Domovská stránka > C > Co Je To Sms Push?

Co je to SMS Push?

SMS Push je zvláštní typ SMS, která doručí na mobil libovolný obsah. Tímto způsobem můžete odesílat na mobilní telefony aplikace, obrázky, melodie, hry, vizitky a další. Zde si nadefinujte svůj vlastní SMS Push a následně jej můžete odesílat prostřednictvím této služby nebo prostřednictvím API.

Přečtěte si více

Jak vypnout Upday?

Jak to úplně vypnout

  1. Jít do "Ajuste„V mobilu.
  2. Přejděte do sekce „aplikace"
  3. Najděte aplikaci Nahoru.
  4. Klikněte na „Deaktivovat"a připraven.
Jak vypnout oznámení aplikaci? Otevřete Nastavení a klepněte na Oznámení. Zde můžete nastavit: Blokování oznámení z aplikací: Vyberte aplikaci a vypněte možnost Povolit upozornění.

Když to vezmeme v úvahu, jak vypnout oznámení?

Google Chrome

Stačí otevřít inkriminovaný web a klepnout levým tlačítkem myši na ikonu patentního zámku v adresním řádku. V nabídce, která se zobrazí, pak přepněte volbu Oznámení na Blokovat.
Jak aktivovat panel oznameni? Chcete-li změnit nastavení oznámení některé aplikace, klepněte na možnost Nastavení > Aplikace a oznámení > Oznámení > Oznámení aplikací a klepněte na název aplikace. Otevřou se její nastavení. Oznámení jednotlivých aplikací můžete zapnout nebo vypnout individuálně.

Může se také zeptat, jak vypnout upozorneni whatsapp?

Hlasitost těchto tónů závisí na nastavení hlasitosti oznámení vašeho telefonu. Pokud tóny konverzací chcete vypnout nebo zapnout: Otevřete WhatsApp. Klepněte na Více možností > Nastavení > Oznámení > zapněte nebo vypněte Tóny konverzací. Co je Notch? notch, v češtině výřez, je vykrojení displeje, používané v telefonech, které chtějí mít co největší plochu displeje bez rámečků. Alternativou pro notch pak je tzv. průstřel, který známe například z řady Samsung Galaxy S21 a mnoha dalších dnešních telefonů.

Když to vezmeme v úvahu, jak vypnout notifikace iphone?

Vypnutí oznámení pro konkrétní aplikace

  1. Přejděte do Nastavení > Oznámení a potom klepněte na Návrhy Siri.
  2. Vypněte jakoukoli aplikaci.
Jak vypnout upozorneni na Snapu? Jdi do nastavení. V části Who can (Kdo může) u položky Contact me (Kontaktovat) zkontroluj, kdo tě může kontaktovat přímo pomocí chatu, hovorů nebo „Snapů“. Pokud máš nastaveno Everyone (všichni), může ti napsat zprávu nebo poslat Snap úplně kdokoliv. Změň tuto položku na možnost My Friends (Moji přátelé).

Jak zrusit notifikace?

V prohlížeči rozklikněte menu Safari a poté Předvolby...

  1. Zvolte záložku Webové stránky a v menu vlevo pak přejděte na Oznámení.
  2. Zde vyberte danou stránku, od které již notifikace nechcete dostávat, a klikněte na tlačítko Povolit.

By Alfy Moscariello

Jaký je rozdíl mezi smartphonem a mobilem? :: Jak hrát hry na Xbox?
Užitečné odkazy