Domovská stránka > J > Jak Obnovit Nedavno Smazane Fotky?

Jak obnovit nedavno Smazane fotky?

Obnovení smazaných fotografií nebo videí

 1. Otevřete Fotky a klepněte na panel Alba.
 2. Přejděte dolů, klepněte na album Nedávno smazané a pak klepněte na Vybrat.
 3. Klepněte na fotky a videa, které chcete zachovat, nebo klepněte na Obnovit vše.
 4. Potvrďte opětovným klepnutím na Obnovit.

Přečtěte si více

Jak najit fotky z iCloudu?Používání Fotek na iCloudu

 1. Otevřete aplikaci Fotky.
 2. Klepnutím na panel Knihovna zobrazíte své fotografie.
 3. Klepnutím na panel Alba zobrazíte Moje alba, Sdílená alba, Lidi a místa, Typy médií a Další alba. Taky si můžete přečíst víc o sdílení obsahu s ostatními.
Jak obnovit Smazane video Iphone? videosmazanésmazané

Obnovení více fotek
 1. Klepněte na Vybrat.
 2. Klepněte na požadované fotky nebo videa a pak na Obnovit.
 3. Potvrďte, že chcete fotky nebo videa obnovit.

Když to vezmeme v úvahu, jak obnovit smazané fotky ze snapchatu?

V takovém případě vyberte "Zprávy Snapchat" Nyní vyberte všechny odstraněné zprávy, které chcete obnovit, a klepněte na tlačítko Obnovit, chcete-li vymazané informace načíst. Vyberte cílovou složku a počkejte, dokud se neobnoví zprávy Snapchat. Také, jak obnovit smazané fotky z messengeru? Chcete-li získat smazané fotografie, musíte si vybrat fotografie aplikace, knihovnu fotografií a fotoaparát. Klepněte na Next pokračovat. Nakonec na obrazovce uvidíte všechny smazané fotografie. Vyberte obrázky, které chcete obnovit a klikněte na Recover stáhnout je.

Jak obnovit smazané fotky z Instagramu?

Nově platí, že pokud příspěvek smažete – ať už vědomě, nebo omylem, okamžitě se přesune do složky Nedávno smazané. Odtud ho můžete obnovit a vrátit zpět na váš profil. Hodí se si také složku průběžně procházet, jestli jste nedopatřením nesmazali obsah, o kterém nevíte. Jak obnovit fotky z Google fotky? Obnovení fotek a videí

 1. Na telefonu nebo tabletu Android spusťte aplikaci Fotky Google .
 2. Dole klepněte na Knihovna na ikonu koše .
 3. Podržte fotku nebo video, které chcete obnovit.
 4. Dole klepněte na Obnovit. Fotka nebo video bude zpět: v aplikaci na prohlížení fotek vašeho zařízení, ve vaší knihovně Fotek Google,

Jak odstranit synchronizované fotky?

Jestliže jsou vaše fotografie synchronizovány s cloudovým úložištěm Googlu, použijte funkci »Uvolnit místo v zařízení«, aplikace vyhledá zazálohované fotografie i videa a nabídne vám jejich smazání. Jak prohlizet iCloud? Do iCloud Drive se dostanete prostřednictvím tlačítka, které má tvar mraku umístěného na dolním panelu, který se zobrazí po spuštění aplikace. Poté již jen stačí kliknout vlevo nahoře na tlačítko s nápisem iCloud Drive a zobrazí se soubory, které zde máte uložené.

Jak vypnout ukladani fotek na iCloud?

Připravte se vypnout Fotky na iCloudu

Chcete -li začít, otevřete na svém iPhonu nebo iPadu aplikaci „Nastavení“. Poté přejděte do sekce „Fotografie“. Než tuto funkci vypnete, promluvme si o tom, co se stane s vašimi fotografiemi a videi poté, co ji vypnete.

By Carrington

Jak ulozit Fotky z iPhone? :: Kam zálohovat iPhone?
Užitečné odkazy