Domovská stránka > J > Jak Hrát Hru Od Začátku?

Jak hrát hru od začátku?

Dobrý den, restart hry jako takový neexistuje. Máte ale možnost přidat do hry další Gmail účty a poté se na ně přepnout. Settings - Accounts and Sync - Add Account - přidejte 2 nebo více Gmail účtů.

Přečtěte si více

Kde najdu smazané aplikace?

Chcete-li filtrovat mé nedávno smazané aplikace, klepněte na Name v pravém horním rohu. Klepněte Recently Added. Tím budou filtrovány naposledy smazané aplikace spojené s vaším účtem Google. Chcete-li aplikaci přidat zpět do zařízení, klepněte na pole napravo od ní a klepněte na ikonu stahování v pravém horním rohu. Jak smazat skrytou aplikaci Iphone? Smazání aplikace z knihovny aplikací

  1. Přejděte do knihovny aplikací a klepnutím do vyhledávací pole otevřete seznam.
  2. Klepněte na ikonu aplikace a podržte ji a pak klepněte na Smazat aplikaci .
  3. Dalším klepnutím na Smazat smazání potvrďte.

Jak vratit aplikaci na plochu Iphone?

Přesunutí aplikace ze složky na plochu

  1. Přejděte na stránku plochy se složkou, která aplikaci obsahuje, a otevřete tuto složku klepnutím.
  2. Podržte prst na aplikaci, dokud se všechny aplikace nezačnou třást.
  3. Přetáhněte aplikaci ze složky na plochu.
Jak odinstalovat aplikaci Android? Smazání nainstalovaných aplikací
  1. Otevřete aplikaci Obchod Google Play .
  2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.
  3. Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení Spravovat.
  4. Klepněte na název aplikace, kterou chcete smazat.
  5. Klepněte na Odinstalovat.

Jak odinstalovat Tovarni aplikace Android?

Na Androidu stačí podržet prst na aplikaci a zvolit „Odinstalovat“. Na iPhonu a iOS zařízeních je postup podobný – podržte prst na ikoně aplikace, klikněte na zobrazený křížek a následně potvrďte smazání. Co znamená vynutit ukončení? V případě aplikací třetích stran, které nejde zastavit (pokud ji zastavíte, automaticky se restartuje), můžete zkusit v sekci Nastavení-Aplikace použít volbu Vynutit ukončení. Jestliže daný program nepoužíváte, je další možností jeho odinstalace.

Pokud jde o to, jak vymazat data z aplikace?

To provedete následovně:

  1. Vstupte do systémového nastavení.
  2. Otevřete sekci Aplikace.
  3. Zvolte požadovaný program.
  4. Přejděte do sekce Úložiště.
  5. Klepněte na tlačítko Vymazat mezipaměť.
Jak odstranit aplikace z mobilu? Klepněte na Obchod Play > Nabídka > Moje aplikace a hry , vyberte aplikaci, kterou chcete odstranit, a poté klepněte na Odinstalovat . Nebo otevřete nabídku aplikací, stiskněte a podržte aplikaci, kterou chcete odinstalovat, poté zvolte Informace o aplikaci > Odinstalovat .

A další otázka, jak odinstalovat aplikaci z tv samsung?

Jak odinstalovat aplikaci

  1. Spusťte Smart Hub a poté klepněte na položku Moje aplikace.
  2. V horní liště vyberte záložku Moje App.
  3. Zvolte tlačítko pro zobrazení možností v pravém horním rohu.
  4. Ze zobrazené nabídky vyberte možnost Odstranit z Moje App.
  5. Vyberte aplikaci, kterou chcete odstranit.

By Lejeune

Jak zobrazit kurzor? :: Jak obnovit smazané zprávy iPhone?
Užitečné odkazy