Domovská stránka > K > Kolik Cd Disku Se Vejde Na Jeden Obyčejný Nejlevnější Blu-Ray Disk?

Kolik CD disku se vejde na jeden obyčejný Nejlevnější Blu-ray disk?

Tak jako CD, má i blu-ray disk průměr 12 cm (v menší variantě 8 cm) a tloušťku 1,2 mm. Disky umožňují záznam dat s celkovou kapacitou až 25 GB u jednovrstvého disku, 50 GB u dvouvrstvého disku až po 100 GB u oboustranné dvouvrstvé varianty.

Přečtěte si více

Pokud jde o to, jak vypálit film na blu-ray?

Windows: Vypalte svou ISO pomocí ImgBurn

Pod zdrojem klikněte na žlutou ikonu složky a vyhledejte a vyberte ISO vašeho filmu. Ujistěte se, že je v části Cíl vybrána vaše cílová disková jednotka, poté klikněte na velké vypalovací tlačítko v dolní části okna. ImgBurn začne vypalovat vaše ISO na disk.
Když to vezmeme v úvahu, co to je optická mechanika? Optickou mechaniku využijete při čtení a zápisu optických disků CD, DVD nebo Blue-ray. Optické mechaniky se nejčastěji používají k archivaci a výměně dat. Některé mechaniky umí disky číst, většina ale zvládne také zápis (neboli vypalování).

Tak co je to dvd?

Řada z vás již určitě o DVD slyšela (zkratka digital video disc - disk digitálního videa nebo digital versatile disc - disk všestranného použití). Jde o disk napohled podobný CD, ale při bližším prozkoumání zjistíte, že jde o mnohem větší kapacitu. Ta je totiž výrazně větší a to 4,7 až 17 GB. Na jakém principu pracuje DVD RAM? Fyzická datová struktura DVD-RAM je podobná jako u disket a pevných disků, jelikož ukládá data v soustředných kruzích. K diskům DVD-RAM může být přistupováno jako k běžnému pevnému disku a většinou není potřeba k přístupu speciálního softwaru.

Co je to optický disk?

Optický disk je paměťové médium diskového tvaru, které k záznamu nebo adresaci používá světelný paprsek laseru. Jak přehrát 4K video? Zde je seznam 5 nejlepších přehrávačů videa 4K.

 1. Přehrávač VLC Media Player.
 2. KMPlayer.
 3. 5K Player.
 4. Přehrávač DivX.
 5. PowerDVD 20.

Jak přehrát 4K video na TV?

Ke sledování videí v kvalitě 4K UHD (Ultra High Definition) budete potřebovat:

 1. Kompatibilní zařízení: modely Android TV s podporou 4K, např. Sony Bravia nebo NVidia Shield, Chromecast Ultra připojený k televizi s podporou 4K, Chromecast s Google TV,
 2. rychlost stahování alespoň 15 Mb/s.
Tak jak zapnout dvd na počítači? Přehrávání CD nebo DVD

Vložte do jednotky disk, který chcete přehrát. Obvykle se disk začne přehrávat automaticky. Pokud ne nebo pokud chcete přehrát už vložený disk, otevřete Windows Media Player a v knihovně přehrávače vyberte v navigačním podokně název disku.

Jak nastavit automatické spuštění DVD?

Řešení

 1. Klikněte na tlačítko Start a poté na Ovládací panely .
 2. Změnit zobrazení podle kategorie.
 3. Klikněte na Hardware a zvuk .
 4. Klikněte na Automatické přehrávání .
 5. Zaškrtněte políčko Použít automatické přehrávání pro všechna média a zařízení .

By Steady

Na jakou vzdálenost funguje Bluetooth? :: Co to znamená Bluray?
Užitečné odkazy