Domovská stránka > J > Jak Přesunout Složku Dokumenty Na Jiný Disk?

Jak přesunout složku Dokumenty na jiný disk?

Kompletní příkaz je napříkad:

  1. xcopy /e /k /o /h /b c:\users d:\users. Tímto příkazem překopírujete data z disku C na disk D (původní data na disku C zůstanou)
  2. rd /s c:\users. V závěru vytvoříme link, který bude ukazovat na nové umístění, například na zmíněný disk D:\Users.
  3. mklink /d c:\users d:\users.

Přečtěte si více

Jak přesunout složku?

Klikněte pravým tlačítkem a vyberte Vyjmout nebo zmáčkněte Ctrl + X . Přejděte do jiné složky, kam chcete soubor přesunout. Kliknutím na tlačítko s nabídkou a zvolením Vložit přesun souboru dokončíte. Nebo můžete zmáčknout Ctrl + V . Jak změnit umístění složky? Chcete-li změnit umístění souboru osobních složek, postupujte takto:

  1. Klepněte pravým tlačítkem myši osobních složek a klepněte na příkaz Vlastnosti.
  2. Přepnout na kartu v dialogovém okně umístění .
  3. Klepněte na tlačítko přesunout....
  4. Cesta k cílové složce vyberte a klepněte na tlačítko OK.

Jak přesunout plochu na jiný disk?

Klikněte na složku »Dokumenty« pravým tlačítkem myši a vyberte »Vlastnosti«. Přepněte na kartu »Umístění« a klikněte na tlačítko »Obnovit výchozí«. Cesta ke složce se změní a vy můžete přesunout data zpět do výchozího umístění složky Dokumenty. Jak přesunout hru z disku C na disk D? Najdi na C v dokumentech nejakou slozku The Sims 3 a prekopiruj ji nekam do jine slozky. Pak odinstaluj a nainstaluj hru a tu zalohu z dokumentu prekopiruj zpet tam kam byla a melo by to byt. To jen tak nepůjde, budete to muset odinstalovat a nainstalovat na jiný disk.

A další otázka, jak přesunout program files?

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersionMůžete použít položku registru ProgramFilesDir změnit umístění složky Program Files. Navíc můžete upravit každý odkaz v registru, přejděte na příkaz Nová složka Program Files. Můžete také přesunout obsah z původní složky Program Files na nové místo. Jaký je rozdíl mezi kopírováním a přesouváním? Když přesouváte soubor nebo složku z jedné lokace do druhé a obě se přitom nacházejí na stejném disku nebo diskovém oddíle, Windows tuto položku přesunou (a nevytvoří kopii v cílové lokaci). V případě, se lokace nacházejí na různých diskových oddílech nebo fyzických discích, je výchozí akcí kopírování.

Podle toho, co je složka users?

Na disku C: je u všech uživatelů Windows složka "Users". Tuto složku není důvod měnit ani nelze vytvořit! V té složce jsou složky se jmény uživatelů co na daném systému pracují. Buď si zadal otázku úmyslně kvůli trolingu nebo to raději svěř povolanější osobě. Pokud jde o to, jak změnit jméno složky v users? Nejjednodušší způsob, jak změnit název složky v uživatelích, je použít příkaz mv. Tento příkaz vám umožní přejmenovat adresář. Pokud byste například chtěli změnit název složky "test" na "new", použili byste příkaz "mv test new".

Jak změnit umístění One drive?

Umístění složky OneDrive lze změnit v Nastavení > Systém > Úložiště. V části "Místa uložení" bude možnost změnit umístění složky OneDrive.

By Zia Tandus

Jak změnit cestu instalace? :: Jak přesunout aplikace na jiný disk?
Užitečné odkazy