Domovská stránka > C > Co Jsou To Zprávy Push?

Co jsou to zprávy Push?

Push notifikace, nebo také “oznámení” jsou krátké informační zprávy, které se vám zobrazují na ploše počítače či obrazovce mobilního telefonu. Přijde-li vám nový e-mail a máte v aplikaci zatrženo “upozornit mě”, přijde vám tzv. push notifikace.

Přečtěte si více

Tak jak nastavit push notifikace?

Řešení: Přihlaste se do aplikace >> klikněte na "Jiné" >> "Notifikace" >> "Nastavení" >> "Povolit push notifikace". Notifikace jsou vypnuté v nastavení telefonu. Řešení: Otevřete nastavení vašeho telefonu >> "Aplikace" >> “myPOS” >> Notifikace >> "Povolit". Pokud jde o to, jak vypnout v mobilu notifikace android? Možnost 1: V aplikaci Nastavení

  1. V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.
  2. Klepněte na Oznámení Nastavení aplikace.
  3. V sekci Nejnovější najdete aplikace, které vám nedávno odeslaly oznámení.
  4. Klepněte na aplikaci.
  5. Zapněte nebo vypněte oznámení aplikace.

Také, kde najdu push notifikace?

Přihlaste se do aplikace Smart klíč a zvolte nabídku „Nastavení“ (ikona ozubeného kola). Zapněte „Oznámení pro příkazy k podpisu“. Ověřte, že v nastavení Vašeho telefonu v sekci „Oznámení“ máte povolenu aplikaci Smart Banking. Důležité: Ujistěte se, že máte telefon připojený k internetu. Co je aplikace Push? Jako push notifikace označujeme upozornění zasílaná uživatelům aplikací do jejich mobilního zařízení. Zobrazují se jim na ploše smartphonu v podobě krátké textové zprávy doplněné ikonkou odesilatele.

Co je to Samsung Push Service?

Služba Samsung push poskytuje službu upozornění pouze pro služby Samsung (Galaxy Apps, Samsung Link, Samsung Pay atd.) na zařízeních Samsung. Pokud odstraníte službu Samsung push, nemusíte dostávat nové zprávy s upozorněním. Tak jak nastavit push notifikace android? Otevřete si Smartsuppu aplikaci ve svém mobilu. Přejděte do Nastavení -> Oznámení. Zkontrolujte, zda máte povolené push notifikace, které vás upozorní na nové chaty a případně na nové návštěvníky na vašem webu.

Podle toho, jak aktivovat panel oznameni?

Chcete-li změnit nastavení oznámení některé aplikace, klepněte na možnost Nastavení > Aplikace a oznámení > Oznámení > Oznámení aplikací a klepněte na název aplikace. Otevřou se její nastavení. Oznámení jednotlivých aplikací můžete zapnout nebo vypnout individuálně. Jak zapnout upozorneni na Snapchatu? Zde je postup: Otevřete Snapchat a klepněte na ikonu svého profilu v levém horním rohu. Klepněte na Settings. Klepněte na Notifications.

Jak vypnout Upday?

Jak to úplně vypnout

  1. Jít do "Ajuste„V mobilu.
  2. Přejděte do sekce „aplikace"
  3. Najděte aplikaci Nahoru.
  4. Klikněte na „Deaktivovat"a připraven.

By Clift

Jak vypnout oznámení aplikaci? :: Jak vypnout upozorneni Google?
Užitečné odkazy