Domovská stránka > J > Jak Zabezpecit Iphone Proti Kradezi?

Jak zabezpecit iPhone proti kradezi?

Chcete-li, aby byl váš iPhone bezpečnější v případě krádeže, můžete zapnout možnost Smazat data v nabídce Touch ID a kódový zámek. Tato funkce vymaže všechna data uložená v iPhonu po 10 neúspěšných pokusech o vložení kódu.

Přečtěte si více

Jak najít ztracený iPhone offline?

Otevřete aplikaci Najít. Zvolte panel Zařízení nebo panel Předměty. Vyberte ztracené zařízení nebo předmět a zvolte Přehrát zvuk. Pokud je zařízení offline, zvuk se přehraje, jakmile se příště připojí k síti. Jak najit posledni polohu iPhonu? V nastavení najeďte na iCloud a pokud jste přihlášení, sjeďte dolů, až na Najít iPhone (Find My iPhone). Ujistěte se, jestli je tam — Zapnuto (ON). Teď klikněte na Najít iPhone (Find My iPhone) a uvidíte — Odeslat poslední polohu (Send Last Location).

Lidé se také ptají, jak najít iphone pomocí imei?

Postup je tedy následující:

  1. Prvně je nutné, abyste se ve vašem webovém prohlížeči přesunuli na stránky AppleSN.info.
  2. Jakmile se na stránce nástroje ocitnete, tak do textového pole vložte sériové číslo (či IMEI) vašeho zařízení.
  3. Po vepsání stačí, abyste klepnuli na ikonu lupy, čímž se spustí vyhledávání.
Jak dát iPhone do továrního nastavení bez hesla? Pokud nemáte přístup k počítači a vaše zařízení stále funguje, můžete jej vymazat a obnovit bez počítače zadáním Nastavení> Obecné> Obnovit> Vymazat veškerý obsah a nastavení. Výsledkem této metody bude čistý operační systém, ale nebude aktualizován na nejnovější verzi.

Jak zablokovat iPhone na dálku?

Jak zablokovat iPhone

  1. přihlaste se na icloud.com/find (můžete tak učinit z jakéhokoli jiného zařízení)
  2. zařízení, které chcete zablokovat, označte jako ztracené
  3. zařízení se tak na dálku uzamkne přístupovým kódem a ochrání tak data a citlivé informace.
  4. současně s blokací se deaktivuje také Apple Pay.
Jak zjistit polohu Vypnuteho iPhonu? Zjištění polohy zařízení

V aplikaci Najít iPhone na iCloud.com klikněte na Všechna zařízení. Vyberte zařízení, které chcete nalézt. Název zařízení se zobrazí uprostřed panelu nástrojů. Pokud lze zjistit polohu zařízení: Objeví se na mapě a vy uvidíte, kde je.

Jak Najít iPhone přes Android?

Na zařízení s operačním systémem Android otevřete webový prohlížeč a přesuňte se na stránky icloud.com. Jakmile tak učiníte, tak se přihlaste pomocí vašeho Apple ID. Po přihlášení se zobrazí seznam aplikací, ve kterém je nutné se přesunout do aplikace Najít iPhone. Co delat kdyz najdu iPhone? Pokud najdete iPhone, měli byste nejprve zjistit, zda má přístupový kód. Pokud ano, nebudete mít přístup k obsahu telefonu a měli byste jej pokud možno vrátit majiteli. Pokud přístupový kód nemá, můžete se pokusit najít majitele tak, že se podíváte do historie posledních hovorů a textových zpráv a také do všech účtů sociálních médií nebo e-mailových účtů, které jsou s telefonem propojeny. Pokud se vám nepodaří majitele najít, můžete obsah telefonu vymazat a prodat jej nebo si jej ponechat pro sebe.

Jak najit Kamaraduv iPhone?

Existuje několik způsobů, jak najít iPhone přítele:
1. Pokud znáte Apple ID a heslo svého přítele, můžete se přihlásit na iCloud.com a najít jeho zařízení na mapě Find My iPhone.
2. Pokud máte iPhone svého přítele u sebe, můžete k vyhledání jeho polohy použít aplikaci Najít mé přátele.
3. Pokud váš přítel povolil sdílení polohy s vámi, můžete také požádat Siri, aby "našla iPhone mého přítele".

By Philbrook

Jak vyčistit mobilní telefon od virů? :: Jak najít telefon přes IMEI?
Užitečné odkazy