Domovská stránka > J > Jak Funguje Waze Offline?

Jak funguje Waze offline?

Waze offline trasy se trochu liší od podobné funkce nabízené Mapami Google. Trasa, která je uložena v Waze, je uložena v mezipaměti, takže je to v podstatě záloha, kterou může služba Waze automaticky načíst, když je mobilní služba špinavá.

Přečtěte si více

Co mi žere data?

Omezte automatické aktualizace aplikací na pozadí, i to žere zbytečná data. Zároveň si nastavte nižší frekvenci synchronizace e-mailu či sociálních sítí. Není na škodu ani zjistit, které aplikace požírají data nejvíce a zvážit, zda je opravdu využijete. Zjistíte to pomocí aplikace My Data Manager. Tak jak snizit data? 9 nejlepších způsobů, jak snížit využití dat v systému Android

  1. Omezte využití dat v nastavení systému Android.
  2. Omezte data na pozadí aplikace.
  3. Použijte kompresi dat v prohlížeči Chrome.
  4. Aktualizujte aplikace pouze přes Wi-Fi.
  5. Omezte používání streamovacích služeb.
  6. Sledujte své aplikace.

Jak přikoupit data T Mobile?

Mám Můj tarif, je možné si jednorázově navýšit data, když je vyčerpám?

  1. V mobilní aplikaci Můj T-Mobile.
  2. SMS zprávou, pro navýšení odešlete SMS ve tvaru DATA 1GB na číslo 4603.
  3. V hlasovém automatu na čísle 4603 v sekci služby a internet, nebo stačí po pozdravu stisknout 523.
Také, kolik dat si vezme rádio? Pokud byste tedy poslouchali rádio v této kvalitě hodinu, znamená to 50 MB přenesených dat. Program PCRADIO automaticky snižuje šířku pásma ve volně dostupné verzi na 32 Kb/s. To představuje méně než 20 MB za hodinu.

Kolik stojí neomezena data T Mobile?

Nová nabídka zahrnuje dva základní tarify za 550 a 675 Kč, které k neomezenému volání i SMS přidávají 3 GB nebo 8 GB dat. Doteď T-Mobile prodává balíček neomezeného volání a SMS s 2 GB dat za 525 korun a se 4 GB dat za 625 korun. Nové balíčky jsou tak o 25 a 50 korun dražší, ale mají více dat. Jak nastavit Waze do cestiny? V Rychlém nastavení pokračujte do Jazyk hlasu. Vyberte požadovaný český hlas – buď Česky – Vlasta Korec nebo Česky – Vlastimil.

Proč nefunguje Waze?

Někteří uživatelé radí rychlé aktivování a následné vypnutí funkce Siri, po tomto úkonu by mělo být možné hlasitost vašich médií změnit. Druzí radí vynucené vypnutí aplikace Waze přímo na iPhonu, které by mělo způsobit pozastavení programu i v systému CarPlay, čímž byste nepříjemnost mohli na okamžik odstranit. Jak zjistit mnozstvi dat? Cest je mnoho, doporučujeme Vám tyto:

  1. přes Můj T-Mobile či mobilní aplikaci Můj T-Mobile,
  2. přes USSD kanál, kde stačí vytočit na vašem telefonu *123*523#,
  3. v hlasovém automatu na čísle 4603 v sekci služby a internet, nebo stačí po pozdravu stisknout 523.

Jak zjistím kdy se mi obnovi data?

Kontrola stavu čerpání datového limitu

  1. Přihlaste se do portálu Moje O2.
  2. V sekci „Moje služby“ klikněte na dlaždici mobilního internetu „O2 DATA“, u kterého chcete zjistit stav čerpání dat.
  3. V sekci „Volné jednotky“ uvidíte na ukazateli, kolik procent (GB) vám zbývá vyčerpat do konce zúčtovacího období.

By Stichter

Kolik let vydrzi MacBook? :: Jak dlouho vydrzi 500 MB dat?
Užitečné odkazy