Domovská stránka > P > Proč Se Mi Nejde Přihlásit Na Teams?

Proč se mi nejde přihlásit na Teams?

Nepoužíváte správné přihlašovací údaje. Přihlašovací údaje do Windows, s kterými jste se přihlásili, se liší od vašich přihlašovacích údajů do Microsoft 365. Zkuste se přihlásit znovu se správnou kombinací e-mailu a hesla. Pokud se vám bude tento stavový kód zobrazovat i nadále, obraťte se na vašeho správce IT.

Přečtěte si více

Proč mi nefunguje Microsoft Teams?

Příčin problémů při spouštění/přihlášení k MS Teams může být celá řada – od použití chybných přihlašovacích údajů, přes problémy v síťovém připojení až po chyby v instalaci MS Teams nebo aktualizacích Windows. Můžete se také zeptat, jak zprovoznit microsoft teams? Přihlášení a zahájení práce v aplikaci Teams

 1. Spusťte Teams. Ve Windows klikněte na Start. > Microsoft Teams. Na Macu přejděte do složky Aplikace a klikněte na možnost Microsoft Teams. V mobilním telefonu klikněte na ikonu Teams.
 2. Přihlaste se pomocí svého Microsoft 365 uživatelského jména a hesla.

Jak se připojit na Teams přes odkaz?

K připojení ke schůzce v Teams potřebujete jen odkaz. Výběrem možnosti Kliknutím sem se připojíte ke schůzce v pozvánce na schůzku, abyste se mohli dostat na stránku, na které se můžete připojit buď na webu, nebo si stáhnout desktopovou aplikaci. Pokud už máte aplikaci Teams, schůzka se otevře automaticky v ní. Jak se prihlasit k účtu Microsoft? Přihlaste se do vašeho řídicího panelu účtu Microsoft

 1. Přejděte na účet Microsoft a vyberte Přihlásit se.
 2. Zadejte e-mail, telefonní číslo nebo přihlašovací údaje služby Skype, které používáte pro další služby (Outlook, Office atd.), a pak vyberte Další.

Jak se připojit k Microsoft Teams?

Připojení se ke schůzce Teams na webu

 1. V pozvánce na e-mail vyberte kliknutím sem se připojíte ke schůzce.
 2. Máte tři možnosti:
 3. Zadejte svoje jméno.
 4. Zvolte nastavení zvuku a videa.
 5. Vyberte Připojit se.
 6. V závislosti na nastavení schůzky budete hned zahozeni nebo přejdete na předsálí, kde vás někdo ze schůzky bude připustit.
Jak opravit Microsoft Teams? Oprava aplikace Office
 1. Klikněte pravým tlačítkem na tlačítko Start.
 2. Vyberte produkt Microsoft Office, který chcete opravit, a pak vyberte Změnit.
 3. Podle toho, jestli je vaše kopie Office nainstalovaná pomocí Klikni a spusť, nebo pomocí Instalační služby MSI, se vám zobrazí následující možnosti, jak pokračovat v opravě.

Jak restartovat MS Teams?

Z nabídky vyberte Nastavení > Služby a doplňky. Najděte Microsoft Teams a poté povolte Externí aplikace. Nastavte Povolit externí aplikaci Microsoft Teams na Zapnuto. Restartujte Microsoft Teams a pak zkuste znovu vyhledat Dynamics 365 v úložišti aplikací Microsoft Teams. Jak zjistit heslo Teams? Zapomněli Teams přihlášení nebo heslo

 1. Pokud jste zapomněli Teams uživatelské jméno nebo účet Microsoft, přejděte na jak najít svůj účet Microsoft.
 2. Pokud jste zapomněli Teams heslo, přejděte prosím na Obnovit svůj účet.

Jak pouzivat Teams?

Použití aplikace během schůzky

 1. Během schůzky vyberte ikonu aplikace, abyste aplikaci otevřeli. Pokud aplikaci nevidíte, možná ji budete muset přidat ke schůzce. Vyberte Další akce > přidat aplikaci.
 2. Začněte aplikaci používat. Ostatní uživatelé schůzky obvykle nevidí, co v aplikaci děláte, dokud je nezaujíte.

By Scholem

Jak se pracuje s Teams? :: Proč se přehřívá iPhone?
Užitečné odkazy