Domovská stránka > C > Co Delat Kdyz Se Telefon Zapina A Vypina?

Co delat kdyz se telefon Zapina a Vypina?

Telefon se neočekávaně vypne nebo restartuje

 1. 1 Zkontrolujte, zda je telefon dostatečně nabitý
 2. 2 Zkontrolujte, zda jste omylem nestiskli tlačítko napájení
 3. 3 Zkontrolujte, zda se telefon nepoužívá v prostředí s vysokou nebo nízkou teplotou.
 4. 4 Zkontrolujte, zda není nastaveno plánované zapnutí a vypnutí

Přečtěte si více

A další otázka, proč se mi pořád restartuje telefon?

Závada na interním úložišti – ať už hardwarová (vadné sektory), nebo softwarová (“nakopnutý” souborový systém). Jiná hardwarová závada (například zatečení vody do zařízení). Nějaká aplikace či služba, spouštěná automaticky se systémem, kvůli chybě vyvolává restart. Jak opravit systém Android? Odstraňování problémů s telefonem

 1. V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.
 2. Dole klepněte na Systém. Aktualizace systému. (V případě potřeby nejprve klepněte na Informace o telefonu nebo Informace o tabletu.)
 3. Zobrazí se stav aktualizace. Postupujte podle pokynů na displeji.

Lidé se také ptají, co dělat když se vypínají aplikace?

Androiddělá

Krok druhý: vypnutí optimalizace

 1. Otevřete Nastavení.
 2. Přejděte do Nainstalované aplikace.
 3. Najděte a otevřete příslušnou aplikaci (můžete použít vyhledávání).
 4. Klepněte na Spořič baterie.
 5. Z nabídky zvolte Žádné omezení.
Lidé se také ptají, co delat kdyz mám v telefonu vodu? Utopený telefon nechte co nejvíce větrat, tudíž z něj sundejte veškeré obaly či kryty a nechte jej kompletně „holý“. Všechnu vodu a vlhkost na povrchu telefonu setřete papírovou utěrkou či hadrem. Stírejte však vždy pouze povrchovou vlhkost a do útrob zařízení se nesnažte dostat.

Pokud jde o to, co dělat když se mi sekne telefon?

Stačí podržet tlačítko nebo kombinaci tlačítek, aby se Android telefon restartoval. Proces nazýváme tzv. tvrdým restartem, kdy podržíme buď samotné tlačítko “power” nebo kombinaci tlačítka pro snížení hlasitosti (u některých pro zvýšení hlasitosti) a zapnutí/vypnutí po dobu asi 10 sekund. Tak jak vypnout zaseklý mobil? Jde to, ale i kombinací tlačítek. U Androidu je to přidržení tlačítka pro zapínání a zároveň tlačítka pro ztlumení hlasitosti dokud telefon nezavibruje. Pak pusťte vypínací tlačítko a dál držte tlačítko pro ztlumení hlasitosti, dokud se neobjeví vykřičník.

Jak natvrdo restartovat telefon?

Stiskněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti a tlačítko pro vypnutí současně na 30 sekund nebo dokud se neobjeví kořenová nabídka. Pak vyberte v kořenové nabídce činnost, kterou chcete provést, v tomto případě „Vymazat data/reset na tovární nastavení“. Co to je hard reset? Hard reset telefonu Samsung a dalších zařízení na operačním systému Android je o něco jednodušší. Stačí držet souběžně zamykací tlačítko a tlačítko na zvyšování hlasitosti přibližně po dobu 10 vteřin. Telefon po restartu opět naběhne v normálním režimu a budete moci pokračovat dál v práci s telefonem.

Jak opravit chybu Androidu?

Jak opravit chybu Androidu ve smartphonu

V zobrazeném seznamu vyberte položku »Moje aplikace a hry«, v přehledu vyhledejte a otevřete »Android System WebView«. Protože chybou je postižena poslední aktualizace, můžete nyní zvolit možnost »Odinstalovat aktualizaci« a obnovit původní stav komponenty.

By Sibyls Laury

Jak se Odhlásit z emailu seznam? :: Co dělat když se vypínají aplikace?
Užitečné odkazy