Domovská stránka > C > Co Je Kancelářský Software?

Co je kancelářský software?

Kancelářský balík je v informatice označení pro skupinu kancelářského software prodávaného nebo pronajímaného jako celek, který nabízí určitý stupeň propojení jednotlivých aplikací v balíku. Jeho součástí obvykle bývá textový procesor, tabulkový procesor, prezentační program či databázový systém.

Přečtěte si více

Jaké je varianta kancelářského softwaru jsou zdarma?

Microsoft Office není jediným balíkem, po kterém lze sáhnout, pokud chcete mít po ruce všechny kancelářské aplikace. Konkurencí, která je na rozdíl od produktů z dílen Microsoftu zdarma, je OpenOffice. Z něj potom vychází další varianty jako například LibreOffice. A další otázka, co pouzit místo excelu? Náhrada za Excel se jmenuje Calc. Tabulkový editor umí vytvářet a editovat ve formátu . xls i xlsx. Náhrada za Powerpoint se jmenuje Impress.

Jak na Office zdarma?

Jak získat Office 365 zdarma (není třeba nic stahovat)

 1. Přejděte přímo na web Office kliknutím na tlačítko STÁHNOUT (DOWNLOAD) na postranním panelu.
 2. Klikněte na tlačítko PŘIHLÁŠENÍ (SIGN IN).
 3. Pokud již máte účet Microsoft, přihlaste se do něj a přejdete přímo do aplikací sady Office.
Také, co patří do kancelářského balíku microsoft office? MS Office – součásti
 • Microsoft Word (textový procesor)
 • Microsoft Excel (tabulkový kalkulátor)
 • Microsoft Outlook (e-mailový a groupwarový klient)
 • Microsoft PowerPoint (program pro vytváření prezentací)

Také, co je součástí microsoft office kancelářského balíku?

Jednotlivé aplikace kancelářského balíku Microsoft 365 se liší v závislosti na použité platformě: PC s Windows: Aplikace Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access ve verzi Office 2021. Je vyžadován systém Windows 10. Mac: Aplikace Word, Excel, PowerPoint a Outlook ve verzi Office 2021. Kde sehnat Word zdarma? Pokud potřebujete Microsoft Word, ale nechcete utrácet peníze, existuje několik způsobů, jak jej získat zdarma. Nejoblíbenějším způsobem je využití bezplatné zkušební verze, kterou nabízí společnost Microsoft. Tato zkušební verze trvá 30 dní a během této doby můžete používat všechny funkce plné verze aplikace Microsoft Word. Po uplynutí zkušební doby si můžete buď zakoupit plnou verzi aplikace Microsoft Word, nebo pokračovat v používání omezených funkcí bezplatné verze.
Dalším způsobem, jak získat Microsoft Word zdarma, je najít přítele nebo člena rodiny, který již kopii tohoto softwaru má. Pokud jsou ochotni vám svou kopii půjčit nebo použít, můžete tímto způsobem získat Microsoft Word zdarma.
Existuje také několik webových stránek, které nabízejí bezplatné stažení aplikace Microsoft Word. Tyto soubory ke stažení jsou však obvykle nelegální a mohou obsahovat viry nebo jiný škodlivý software. Nedoporučujeme používat tyto metody pro získání aplikace Microsoft Word zdarma.

Jak získat Excel zdarma?

Jak si stáhnout bezplatnou zkušební verzi Excelu 365

 1. Klepnutím na tlačítko STÁHNOUT (DOWNLOAD) na postranním panelu přejděte na web Office.
 2. Klikněte na ZÍSKAT OFFICE (GET OFFICE).
 3. Klikněte na odkaz VYZKOUŠET 1 MĚSÍC ZDARMA (TRY 1 MONTH FREE).
 4. Klikněte na tlačítko VYZKOUŠET 1 MĚSÍC ZDARMA (TRY 1 MONTH FREE).
Jaký je rozdíl mezi LibreOffice a Microsoft Office? LibreOffice i Microsoft Office jsou kancelářské balíky, které uživatelům umožňují vytvářet a upravovat dokumenty, tabulky a prezentace. Mezi oběma sadami však existují některé zásadní rozdíly.
LibreOffice je svobodný kancelářský balík s otevřeným zdrojovým kódem, zatímco Microsoft Office je proprietární kancelářský balík. To znamená, že LibreOffice si může kdokoli stáhnout a používat zdarma, zatímco Microsoft Office je nutné zakoupit.
LibreOffice je k dispozici pro Windows, Mac a Linux, zatímco Microsoft Office je k dispozici pouze pro Windows a Mac.
LibreOffice obsahuje šest hlavních programů: Writer (zpracování textu), Calc (tabulky), Impress (prezentace), Draw (kreslení), Base (databáze) a Math (úprava vzorců). Microsoft Office obsahuje čtyři hlavní programy: Word, Excel, PowerPoint a OneNote.
LibreOffice je kompatibilní s různými formáty souborů, včetně formátů Microsoft Office. Microsoft Office je kompatibilní pouze s formáty Microsoft Office.

Co použít místo Office?

Existuje mnoho různých programů, které lze použít místo Microsoft Office. Mezi nejoblíbenější patří Google Docs, Apple iWork a LibreOffice. Každý z těchto programů má své silné a slabé stránky, proto je důležité vybrat si ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

By Toll

Čím nahradit Access? :: Co je to VPN a jak funguje?
Užitečné odkazy