Domovská stránka > J > Jak Poznat Jestli Je Iphone Repasovaný?

Jak poznat jestli je iPhone repasovaný?

Pokud je začáteční písmeno:

  1. M = jedná se o zařízení, které bylo koupené jako nové,
  2. F = jedná se o zařízení, které je repasované (refurbished),
  3. N = jedná se o zařízení, které bylo vyměněno za nové (většinou kvůli uznané reklamaci).

Přečtěte si více

Jak uvest iPhone do tovarniho nastaveni?

Jak resetovat tovární nastavení iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

  1. Klepněte na Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat [Zařízení] Potom klepněte na Smazat data a nastavení.
  2. Pokud k tomu budete vyzváni, zadejte svůj kód nebo heslo k Apple ID. Pak potvrďte, že chcete zařízení smazat.
  3. Počkejte, než se zařízení smaže.
Také, co se stane kdyz se odhlásit z iphonu? Když se odhlásíte, všechna data uložená v iCloudu budou ze zařízení odstraněna, ale zůstanou v iCloudu. Před odhlášením budete dotázáni, zda si chcete na zařízení ponechat kopii těchto informací.

Kdy vyšel iPhone 12mini?

října, respektive 6. listopadu. Zařízení byla představena společně s iPhone 12 a iPhone 12 Mini na tiskové konferenci zvané Apple Special Event v Apple Parku v kalifornském Cupertinu 13. října 2020. Pokud jde o to, co je repasovaný iphone? Repasovaný telefon iPhone pochází z větších firem (především z bankovního sektoru), které po čase obměňují starší techniku za novější. Použité telefony iPhone se vykupují ve velkém, vše se řádně otestuje, přeinstaluje se operační systém nebo se telefony iPhone naformátují a prodávají se jednotlivě.

Jak dát iPhone do tovarniho nastaveni bez hesla?

V libovolném prohlížeči přejděte na web Apple ID, kde můžete najít a kliknout na možnost Zapomněli jste Apple ID nebo heslo. Zadejte své Apple ID a odpovězte na bezpečnostní otázky. Poté můžete změnit Apple ID pro reset iPhone podle vašich požadavků. Jak dát iPhone do tovarniho nastaveni bez iTunes? Pokud nemáte přístup k počítači a vaše zařízení stále funguje, můžete jej vymazat a obnovit bez počítače zadáním Nastavení> Obecné> Obnovit> Vymazat veškerý obsah a nastavení. Výsledkem této metody bude čistý operační systém, ale nebude aktualizován na nejnovější verzi.

Jak vypnout iPhone na tvrdo?

Podržte boční tlačítko spolu s libovolným z tlačítek hlasitosti, dokud se nezobrazí vypínací posuvník. Přetáhněte posuvník a počkejte 30 sekund, dokud se zařízení nevypne. Pokud zařízení přestalo reagovat, zkuste ho vynuceně restartovat. Co udělat s Iphonem před reklamaci? Před reklamací iPhonu byste měli udělat několik věcí:
1. Aktualizujte svůj iPhone na nejnovější verzi systému iOS. Tím zajistíte zálohování svých dat a nejnovější bezpečnostní aktualizace.
2. Zálohujte svůj iPhone. Můžete tak učinit pomocí služby iCloud nebo iTunes. Tím zajistíte, že vaše data budou v bezpečí pro případ ztráty nebo krádeže iPhonu.
3. Vypněte funkci Najít můj iPhone. Tato funkce může v případě ztráty nebo krádeže iPhonu někomu pomoci s jeho vypátráním. Může však také zabránit tomu, abyste mohli uplatnit své pojištění.
4. Shromážděte veškerou potřebnou dokumentaci. Patří sem doklad o koupi, pojistná smlouva a další příslušné dokumenty.
5. Kontaktujte svou pojišťovnu. Ta vás provede procesem podání reklamace a získání náhradního iPhonu.

A další otázka, kdy vyjde iphone 13?

Oficiální datum vydání iPhonu 13 není k dispozici, ale očekává se, že bude vydán v září 2021.

By Slotnick

Kdy vyšel iPhone 13? :: Jak získat ověřený profil na FB?
Užitečné odkazy