Domovská stránka > J > Jak Se Prihlasit Do Itunes Store?

Jak se prihlasit do iTunes Store?

Přihlášení k iTunes Storu

  1. V aplikaci iTunes na PC použijte příkaz Účet > Přihlásit se.
  2. Proveďte některou z následujících akcí: Přihlášení pod svým Apple ID: Zadejte své Apple ID a heslo a klikněte na Další. Vytvoření Apple ID: Klikněte na volbu Vytvořit nové Apple ID a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Přečtěte si více

Jak Sparovat iPhone s Windows?

Synchronizace obsahu přes Wi-Fi

  1. Připojte zařízení USB kabelem k počítači, otevřete iTunes a zařízení vyberte. Přečtěte si, co dělat, když se zařízení v počítači nezobrazuje.
  2. Na levé straně okna iTunes klikněte na Souhrn.
  3. Vyberte volbu Synchronizovat s tímto [zařízením] přes Wi-Fi.
  4. Klikněte na Použít.
Jak odemykat iPhone? Otevřete na iPhonu aplikaci Nastavení. Klepněte na Face ID a kód a zadejte kód. Přejeďte na volbu Odemknout pomocí Apple Watch a přepínačem vedle názvu hodinek tuhle funkci zapněte. Pokud na hodinkách není zapnutá detekce zápěstí, zobrazí se výzva, abyste ji zapnuli.

Jak se dostat přes Face ID?

Klepněte na Nastavení Face ID, podržte zařízení tak, abyste obličej měli přímo před ním, a klepněte na Začít. Podívejte se přímo na iPhone, aby byl celý obličej ohraničený rámečkem. Pomalým pohybem hlavy vyplňte zobrazený kruh. Po prvním nasnímání obličeje pomocí Face ID klepněte na Pokračovat. Jak odemknout iPhone 12? Chcete-li odemknout iPhone pomocí Face ID, podívejte se na něj a pak přejeďte prstem ze spodní části zamčené obrazovky nahoru. Nebo pokud je iPhone na stole nebo jiném rovném povrchu, můžete ho probudit zvednutím nebo klepnutím. Přejetím prstu od spodního okraje obrazovky nahoru se kdykoli vrátíte na plochu.

Může se také zeptat, jak nastavit face id na iphone?

Nastavení Face ID:

  1. Přejděte do Nastavení a potom klepněte na Face ID a kód.
  2. Klepněte na Nastavit Face ID.
  3. Podržte zařízení na výšku tak, abyste obličej měli přímo před ním, a klepněte na Začít.
  4. Umístěte obličej do rámečku a pomalým pohybem hlavy vyplňte zobrazený kruh.
Tak kolik stojí odblokovat iphone? Samotný proces trvá obvykle několik dní a cena začíná již od 199 Kč. Pro výši ceny je směrodatné, jaký model iPhonu vlastníte, ale také to, u jakého operátora je zablokovaný.

Jak Najít iPhone kamaráda?

Vyhledejte zařízení na mapě

Chcete-li své zařízení najít, přihlaste se na webu iCloud.com/find. Nebo použijte aplikaci Najít na jiném zařízení Apple, které vlastníte. Pokud se iPhone, iPad nebo iPod touch v seznamu zařízení neobjeví, funkce Najít pro něj nebyla zapnuta.
Může se také zeptat, jak vyhledat iphone podle cisla? Ano, iPhone můžete vyhledat podle jeho telefonního čísla. Za tímto účelem otevřete aplikaci Telefon a klepněte na kartu Kontakty. Poté klepněte na panel Hledat a zadejte hledané telefonní číslo. Pokud je iPhone uveden ve vašich Kontaktech, zobrazí se ve výsledcích hledání.

Jak najít Ignorovane zařízení iPhone?

Pokud máte iPhone, který nemůžete najít, můžete ho hledat několika způsoby. Jedním ze způsobů je použití aplikace Najít můj iPhone. Tato aplikace vám umožní zobrazit na mapě, kde se váš iPhone nachází, a také vám nabídne možnost vzdáleně přehrát na zařízení zvuk, abyste ho mohli najít, pokud je poblíž. Dalším způsobem, jak najít iPhone, je použití webové stránky iCloud. Na této webové stránce se můžete přihlásit pomocí svého Apple ID a hesla a poté vybrat možnost "Najít můj iPhone". Zobrazí se vám mapa, kde se váš iPhone nachází, a také možnost vzdáleně přehrát zvuk na zařízení.

By Crista

Proč se iPhone nepřipojí k PC? :: Proč se mi nezobrazuje iPhone v iTunes?
Užitečné odkazy