 3. Jděte do sekce Zálohování a obnovení.
 4. Klepněte na položku Vymazat data (tovární reset).
 5. Použijte tlačítko Resetovat telefon.
 6. V potvrzovacím dialogu klepněte na Další.
Jak restartovat telefon Když nereaguje? Pokud nereaguje displej na dotyk, zkuste tvrdý restart

tvrdým restartem, kdy podržíme buď samotné tlačítko “power” nebo kombinaci tlačítka pro snížení hlasitosti (u některých pro zvýšení hlasitosti) a zapnutí/vypnutí po dobu asi 10 sekund. Všechny operace budou ihned ukončeny a dojde k restartování systému.

Jak restartovat telefon Realme?

Jak restartovat telefon

Současně stiskněte a podržte tlačítko napájení a tlačítko zvýšení hlasitosti, dokud se nezobrazí spouštěcí animace realme pro restartování telefonu.
Jak restartovat telefon Huawei bez tlačítka? Pokud je v nabídce spuštění možnost „Restartovat“, klepněte na ni a počkejte, až se telefon automaticky vypne a znovu zapne. Krok 3. Asi o 20 sekund později telefon úplně zčerná.

Jak dát telefon do továrního nastavení bez hesla?

Obnovení továrního nastavení telefonu použitím tlačítek

 1. 1 Nejprve se ujistěte, že je zařízení vypnuté.
 2. 3 Ve chvíli, kdy se objeví menu obnovení, použijte tlačítka pro přidání a ubrání zvuku k výběru možnosti Smazat všechna uživatelská data nebo Obnovení do továrního nastavení a stiskněte tlačítko pro vypnutí.
Když to vezmeme v úvahu, jak vypnout telefon natvrdo? Tlacitkem na boku urcite tam je. Zmacknout chvilku podrzet a naskoci tablka kde je napsano vypnout.

Jak nouzově vypnout telefon?

1 Stiskněte tlačítko na Zapnutí telefonu a zvolte Restartování. 2 Vyčkejte, než se telefon vypne. Jakmile se na displeji objeví logo Samsung, stisknete tlačítko na snížení hlasitosti a držte ho do té doby, než se telefon zapne a v levém rohu se objeví nápis Nouzový režim.

By Kellia Chennault

Jak resetovat PRAM? :: Jak zapnout psani na notebooku?
Užitečné odkazy