Domovská stránka > J > Jak Se Dostat Na Zakázané Stránky?

Jak se dostat na zakázané stránky?

Používej Tor – stáhni si aplikaci pro iOS nebo Android. Jenom pozor na různé podvodné aplikace a napodobeniny. Nainstaluj si proxy aplikaci, jako je Autoproxy nebo Orbot: Proxy with Tor, která ti zašifruje připojení a zamaskuje IP adresu, ať můžeš pomocí sítě serverů navštěvovat zablokované webové stránky.

Přečtěte si více

Můžete se také zeptat, jak odblokování přístupu na webové stránky?

Nastavení → Čas u obrazovky → Omezení obsahu a soukromí → Aktivujte přepínač Omezení obsahu. Proč nefunguje seznam email? Nefunguje poštovní program (IMAP/POP3/SMTP) – chyba zabezpečení (SSL/TLS) Z bezpečnostních důvodu je na službách Seznam.cz postupně ukončována podpora protokolu TLS 1.1 pro zabezpečenou komunikaci na internetu. Nadále lze využívat protokoly TLS 1.2 a TLS 1.3.

Proč se nemůžu připojit na seznam?

Pokud se setkáte s touto chybou při odesílání ve vašem poštovním programu, zkuste následující kroky: Zkuste to znovu a aktualizujte své zařízení a poštovní program na nejnovější možnou verzi, je-li to možné. Pokud stále nefunguje odesílání, podívejte se na článek Poštovní klient se nepřipojí pomocí SSL/TLS. Proč se mi nenačítají webové stránky? Pokud nemůžete přistupovat k žádným webům, zkontrolujte, zda je počítač připojen k síti. Zkontrolujte nastavení Wi-Fi, nebo pokud používáte kabelové připojení, ujistěte se, že kabel Ethernet nevyklouzl. Pokud jste si jisti, že jste připojeni k místní síti, problém může způsobit vaše internetové připojení.

Jak otevrit soubory?

Zobrazení souboru

  1. Přejděte na adresu drive.google.com.
  2. Pomocí svého uživatelského jména a hesla se přihlaste k účtu Google.
  3. Dvakrát klikněte na soubor.
  4. Pokud otevíráte dokument, tabulku, prezentaci, formulář nebo nákres Google, otevře se v příslušné aplikaci.
Jak odeslat webovou stránku? Novinek, jako vždy, není mnoho, nově je ale možné nechat si poslat odkaz na webovou stránku z jednoho prohlížeče na druhý. Novinka je dostupná v rámci kontextového menu po kliknutí na záložku či kdekoliv na webové stránce. Na počítači se vám přímo ukáže zařízení, na které můžete odkaz zaslat.

Proč mi nejde otevřít stažený soubor?

Pokud se vám soubor nedaří otevřít, může to mít několik důvodů: Nemáte oprávnění k zobrazení souboru. Jste přihlášeni k účtu Google, který nemá k souboru přístup. Nemáte v telefonu nainstalovanou správnou aplikaci. Lidé se také ptají, jak aktualizovat google prohlížeč? Postup aktualizace prohlížeče Google Chrome:

  1. V počítači spusťte Chrome.
  2. Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností .
  3. Klikněte na Nápověda. O aplikaci Google Chrome.
  4. Klikněte na Aktualizovat Google Chrome. Důležité: Pokud toto tlačítko nevidíte, máte nejnovější verzi prohlížeče.
  5. Klikněte na Restartovat.

Proč mi nejde aktualizovat Chrome?

Problém vyřešíte následovně: Odinstalujte Chrome. Ujistěte se, zda váš počítač splňuje systémové požadavky. Stáhněte si Chrome znovu a zkuste ho nainstalovat.

By Burbank Trenbeath

Jak se používá Word? :: Jak opravit Google Chrome?
Užitečné odkazy