Domovská stránka > J > Jak Uvolnit Místo Na Google Disku?

Jak uvolnit místo na Google disku?

Správa úložiště v zařízení

  1. Spusťte na zařízení Android aplikaci Google One.
  2. Nahoře klepněte na Úložiště Uvolnit úložiště k účtu.
  3. Vyberte kategorii, kterou chcete spravovat.
  4. Vyberte soubory, které chcete odstranit. Chcete-li soubory seřadit, klepněte nahoře na Filtrovat. .
  5. Po vybrání souborů nahoře klepněte na Smazat .

Přečtěte si více

Jak mít více místa na disku?

Místo toho, abyste všechny nové soubory ukládali na výchozí jednotku, můžete některé ukládat na jinou jednotku, na které je víc volného místa.

  1. Vyberte Start > Nastavení > Systém > Úložiště .
  2. V části Další nastavení úložiště vyberte Změnit místo pro ukládání obsahu.
Jak nastavit OneDrive? Synchronizace OneDrivu na počítači
  1. Klikněte na Start, zadejte OneDrive a vyberte OneDrive.
  2. Přihlaste se k OneDrivu pod účtem, který chcete synchronizovat. Tím dokončíte nastavení. Vaše onedrivové soubory se začnou synchronizovat s vaším počítačem.

Jak zrušit automatické ukládání na OneDrive?

Pokud chcete automatické ukládání vypnout standardně pro všechny soubory, přejděte na Soubor > Možnosti > Uložit a zrušte zaškrtnutí políčka Ve výchozím nastavení v <application> automaticky ukládat soubory na OneDrivu a SharePointu Online. Jak zastavit zálohování na OneDrive? Nastavení zálohování složek počítače

Nápověda a nastavení > Nastavení a pak zálohování > Spravovat zálohování. V dialogovém okně Zálohovat složky se ujistěte, že jsou vybrané složky, které chcete zálohovat. Vyberte Spustit zálohování. Během synchronizace souborů do OneDrive můžete dialogové okno zavřít.

Jak přesunout soubory z OneDrive do PC?

V OneDrive hlavního panelu vyberte ikonu Windows oznamovací oblast cloudu. Vyberte Nápověda & Nastavení > Nastavení. Na kartě Zálohování vyberte Spravovat zálohování. Jak zrušit OneDrive Android? Otevřete aplikaci OneDrive.
Klepněte na tři tečky v pravém horním rohu.
Klepněte na Nastavení.
Klepněte na účet, který chcete odebrat.
Klepněte na Odebrat účet.

Jak stáhnout fotky z OneDrive?

Když používáte OneDrive, můžete si do svého zařízení stáhnout místní kopii souboru. V aplikaci OneDrive otevřete složku obsahující soubory, které chcete stáhnout. Zkontrolujte, že se obsah složky zobrazuje jako seznam, ne jako miniatury. vedle souboru, který chcete uložit, a potom klepněte na Uložit. Jak obnovit fotky z OneDrive? OneDrive je služba cloudového úložiště, která uživatelům umožňuje ukládat a sdílet soubory online. Je k dispozici jako bezplatná služba s omezeným úložištěm nebo jako placené předplatné s větším úložištěm a dalšími funkcemi.
Pokud jste ze svého účtu OneDrive odstranili fotografie nebo pokud máte účet OneDrive, který již není aktivní, můžete své fotografie stále obnovit. Chcete-li tak učinit, musíte se obrátit na podporu společnosti Microsoft a poskytnout jí informace o svém účtu. Poté vám budou moci pomoci fotografie obnovit.

Jak se přihlásit na OneDrive?

Do služby OneDrive se můžete přihlásit pomocí účtu Microsoft. Pokud účet Microsoft nemáte, můžete si ho zdarma vytvořit. Po přihlášení budete mít přístup k souborům a složkám služby OneDrive.

By Rufe Thau

Jak zmenit jazyk v Siri? :: Jak udělat SharePoint?
Užitečné odkazy