Domovská stránka > J > Jak Vypnou Cortanu?

Jak vypnou Cortanu?

Klikněte na vyhledávání (lupa) v liště, pak na ozubené kolečko pro nastavení Cortany – tady budete mít možnost vypnout Cortanu a vypnout online hledání.

Přečtěte si více

Také, jak se zbavit cortana?

Na hlavním panelu klikněte pravým tlačítkem myši a zrušte „fajfku“ u volby Zobrazit tlačítko Cortany. Samozřejmě opačným způsobem lze i zapnout. Lidé se také ptají, kdy bude cortana v češtině? Tato nová verze by se mohla objevit ve Windows s označením 20H1, která se na počítače začne šířit na jaře roku 2020. Bohužel to však nevypadá, že by Microsoft plánoval nějaké dramatické rozšíření podporovaných jazyků.

Co znamená mluvit s Cortanou?

Ujistěte se, že počítač je připojen k síti s aktivním připojením k internetu. Na hlavním panelu otevřete Cortanu vybráním ikony Cortana. Klikněte na ikonu Nastavení a poté vyberte možnost Mluvit s Cortanou. V části Ahoj, Cortano vyhledejte a poté zapněte funkci kliknutím na přepínač. Kde je dostupná Cortana? Cortana je dostupná v těchto oblastech pro tyto jazyky: Austrálie: angličtina. Brazílie: portugalština. Kanada: angličtina/francouzština.

Jak změnit jazyk Cortany?

Pokud chcete změnit nastavení jazyka Cortany, otevřete Cortanu a přejděte na Nastavení > Jazyk. Pak v rozevírací nabídce vyberte jazyk, který chcete vyzkoušet. Co je to centrum feedback? V aplikaci Centrum Feedback můžete Microsoftu říct o všech problémech, na které při používání Windows 10. Můžete nám taky poslat návrhy, které nám pomůžou vylepšit Windows prostředí.

Jak odinstalovat Cortanu ve Windows 10?

Ve Windows 10 si otevřeme nabídku start. Najdeme si Windows PowerShell, ten spustíme jako správce a zadáme tento příkaz Get-AppxPackage -allusers Microsoft. 549981C3F5F10 | Remove-AppxPackage. Potvrdíme enterem a máme hotovo. Jak si zapnout Cortanu? Aktivace režimu Hey Cortana (Ahoj Cortano)

  1. Vyberte vyhledávací pole na hlavním panelu a pak vyberte Nastavení .
  2. V části Hey Cortana (Ahoj Cortano) posuňte přepínač do polohy Zapnuto.

Jak změnit Jazyk?

Změna jazyka v zařízení Android

  1. V zařízení Android klepněte na Nastavení .
  2. Klepněte na Systém Jazyky a zadávání Jazyky. Pokud možnost Systém nevidíte, klepněte v sekci Osobní na Jazyky a zadávání Jazyky.​
  3. Klepněte na Přidat jazyk. a vyberte jazyk, který chcete použít.
  4. Přetáhněte požadovaný jazyk do horní části seznamu.

By Sontich

Jak změnit Jazyk ve Windows 10? :: Co je lepší AMD nebo Intel?
Užitečné odkazy