Domovská stránka > C > Co Je To Push Oznameni?

Co je to Push oznameni?

Push oznámení jsou krátké zprávy, které se zobrazují na ploše vašeho chytrého mobilního telefonu, pokud používáte mobilní aplikaci Equa bank. Díky nim máte okamžitý přehled o všech pohybech na svých účtech.

Přečtěte si více

Co je aplikace Push?

Jako push notifikace označujeme upozornění zasílaná uživatelům aplikací do jejich mobilního zařízení. Zobrazují se jim na ploše smartphonu v podobě krátké textové zprávy doplněné ikonkou odesilatele. Jak zapnout push notifikace? Pokud notifikace váš prohlížeč podporuje, pak stačí:

  1. otevřít uživatelské menu (najdete ho vpravo nahoře buď pod piktogramem uživatele, nebo pod vaší fotkou, jste-li přihlášeni)
  2. kliknout na tlačítko „Zapnout notifikace“

Když to vezmeme v úvahu, jak fungují push notifikace?

Push notifikace, nebo také “oznámení” jsou krátké informační zprávy, které se vám zobrazují na ploše počítače či obrazovce mobilního telefonu. Přijde-li vám nový e-mail a máte v aplikaci zatrženo “upozornit mě”, přijde vám tzv. push notifikace. Co je to Samsung Push Service? Služba Samsung push poskytuje službu upozornění pouze pro služby Samsung (Galaxy Apps, Samsung Link, Samsung Pay atd.) na zařízeních Samsung. Pokud odstraníte službu Samsung push, nemusíte dostávat nové zprávy s upozorněním.

Jak vypnout v mobilu notifikace Android?

Možnost 1: V aplikaci Nastavení

  1. V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.
  2. Klepněte na Oznámení Nastavení aplikace.
  3. V sekci Nejnovější najdete aplikace, které vám nedávno odeslaly oznámení.
  4. Klepněte na aplikaci.
  5. Zapněte nebo vypněte oznámení aplikace.
Podle toho, kde najdu push notifikace? Přihlaste se do aplikace Smart klíč a zvolte nabídku „Nastavení“ (ikona ozubeného kola). Zapněte „Oznámení pro příkazy k podpisu“. Ověřte, že v nastavení Vašeho telefonu v sekci „Oznámení“ máte povolenu aplikaci Smart Banking. Důležité: Ujistěte se, že máte telefon připojený k internetu.

Co je to notifikace z telefonu?

Význam: Notifikace je synonymum pro oznámení, nejčastěji se využívá v aplikacích, v mobilních telefonech nebo na internetu. Jak zapnout upozorneni na Snapchatu? Zde je postup: Otevřete Snapchat a klepněte na ikonu svého profilu v levém horním rohu. Klepněte na Settings. Klepněte na Notifications.

Jak aktivovat panel oznameni?

Chcete-li změnit nastavení oznámení některé aplikace, klepněte na možnost Nastavení > Aplikace a oznámení > Oznámení > Oznámení aplikací a klepněte na název aplikace. Otevřou se její nastavení. Oznámení jednotlivých aplikací můžete zapnout nebo vypnout individuálně.

By Patrizia

Co to je notifikační dioda? :: Jak fungují Wi-Fi hovory?
Užitečné odkazy