Domovská stránka > C > Co Způsobuje Trojský Kůň?

Co způsobuje trojský kůň?

Trojské koně jsou v současnosti nejběžnější kategorií malwaru. Využívají se na otevírání zadních vrátek (backdoor), převzetí kontroly nad napadeným zařízením, získání uživatelských dat a jejich odeslání útočníkovi, stažení a spuštění jiného škodlivého softwaru v napadeném systému i na mnohé jiné nekalé cíle.

Přečtěte si více

Kde se nachazi Troja?

Trója (anglicky Troy, chetitsky Truwisa, řecky Τροία, Τρῳάς, Τροίη, Ίλιον, latinsky Trōia nebo Īlium, turecky Truva nebo Troia) bylo jednak skutečné, jednak bájné město na území dnešního Turecka v západní Malé Asii. Přesné umístění je na západním pobřeží v kraji zvaném Troas, pahorek Hisarlik. Co je to vir v počítači? Počítačový virus je program nebo část kódu, která se spustí na vašem PC bez vašeho vědomí nebo svolení. Některé viry pouze znepříjemňují uživateli život. Většina virů je ale navržena tak, aby získala kontrolu nad napadeným systémem a prováděla destruktivní akce.

Jak odstranit ZeuS 2021?

Chcete-li z počítače odstranit ZeuS nebo SpyEye, jděte v GMERu na záložku "Services", označte škůdce a odstraňte ho kliknutím na pravé tlačítko myši a volbou položky "Delete". Po pečlivé prohlídce nezapomeňte opětně aktivovat ochranné mechanismy. Jak se živí viry? živým

Viry
(nekategorizováno)Viry (Vira syn. Virae)
skupiny

Podle toho, co zapříčinilo trojskou válku?

Dle Homéra byl důvodem Trojské války únos krásné Heleny, dcery spartského krále Tyndarea, které se zmocnil Paris. Helena si jako svého budoucího muže, a tím i budoucího krále Sparty, vybrala nejbohatšího z Achájců Meneláa. Paris byl zatracený syn krále Priama a jeho ženy Hekabé. Který Novověký badatel Tróju objevil? Jeho práce ale dodnes vyvolává kontroverze. Před 150 lety začal německý podnikatel Heinrich Schliemann s vykopávkami na místě, kde podle něj stála starověká Trója. Přes výsměch okolí se mu podařilo objevit základy rovnou několika měst.

Kdo pomáhal paridovi ve válce?

Paris v trójské válce zabil hrdinu Achillea zásahem do paty šípem, který vedl bůh Apollón. Sám pak byl zabit šípem Filoktéta. Paridovými sourozenci byli Hektór, Déifobos, Polyxené a Kassandra. Jak se projevuje Ransomware? Ransomware se může projevit několika způsoby, ale nejčastěji prostřednictvím podvodných e-mailů. Phishingové e-maily jsou e-maily, které se tváří jako e-maily z legitimního zdroje, ale ve skutečnosti jsou od škodlivého subjektu. Tyto e-maily často obsahují přílohy nebo odkazy, po jejichž kliknutí se do počítače oběti nainstaluje ransomware. Mezi další způsoby instalace ransomwaru patří stahování z disků a sady exploitů.

Může se také zeptat, Čím škodí ransomware?

S ransomwarem je spojeno mnoho potenciálních škod. Může například vést ke ztrátě důležitých dat nebo souborů, k finančním ztrátám a k poškození počítače nebo zařízení. Kromě toho může být ransomware použit ke zneužití zranitelností v systémech, což může útočníkům umožnit získat přístup k vaší síti nebo datům. V neposlední řadě může být ransomware použit k šíření jiného škodlivého softwaru, například spywaru nebo virů.

By Small

Jak určit druh přívlastku? :: Jak poznám že mám trojského koně?
Užitečné odkazy