Domovská stránka > P > Proč Mi Nejde Stahovat Aplikace Z App Store?

Proč mi nejde stahovat aplikace z App Store?

Pokud nemůžete ve svém zařízení App Store najít, možná máte zapnutou rodičovskou kontrolu. Upravte nastavení nákupů v iTunes a App Storu a ujistěte se, že jste pro volbu Instalace aplikací vybrali „Povolit“. App Store by se měl ve vašem zařízení zase objevit.

Přečtěte si více

Proč mi nejdou otevřít aplikace?

Jestliže některá z aplikací instalovaných ve vašem smartphonu nejde spustit nebo při spuštění padá, zkuste nejdříve restartovat telefon. Když to nepomůže, otevřete nabídku »Nastavení | Aplikace | Stažené«, v seznamu vyhledejte problémovou aplikaci a klepněte na tlačítko »Vynutit ukončení«. Pak aplikaci znovu spusťte. Lidé se také ptají, proč nefunguje aplikace lidl plus? Na zařízeních, která jsou zcela bez služeb Google (u nás prodávaná zařízení od cca května 2020), prozatím není možné aplikaci Lidl Plus využít.

Proč padají aplikace?

Problém souvisí se systémovou komponentou nazvanou Android System WebView. Google pro ni prostřednictvím obchodu Google Play vydal zabugovaný update, což mělo u mnoha uživatelů za následek padání aplikací. Lidé se také ptají, jak změnit zemí v telefonu? Přejděte do nabídky AppGallery > Moje > Správce přenosných aplikací, otevřete Centrum přenosných aplikací, poté přejděte do nabídky Moje > Nastavení > Země/region > Změnit zemi/region > OK. Postupujte podle pokynů na obrazovce a proces dokončete.

Jak změnit zemi na Google Play?

Změna země na Google Play

  1. Otevřete aplikaci Obchod Google Play .
  2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.
  3. Klepněte na Nastavení Obecné Předvolby účtu a zařízení Země a profily.
  4. Klepněte na zemi, pro kterou chcete přidat účet.
  5. Podle pokynů na obrazovce přidejte platební metodu pro danou zemi.
A další otázka, jak změnit lokaci? Změna umístění ve smartphonu

Lokalizaci je možné pouze zcela deaktivovat a to v konkrétním nastavení polohy. GPS ve smartphonu by měla fungovat co nejpřesněji, takže když je zapnutá funkce určování polohy, zobrazují se skutečné souřadnice všem aplikacím, kterým jsme k těmto informacím povolili přístup.

Můžete se také zeptat, jak zmenit svou polohu?

Jak změnit svou polohu ve Snapchatu na zařízení Android

Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je stažení aplikace ExpressVPN do zařízení Android. Z Chrome (nebo vámi zvoleného prohlížeče) přejděte na Web ExpressVPN. Nastavte si účet a poté se přihlaste pomocí svých přihlašovacích údajů.
Jak opravit Google? První krok: Vyzkoušejte tato běžná řešení selhávání prohlížeče Chrome

  1. Zavřete ostatní karty, rozšíření a aplikace.
  2. Restartujte Chrome.
  3. Restartujte počítač
  4. Zkontrolujte, zda jste nebyli napadeni malwarem.
  5. Otevřete stránku v jiném prohlížeči.
  6. Odstraňte problémy v síti a nahlaste problémy s webovou stránkou.

Co dělat když zařízení není kompatibilní s touto verzi?

Jak nainstalovat nekompatibilní aplikace?

  1. Běžte do nastavení a povolte instalaci aplikací z neznámých zdrojů.
  2. Stáhněte si balíček aplikace Market Helper (v Obchodě Play není z důvodů jeho obcházení, jelikož je balíček na stránkách autora, a rozborem kódu prošel, budeme mu věřit)
  3. Spusťte aplikaci Market Helper.

By Isaacs Gacia

Jak zvětšit objem prsních svalů? :: Jak zrusit odeslani Snapu?
Užitečné odkazy