Domovská stránka > J > Jak Zjistit Email Na Steam?

Jak zjistit email na Steam?

This Tato notifikace byla odeslána na e-mailovou adresu, která je přiřazena k Vašemu účtu služby Steam. Pro informaci týkající se ochrany osobních údajů společnosti Valve navštivte http://www.valvesoftware.com/privacy.htm. Tento e-mail byl vygenerován automaticky.

Přečtěte si více

Podle toho, kdy vyšel steam?

Steam byl spuštěn v roce 2003 a nyní je možné v tomto systému zakoupit i hry jiných výrobců než Valve. Steam dále umožňuje automatické stahování patchů (opravných balíčků) pro instalované hry. Jak ukrást Steam účet? Účty služby Steam často padnou do cizích rukou poté, co jsou zpronevěřeny k nim přiřazené e-mailové adresy. Změnou hesla ke svému e-mailovému účtu tak zajistíte, že Vám nebude účet služby Steam obratem znovu ukraden a nebude nijak narušena Vaše komunikace s podporou služby Steam.

A další otázka, jak nahlásit ukradený instagram?

Pokud se do účtu přihlásit nemůžete a vaše uživatelské jméno nebo heslo nefungují, zjistěte, jak svůj účet získat zpět. Podezřelé e-maily můžete kdykoli nahlásit na [email protected]. Kam se ukládají Steam hry? Hry se totiž ukládají pod Steam\SteamApps složku. Až později přišla možnost při instalaci alespoň zvolit kam se hra instaluje. Problém ale zůstával u již nainstalovaných her. Nová verze Steam klienta přichází s možností přesunout hru (instalační složku) kamkoliv budete chtít.

Kam se ukládají Savy her?

Starší hry obvykle do adresáře, kde je hra, zatímco novější hry někam do složky uživatele Windows. Kromě toho hry na Steamu můžeš rozdělit do dalších dvou kategorií: jedny si nastavení a savy ukládají do Steam cloudu (aby ti byly přístupné i na jiných zařízeních nebo po reinstalaci), některé ne. Jak na Steam? Samotný program je zcela zdarma a pro jeho používání stačí pouze vytvořit uživatelský účet. Steam je navíc kompletně v českém jazyce. Po vytvoření účtu a přihlášení můžete okamžitě začít nakupovat hry. K tomu potřebujete mít prostředky ve Steam peněžence ve výši odpovídající ceně hry.

Pokud jde o to, jak vypnout dvoufázové ověření?

Vypnutí dvoufázového ověření

 1. Na telefonu nebo tabletu s Androidem otevřete aplikaci Nastavení Google. Spravovat účet Google.
 2. Nahoře klepněte na Zabezpečení.
 3. V sekci Přihlášení do Googlu klepněte na Dvoufázové ověření. Možná se budete muset přihlásit.
 4. Klepněte na Vypnout.
 5. Potvrďte akci klepnutím na Vypnout.
Jak nastavit dvoufázové ověření Instagram? Rychlý návod:
 1. V „Nastavení“ jdi do sekce „Soukromí a zabezpečení“.
 2. Sjeď na možnost „Dvoufázové ověření“.
 3. Zapni si dvoufázové ověření, abys dostal SMS kód vždy, když se chceš přihlásit.

Jak zrušit dvoufázové ověření Google?

Vypnutí dvoufázového ověření

 1. Otevřete účet Google.
 2. V sekci Zabezpečení vyberte Dvoufázové ověření. Možná se budete muset přihlásit.
 3. Vyberte možnost Vypnout.
 4. Zobrazí se vyskakovací okno, ve kterém vypnutí dvoufázového ověření potvrdíte. Vyberte možnost Vypnout.

By Dola

Co dělá chipset? :: Co je to Steam Guard?
Užitečné odkazy