Domovská stránka > J > Jak Se Přihlásit Na App Store?

Jak se přihlásit na App Store?

V aplikaci iTunes na PC použijte příkaz Účet > Přihlásit se. Proveďte některou z následujících akcí: Přihlášení pod svým Apple ID: Zadejte své Apple ID a heslo a klikněte na Další. Vytvoření Apple ID: Klikněte na volbu Vytvořit nové Apple ID a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Přečtěte si více

Jak nakupovat v App Store?

Jak změnit platební metodu na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

  1. Otevřete aplikaci Nastavení.
  2. Klepněte na své jméno.
  3. Klepněte na Platby a doručování. Možná se budete muset přihlásit svým Apple ID.
  4. Tady můžete udělat pár věcí: Přidání platební metody – klepněte na Přidat způsob platby.
Jak zjistit zaruku na iphone? Jak zjistit číslo smlouvy nebo doklad o záručním krytí
  1. Přejděte na stránku mysupport.apple.com.
  2. Přihlaste se svým Apple ID.
  3. Vyberte své zařízení.
  4. Klikněte na Zobrazit doklad o záručním krytí. Pokud doklad o záručním krytí nevidíte, ujistěte se, že máte pro své Apple ID zapnuté dvoufaktorové ověření.

Můžete se také zeptat, jak zmenit cislo na apple id?

Přejděte do Nastavení > [vaše jméno] > Jméno, telefonní čísla, e-mail. Vedle nadpisu „K zastižení na“ klepněte na Upravit. Klepněte na vedle svého telefonního čísla Smazat a postupujte podle pokynů. Až zadáte telefonní číslo, které chcete používat jako Apple ID, pošleme vám na něj ověřovací kód. Jak schválit Iphone? Z iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

  1. Přejděte do Nastavení > [vaše jméno].
  2. Klepněte na Heslo a zabezpečení > Získat ověřovací kód.

Proč nejde stáhnout aplikace zásilkovna?

Vážení zákazníci, naše mobilní aplikace Zásilkovna z technických důvodů na straně Google zmizela z Google Play. Momentálně si ji proto nelze stáhnout ve verzi pro Android. Co delat kdyz mi nejde Obchod Play? Přejděte do Nastavení aplikace Obchodu Play a ujistěte se, že máte nainstalovanou nejnovější verzi. Je možné, že bude aplikaci nutné aktualizovat. Pokud máte aktuální verzi, zkuste vymazat mezipaměť aplikace. Pokud ani to nepomůže, vymažte z Obchodu Play nebo ze služeb Google Play veškerá stará data.

Co delat kdyz nefunguje Google?

Krok 1: Obnovte připojení k internetu

  1. Zkontrolujte, zda zařízení není v režimu Letadlo.
  2. Zkontrolujte připojení Wi-Fi.
  3. Zkontrolujte mobilní datové připojení
  4. Restartujte aplikaci Google.
  5. Restartujte zařízení
  6. Aktualizujte aplikaci Google.
  7. Vymažte mezipaměť aplikace Google.
  8. Vymažte data aplikace Google.
A další otázka, jak stáhnout aplikace které jsou nekompatibilní? Jak nainstalovat nekompatibilní aplikace?
  1. Běžte do nastavení a povolte instalaci aplikací z neznámých zdrojů.
  2. Stáhněte si balíček aplikace Market Helper (v Obchodě Play není z důvodů jeho obcházení, jelikož je balíček na stránkách autora, a rozborem kódu prošel, budeme mu věřit)
  3. Spusťte aplikaci Market Helper.

Co delat kdyz mi nejde aktualizovat iOS?

Pokud se nejnovější verzi iOS nebo iPadOS pořád nedaří nainstalovat, zkuste aktualizaci stáhnout znova:

  1. Přejděte do Nastavení > Obecné > Úložiště [název zařízení].
  2. V seznamu aplikací najděte aktualizaci.
  3. Klepněte na aktualizaci a potom na Smazat aktualizaci.

By Gen

Co mám dělat když se mi nejde připojit na internet v mobilu? :: Proč mi nejdou stahovat aplikace na iPhone?
Užitečné odkazy