Domovská stránka > J > Jak Se Přihlásit Na Facebook Přes Mobil?

Jak se přihlásit na Facebook přes mobil?

Přejděte na facebook.com/login/identify a postupujte podle pokynů. Ujistěte se, že používáte počítač nebo mobilní telefon, ze kterého jste se už dřív ke svému Facebook účtu přihlásili.

Přečtěte si více

Podle toho, co delat kdyz mi hacknou fb?

Zakřížkujte ty, které chcete smazat, a stiskněte tlačítko Odebrat. Pokud někdo pod vaším jménem sdílel příspěvky či posílal zprávy, dejte o tom vědět všem svým kontaktům. Na Facebooku jim pošlete zprávu a v ní vysvětlete, že váš účet napadl hacker a že příspěvky a zprávy jste nepsali vy. Jak obnovit Hacknuty Facebook? Pokud ke svému účtu na Facebooku nemáte přístup, zkuste si poslat e-mail na obnovení hesla a obnovte si účet přes svou zaregistrovanou e-mailovou adresu. Pokud se vám na účet stále nedaří dostat, neprodleně jej nahlaste jako hacknutý a řiďte se pokyny, které dostanete.

Jak odblokovat Hacknuty Facebook?

Pokud jste na Facebooku nebyli dlouho a heslo si již nepamatujete, klikněte na "Zapomněli jste heslo?" a postupujte podle pokynů na stránce. Klikněte na "Přihlásit". Tím obnovíte svůj starý účet. Pokud chcete, znovu si pročtěte aktualizované Zásady soukromí. Jak se dostat na starý Facebook? Klasické prostředí mobilního prohlížeče

 1. Klepněte na a zadejte název profilu.
 2. Klepněte na název profilu, který chcete nahlásit.
 3. Klepněte na a pak na Podpora a nahlášení profilu.
 4. Klepněte na Něco jiného a pak na Další.
 5. Klepněte na Obnovit tento účet a postupujte podle návodu.

Jak zrušit deaktivaci Facebooku?

Postup je obdobný, jako v případě dočasné deaktivace účtu.

 1. Klikněte na ikonu vašeho účtu v pravém rohu.
 2. Vyberte Nastavení a soukromí
 3. Klikněte na Nastavení.
 4. Ve sloupci vlevo klikněte na Vaše informace na Facebooku.
 5. Klikněte na Deaktivace a odstranění.
 6. Zvolte Odstranění účtu.
Jak získat zpět ukradený Facebook? Musíte je požádat, aby navštívili www.facebook.com/recovera sdělili vám kód, který tam pro vás obdrží. Jakmile vložíte všechny kódy do příslušných rámečků na obrazovce, získáte přístup ke svému účtu a můžete znovu vesele „facebookovat“.

Lidé se také ptají, jak zjistit kdo mi chodi na fb?

Na stránce našeho profilu klikneme pravým tlačítkem myši a klikneme na „Zobrazit zdrojový kód“. Můžeme také použít příkaz "F12" o "Control + U". Poté se otevře obrazovka s mnoha kódy složenými z písmen a čísel. Toto je zdrojový kód vaší stránky na Facebooku a díky němu budeme moci zjistit, kdo navštívil náš profil. A další otázka, jak poznat napadený facebook? Pokud zjistíte, že na vašem účtu došlo k některé z následujících situací, je možné, že byl napaden:

 1. Změnil se váš e-mail nebo heslo.
 2. Změnilo se vaše jméno nebo datum narození.
 3. Z vašeho účtu se odeslaly žádosti o přátelství lidem, které neznáte.
 4. Došlo k odeslání zpráv, které jste vy nenapsali.

Jak zjistit kdo mi leze na FB?

Zmáčkněte Ctrl + F a v pravém horním rohu vám vyskočí pole pro vyhledávání. Sem zadejte activelist. V textu se zvýrazní začátek seznamu ID (identifikačních čísel) uživatelů, kteří navštěvují váš profil.

By Cordeelia

Jak zjistit heslo do počítače? :: Jak obnovit zapomenute heslo na Facebook?
Užitečné odkazy