Domovská stránka > J > Jak Se Dostat Na Zakázané Stránky?

Jak se dostat na zakázané stránky?

Používej Tor – stáhni si aplikaci pro iOS nebo Android. Jenom pozor na různé podvodné aplikace a napodobeniny. Nainstaluj si proxy aplikaci, jako je Autoproxy nebo Orbot: Proxy with Tor, která ti zašifruje připojení a zamaskuje IP adresu, ať můžeš pomocí sítě serverů navštěvovat zablokované webové stránky.

Přečtěte si více

Můžete se také zeptat, jak odblokování přístupu na webové stránky?

Nastavení → Čas u obrazovky → Omezení obsahu a soukromí → Aktivujte přepínač Omezení obsahu. Proč nefunguje seznam email? Nefunguje poštovní program (IMAP/POP3/SMTP) – chyba zabezpečení (SSL/TLS) Z bezpečnostních důvodu je na službách Seznam.cz postupně ukončována podpora protokolu TLS 1.1 pro zabezpečenou komunikaci na internetu. Nadále lze využívat protokoly TLS 1.2 a TLS 1.3.

Proč se nemůžu připojit na seznam?

Pokud se setkáte s touto chybou při odesílání ve vašem poštovním programu, zkuste následující kroky: Zkuste to znovu a aktualizujte své zařízení a poštovní program na nejnovější možnou verzi, je-li to možné. Pokud stále nefunguje odesílání, podívejte se na článek Poštovní klient se nepřipojí pomocí SSL/TLS. Proč se mi nenačítají webové stránky? Pokud nemůžete přistupovat k žádným webům, zkontrolujte, zda je počítač připojen k síti. Zkontrolujte nastavení Wi-Fi, nebo pokud používáte kabelové připojení, ujistěte se, že kabel Ethernet nevyklouzl. Pokud jste si jisti, že jste připojeni k místní síti, problém může způsobit vaše internetové připojení.

Jak otevrit soubory?

Zobrazení souboru

  1. Přejděte na adresu drive.google.com.
  2. Pomocí svého uživatelského jména a hesla se přihlaste k účtu Google.
  3. Dvakrát klikněte na soubor.
  4. Pokud otevíráte dokument, tabulku, prezentaci, formulář nebo nákres Google, otevře se v příslušné aplikaci.
Jak odeslat webovou stránku? Za předpokladu, že jste dokončili kódování webové stránky:
1. Připojte se k webovému serveru pomocí FTP klienta. Pokud webový server nemáte, můžete si jej zakoupit u webhostingové společnosti.
2. Nahrajte na server všechny soubory související s vaší webovou stránkou. Obvykle se jedná o soubor HTML, všechny soubory CSS, soubory JavaScript a soubory obrázků.
3. Jakmile jsou všechny soubory nahrány, můžete svou webovou stránku navštívit tak, že přejdete na adresu URL své webové stránky.

Proč mi nejde otevřít stažený soubor?

Pokud se vám soubor nedaří otevřít, může to mít několik důvodů: Nemáte oprávnění k zobrazení souboru. Jste přihlášeni k účtu Google, který nemá k souboru přístup. Nemáte v telefonu nainstalovanou správnou aplikaci. Lidé se také ptají, jak aktualizovat google prohlížeč? Předpokládám, že se ptáte, jak aktualizovat prohlížeč Google Chrome:
1. V počítači otevřete prohlížeč Chrome.
2. V pravém horním rohu klikněte na možnost Více .
3. Klikněte na položku Aktualizovat Google Chrome. Pokud toto tlačítko nevidíte, používáte nejnovější verzi.
4. Klikněte na možnost Znovu spustit.

Proč mi nejde aktualizovat Chrome?

Nejpravděpodobnějším důvodem, proč nemůžete aktualizovat prohlížeč Chrome, je to, že v počítači nemáte oprávnění správce. K instalaci většiny softwaru, včetně prohlížeče Chrome, potřebujete oprávnění správce. Existuje však několik dalších možných důvodů, proč nemůžete Chrome aktualizovat:
-Váš počítač není připojen k internetu. Aby bylo možné Chrome aktualizovat, musí být váš počítač připojen k internetu.
-S aktualizačním serverem Chrome je nějaký problém. Pokud je aktualizační server Chrome mimo provoz, nebude možné Chrome aktualizovat.
-Používáte zastaralou verzi prohlížeče Chrome. Nejnovější verze prohlížeče Chrome není kompatibilní se staršími verzemi, takže budete muset starou verzi odinstalovat a nainstalovat novou.

By Burbank Trenbeath

Jak se používá Word? :: Jak opravit Google Chrome?
Užitečné odkazy