Domovská stránka > J > Jak Poznat Iphone Xs?

Jak poznat iPhone XS?

Detaily: Celá přední strana iPhonu XS je 5,8palcový1 Super Retina displej. Zadní strana je skleněná a okolo hran je proužek z nerezové oceli. Boční tlačítko je na pravé straně zařízení. Na zadní straně je 12MP fotoaparát s širokoúhlým objektivem a teleobjektivem.

Přečtěte si více

Co je to Cellular?

Cellular neboli 3G je interneto od operatora :) to znamena, že si poridis u nejakejho operatora sim kartu a mesicnecsi budes platit internet. Diky tomu se muzes pripojit kdekoliv k internetu kde bude k dispozici signal daneho operatora. Jak aktualizovat iOS 93 5 do 10? Na těchto zařízeních by měla být nová aktualizace dostupná přes klasickou cestu Nastavení –> Obecné –> Aktualizace softwaru.

Podle toho, jak aktualizovat ios 93 6?

Jak je již standardem, aktualizaci si můžete stáhnout v kategorii Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru. Jak aktualizovat iPad Mini? Jak aktualizovat iPad na iOS 12

 1. Připojte zařízení k napájení a pak ho připojte přes Wi-Fi k internetu.
 2. Klepněte na Nastavení, poté zvolte Obecné a Aktualizace softwaru.
 3. Klepněte na Stáhnout a instalovat.
 4. Zařízení aktualizujete klepnutím na Instalovat.
 5. Pokud k tomu budete vyzváni, zadejte svůj kód.

Tak kdy bude dostupny ipad air 2020?

Poslední verze iPadu Air je tu s námi od 15. září 2020, tedy necelých 17 měsíců. Kdy vyjde iPad Air 2021? Nový iPad (2021) je již nyní k dostání v rámci předobjednávky, přičemž do oficiálního prodeje zamíří v pátek 24. září. Zákazníci si navíc mohou vybrat ze dvou barevných provedení – vesmírně šedé a stříbrné – a ze dvou možných kapacit úložiště.

Pokud jde o to, kdo je majitel apple?

Steve Jobs, Steve Wozniak a Ronald Wayne v roce 1976 založili Apple v garáži rodičů Steva Jobse ve městě Cupertino poblíž San José (v oblasti později nazývané Silicon Valley). Které Ipady podporují Apple Pencil? generace) můžete používat s těmito modely iPadu:

 • iPad mini (5. generace)
 • iPad (6. generace a novější)
 • iPad Air (3. generace)
 • 12,9palcový iPad Pro (1. a 2. generace)
 • 10,5palcový iPad Pro.
 • 9,7palcový iPad Pro.

Může se také zeptat, kdy vyšel ipad air?

iPad Air je celkově pátá verze tabletu iPad od americké firmy Apple. Byl představen na konferenci Applu 22. října 2013.

By Theola Ozbun

Kde sehnat puk kód? :: Kolik je generaci iPadu?
Užitečné odkazy