Domovská stránka > J > Jak Se Přihlásit Přes George Klíč?

Jak se přihlásit přes George klíč?

Otevřete aplikaci George klíč a zvolte "Chci se přihlásit". Zadejte váš 6místný PIN pro vygenerování jednorázového přihlašovacího kódu. Vygenerovaný kód opište do příslušného pole ve webovém prohlížeči. Klikněte na tlačítko "Přihlásit".

Přečtěte si více

Jak přejít na George klíč?

Přejděte do Nastavení aplikace. Klikněte na „Změna PIN“. Zadejte svůj stávající 6místný PIN pro aplikaci George klíč. V následujícím kroku si zvolte nový 6místný PIN a zadejte ho ještě jednou pro potvrzení. Může se také zeptat, co je aktivační kód Česká spořitelna? Aktivační kód je jednorázový šestimístný kód, první ověřovací stupeň zabezpečení vašeho bankovnictví. Má platnost 14 dní a automaticky ho získáte při aktivaci bankovní IDentity.

Co je bezpečnostní kód Česká spořitelna?

Při prvním přihlášení do internetového bankovnictví George budete vyzváni k aktivaci své bezpečnostní metody a je nutné použít Aktivační kód. Je nutné použít Aktivační kód při prvním přihlášení do internetového bankovnictví George, kdy budete vyzváni k aktivaci své bezpečnostní metody. Aktivační kód jste obdrželi při zřízení Bankovní IDentity. Jednorázový Aktivační kód má platnost 14 dní od vydání. Jak zjistit PIN kód Česká spořitelna? PIN k vaší platební kartě si můžete zobrazit v internetové aplikaci George. Stačí na přehledové obrazovce kliknout na dlaždici vaší debetní nebo kreditní karty a v sekci Nastavení vybrat možnost “Zobrazit PIN”. Zobrazení je nutné potvrdit vaší stávající bezpečnostní metodou.

Můžete se také zeptat, jak ziskat smart klic Čsob?

Smart klíč si můžete nově aktivovat, na novém nebo stávajícím mobilu. Přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů (uživatelské jméno a heslo) na stránce https://identita.csob.cz. Při přihlášení s využitím druhého faktoru zvolte možnost „obnovit aplikaci Smart klíč“. Kde najdu QR kód ČSOB? Jak vygenerovat platební QR kód

  • Ve Smartbankingu klikněte na Platby > Žádost o platbu (QR kód)
  • Napište částku, případně variabilní symbol, zprávu (např. Kino) atd.
  • Klikněte na Vytvořit a nechte ostatní, aby si od vás QR kód načetli.

Co znamená Smart klic?

ČSOB Smart klíč vám ulehčí přihlašování a potvrzování plateb v internetovém bankovnictví, placení kartou v e-shopech, ověření totožnosti na infolince a na pobočce. Nemusíte čekat, než vám přijde potvrzovací SMS a pak z ní zdlouhavě přepisovat kód. Se Smart klíčem požadavek potvrdíte otiskem prstu nebo číselným PINem. Co je ČSOB Smart? Objevte, co vše ČSOB Smart umí

Upravíte si limity nebo zobrazíte zapomenutý PIN nebo celé číslo karty, když jej potřebujete. Naše virtuální asistentka Kate je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Neváhejte ji požádat o radu, vždy vám ráda vyhoví.

Jak si založit George?

Budete potřebovat 2 doklady totožnosti, české mobilní číslo a emailovou adresu. Pokud jste již naším klientem, můžete si účet založit přímo v bankovnictví George.

By O'Carroll Warish

Jak se vypíná zámek aktivace? :: Jak získat aktivační kód?
Užitečné odkazy