Domovská stránka > J > Jak Dlouho Vydrží Baterie Iphone 13 Pro Max?

Jak dlouho vydrží baterie iPhone 13 pro max?

Opravdovými šampiony jsou nové modely Pro, přičemž největší Pro Max zvládá s přehledem i 10 hodin průměrného používání neboli screen-on time.

Přečtěte si více

Podle toho, kdy je dobře vymenit baterii iphone?

V případě, že je kapacita pod 80 %, je dobré navštívit servis, aby provedl odbornou diagnostiku. Jakmile kapacita poklesne pod 60 %, není co řešit a je na čase baterii vyměnit. Druhou možností odhalení stavu baterie je zjištění počtu nabíjecích cyklů. To se hodí v případě, když třeba používáte starší iOS systém. Podle toho, kdy menit baterii na iphone? Kondici baterie zjistíte přímo ve svém telefonu:

 • V Nastavení zvolte Baterie.
 • Zvolte Kondice baterie, kde uvidíte stav baterie v %
 • • pokud je kondice baterie pod 80 %, uvažujte minimálně o odborné diagnostice v servisu.
 • • pokud je kondice baterie pod 60 %, je na čase výměna baterie.

Když to vezmeme v úvahu, jak dlouho vydrzi baterie iphone 7?

Samotný Apple na svých oficiálních stránkách uvádí u 5,5palcového modelu výdrž 1 260 minut na 3G telefonování a 780 minut při brouzdání internetem na téže síti. Pokud jde o to, jak dlouho vydrží iphone 13? Výdrž baterie: i dva dny na jedno nabití

Uvnitř iPhonu 13 je paradoxně ještě o něco větší baterie (3 240 mAh) než v iPhonu 13 Pro (3 095 mAh). Nabití 20W originálním Apple adaptérem z 0 na 75 % přitom trvá zhruba 45 minut, do 100 % pak celkem hodinu a půl.

Jak dlouho vám vydržel iPhone?

Společnost v dokumentu uvedla: „Studie předpokládá, že uživatel má zařízení s OS X nebo tvOS (tj. iMac, MacBook nebo Apple TV) zhruba čtyři roky. Zařízení se systémem iOS nebo watchOS (tj. iPhone, iPad, iPod nebo Apple Watch) má uživatel průměrně tři roky, což je odhadovaná životnost zařízení. Tak kolik megapixelu má iphone 11? Stejně jako u iPhonu 11, i u 11 Pro a 11 Pro Max doznal přední fotoaparát vylepšení na nový 12 Mpx snímač, možnost natáčení videí v rozlišení až 4K při 60 sn./s a natáčení zpomalených „slofie“ videí. Nové modely iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max mají i zcela nový displej pojmenovaný jako Super Retina XDR.

Jak velkou baterii má iPhone 12?

Podle jejich údajů se nejmenší telefon na světě s podporou 5G sítí chlubí baterií o kapacitě 2 227 mAh, zatímco iPhone 12 Pro je vybaven baterií s kapacitou 2 815 mAh. Jak vymenit baterii u iPhone 8?

Telefon začneme rozebírat ve vypnutém stavu.

 1. Šroubky u lightning konektoru.
 2. Odklopení disleje.
 3. Odpojení displeje.
 4. Odpojení baterie.
 5. Odstranění lepítek pod baterií
 6. Vyndání baterie.
 7. Nalepení nových lepítek.
 8. Vložení nové baterie a zapojení

Jak dlouho vydrzi iPhone 6s nabity?

Podíváme-li se na výsledek, čísla hovoří jasně. IPhonu 6s se po stránce baterie nejlépe daří na iOS 10, jelikož vydržel 3 hodiny a 32 minut, což mu získalo 2120 bodů. Na druhém místě se umístil iPhone s operačním systémem iOS 11, neboť si vysloužil 1930 bodů za 3 hodiny a 13 minut.

By Cristie Maniaci

Jak Schladit telefon? :: Kolik stupnu vydrzi iPhone?
Užitečné odkazy