Domovská stránka > P > Proč Se Přehřívá Iphone?

Proč se přehřívá iPhone?

Zařízení se může zahřívat

bezdrátovém nabíjení, používání aplikací, her nebo funkcí náročných na grafiku nebo procesor, včetně aplikací s rozšířenou realitou, streamování videa ve vysoké kvalitě.

Přečtěte si více

Jak ochladit iPhone?

Pokud pak je přístroj připojen k nabíječce – ať již drátové nebo bezdrátové -, odpojte ji. Jakmile máte vše hotovo, umístěte telefon do chladnějšího prostředí, často stačí z přímého slunce někam do stínu. Pokud jste například na rozpálené terase, stačí jej dát na pár minut do chladnějšího interiéru. Také, jak zabránit přehřívání iphonu? iPhone přehřívá

Mezi tyto důvody patří:

 1. Používání iPhonu a jeho současné nabíjení.
 2. Dlouhodobé sledování vysoce kvalitního videa.
 3. Dlouhodobé používání GPS.
 4. Hraní videoher nebo streamování aplikací náročných na video.

Co dělat když se přehřívá mobil?

Řešení: Vypněte aplikace, které nepoužíváte, případně jim zakažte akce jako je synchronizace apod. K přehřívání stačí i pár aplikací, které jsou energeticky hodně náročné. To jsou zejména hry, navigace, či aplikace pro pouštění hudby a sledování videí. Co mám dělat když se mi přehřívá notebook? Jak zchladit notebook, když se přehřívá?

 1. Nepříjemnému přehřívání se můžete vyhnout s vhodnou chladicí podložkou.
 2. Pravidelně svůj notebook čistěte od nánosů prachu.
 3. Starší notebook je vhodné vyměnit za nový model či si pořídit lepší chlazení

Jak zchladit mobil?

Níže uvádíme několik jednoduchých tipů, jak telefon během několika minut ochladit.

 1. Přestaňte na chvíli telefon používat.
 2. Držte se dál od tepla.
 3. Snižte jas obrazovky.
 4. Zavřete aplikace na pozadí
 5. Zakažte nepoužívané funkce připojení
 6. Vypněte vysoce výkonný nebo herní režim.
 7. Zahřívání během nabíjení?
Můžete se také zeptat, jak se chladí mobil? Mobily totiž na rozdíl od počítačů nemají vlastní chlazení. A přebytečné teplo je třeba odvádět, ať už vzniká jakkoli. V počítačích a noteboocích řeší problém zahřívání ventilátory, ale telefony nic takového nemají a pro chlazení se spoléhají jen na okolní vzduch.

Jak zahrát mobil?

Použijte GPS během hodin. Nechte mobilní telefon vystavit vysoké teploty (vystaveno slunci). Nabijte telefon pomocí rychlé nabíjení může to způsobit, že se zařízení velmi zahřeje. Používání mobilního telefonu zatímco to načítáme. Tak jak lépe chladit notebook? Podložky s větrákem se hodí zejména u notebooků, které mají ve spodní části otvory pro výstup tepla. Je zbytečné větrákem ochlazovat spodní část notebooku, která nemá žádné otvory. Větrák zajistí lepší chlazení a je tedy vhodný pro herní notebooky. Myslím, že se vyplatí si připlatit za podložku s větrákem.

Jak vyřešit přehřívání procesoru?

Proti přehřívání vám pomůže volná cesta pro vzduch skrz počítač/notebook, ale nezapomeňte očistit i ventilátory a chladiče, které mají za cíl chladit procesor, grafickou kartu a zdroj. Pokud je na nich nános prachu, nebudou fungovat dobře.

By Joellen Schantz

Proč se mi nejde přihlásit na Teams? :: Jak ochladit Iphone?
Užitečné odkazy