Domovská stránka > J > Jak Synchronizovat Hudbu Z Itunes Do Iphone?

Jak synchronizovat hudbu z iTunes do iPhone?

Synchronizace obsahu přes Wi-Fi

  1. Připojte zařízení USB kabelem k počítači, otevřete iTunes a zařízení vyberte. Přečtěte si, co dělat, když se zařízení v počítači nezobrazuje.
  2. Na levé straně okna iTunes klikněte na Souhrn.
  3. Vyberte volbu Synchronizovat s tímto [zařízením] přes Wi-Fi.
  4. Klikněte na Použít.

Přečtěte si více

Pokud jde o to, jak synchronizovat knihovnu itunes?

Zapnutí synchronizace knihovny

  1. Přejděte do Nastavení > Hudba.
  2. Zapněte volbu Synchronizovat knihovnu. Jestli si nepředplácíte Apple Music ani iTunes Match, volbu Synchronizovat knihovnu tu neuvidíte.
Proč mi nejde synchronizovat iPhone s iTunes? Když se obsah nesynchronizuje, zkuste následující: Restartujte počítač a zařízení iOS nebo iPadOS. Pokud používáte iTunes v macOS Mojave a starším nebo na PC, ujistěte se, že máte nejnovější verzi iTunes a nejnovější aktualizace softwaru pro zařízení.

Když to vezmeme v úvahu, proč mi nejdou přetáhnout písničky do itunes?

Nejdřív zkontrolujte tyhle věci. Na každém zařízení překontrolujte nastavení a připojení k síti: Na každém zařízení byste měli mít nejnovější verzi iOS, iPadOS, macOS nebo iTunes pro Windows. Zkontrolujte, jestli máte na všech zařízeních zapnutou synchronizaci knihovny. Podle toho, kolik stojí apple music student? Studentský tarif - cena: 69 korun měsíčně. Tarif určený pro studenty vysokých škol (váš statut studenta je potřeba ověřit). I v tomto tarifu můžete hudbu na Apple Music pouštět bez reklam a poslouchat ji offline. Rodinný tarif - cena: 229 korun měsíčně.

Jak ziskat Apple Music zdarma?

Apple Music až na 5 měsíců zdarma

S Shazamem teď můžete mít Apple Music nejen na 3 měsíce, ale rovnou na 5 měsíců úplně zdarma. Stačí navštívit web Shazam, načíst QR kód a ověřit se svým Apple ID. Tento účet musíte mít založený i v případě, že se o službu ucházíte na platformě Android. Jednoduše tak provedete zde.
Můžete se také zeptat, co je lepsi spotify nebo apple music? Spotify Premium a Apple Music nabízí neomezené streamování a přeskakování, bez reklam a s možností poslechu offline. Apple Music má v současné době tříměsíční zkušební dobu a Spotify si můžete také na měsíc vyzkoušet zdarma. Co se týče ceny, tady jasně vyhrálo Apple Music a navíc máte 3 měsíce zdarma.

Jak funguje Apple Music Family?

Když si nastavíte Sdílení nákupů, všichni členové vaší rodiny získají přístup k aplikacím, hudbě, filmům, TV pořadům a knihám, které si členové rodiny koupí. Obsah se automaticky zobrazí na stránce Koupené v App Storu, iTunes Storu, Apple Books nebo aplikaci Apple TV. Některé položky se nedají sdílet. Také, jak funguje rodinné apple music? Apple Music je služba pro streamování hudby, která uživatelům umožňuje poslouchat více než 50 milionů skladeb. Má rodinný tarif, který umožňuje až šesti členům rodiny sdílet jeden účet za měsíční poplatek.

Jak pridat clena rodiny do Apple Music?

K předplatnému Apple Music můžete přidat člena rodiny několika různými způsoby. Pokud máte rodinné předplatné Apple Music, můžete do své rodinné skupiny pozvat až šest osob a sdílet s nimi své předplatné Apple Music. Chcete-li tak učinit, otevřete na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch aplikaci Hudba a v dolní části obrazovky klepněte na možnost Pro vás. Poté klepněte na ikonu profilu v pravém horním rohu a potom klepněte na položku Rodina. Zde můžete klepnutím na ikonu + pozvat člena rodiny a poté zadat jeho jméno nebo e-mailovou adresu. Členy rodiny můžete pozvat také z obchodu App Store v zařízení iPhone, iPad nebo iPod touch. Otevřete aplikaci App Store a poté klepněte na položku Dnes v dolní části obrazovky. Klepněte na ikonu svého profilu v pravém horním rohu a poté klepněte na položku Rodina. Zde můžete klepnutím na ikonu + pozvat člena rodiny a poté zadat jeho jméno nebo e-mailovou adresu.

By Dennet

Jak odstranit virus v počítači? :: Jak se Odhlasit že vsech účtu?
Užitečné odkazy