Domovská stránka > P > Proč Se Mi Nezobrazuje Sim Karta?

Proč se mi nezobrazuje SIM karta?

V případě, že SIM karta nefunguje ani v jiném zařízení, ještě zkontrolujte, zda SIM karta nebo slot, do kterého ji vkládáte, nejsou nějak znečištěné. Pokud žádná z výše uvedených možností nepomohla, obraťte se na svého operátora. SIM kartu vám prověří a případně vymění.

Přečtěte si více

Jak zprovoznit SIM kartu?

Jak aktivovat hlasovou SIM kartu?

  1. Nejprve vložte sim kartu do telefonu.
  2. Následně ji aktivujete snadno pomocí prvního hovoru.
  3. Od uskutečnění prvního hovoru vám operátor v prvních 4 hodinách postupně aktivuje roaming, internet v mobilu, MMS a další sjednané služby.
  4. Nyní již můžete telefonovat!
Jak resetovat SIM kartu? Pro vyřešení problému proveďte, prosím, následující kroky:
  1. Přeinstalujte SIM kartu.
  2. Restartujte Vaše zařízení
  3. Odinstalujte SIM kartu, vyčistěte její kovové kontaktní části a poté ji znovu nainstalujte.
  4. Pokud máte jinou SIM kartu, nainstalujte ji do Vašeho zařízení a ověřte, zda ji zařízení rozezná a přečte.

Můžete se také zeptat, jak znovu aktivovat sim kartu?

Můžete také přejít na stránku Větrný stan nejbližší prodejna a promluvte si s prodavačem, který poskytne potřebnou dokumentaci, tj. DNI, daňový zákon a SIM kartu, jejíž platnost vypršela, k opětovné aktivaci. Když to vezmeme v úvahu, co delat kdyz mi nefunguje sim karta? Restartujte mobilní telefon

Vypnutí a zapnutí mobilního telefonu je velmi jednoduchý a účinný způsob, který zabere na spoustu technických problémů. I v případě, že váš mobilní telefon nerozpozná SIM kartu, ho můžete vypnout a zapnout.

Lidé se také ptají, jak poznat nefunkční sim kartu?

Pokud se telefon nehlásí k síti, neukazuje sloupec síly signálu nebo název sítě a nefunguje ani v jiném telefonu, jde pravděpodobně o vadnou SIM kartu. Když to vezmeme v úvahu, jak zprovoznit sim kartu t mobile? Aktivace SIM karty přes Zákaznické centrum

  1. Zavolejte na Zákaznické centrum T-Mobile 800 73 73 73 (nebo 4603 ze sítě T-Mobile) a sdělte nám potřebné údaje.
  2. SIM kartu spolu s předvyplněnou objednávkou vám zašleme poštou, vy SIM kartu převezmete a případně kontaktujete naše Zákaznické centrum s žádostí o aktivaci.

Také, jak aktivovat sim kartu xiaomi?

Další možnosti řešení

  1. Otevřete Nastavení.
  2. Pokračujte do Aplikace.
  3. Otevřete Správa aplikací.
  4. Klepněte na tři tečky v pravém horním rohu.
  5. Z nabídky zvolte Zobrazit všechny aplikace.
  6. Vyhledejte a otevřete aplikaci Služba aktivace Xiaomi SIM karty.
  7. Otevřete Oprávnění aplikací.
  8. Zkontrolujte, zda je SMS v sekci Povoleno.
Může se také zeptat, jak aktivovat datovou sim kartu? V samoobsluze vodafone.cz/muj/ - v sekci Služby – Moje SIM / eSIM vyplňte v části Aktivace nové SIM 19místné výrobní číslo nové SIM a klikněte na uložit. V aplikaci Můj Vodafone - na hlavní stránce v části Další funkce - Zobrazit více zvolte Aktivaci SIM karty a naskenujte 19místné výrobní číslo nové SIM.

Jak Rozblokovat SIM kartu?

Jedná se o 8 místný kód, který slouží pro odblokování SIM karty. Pokud 3x za sebou zadáte PIN kód špatně, SIM karta se zablokuje a je nutné zadat PUK kód. Po zadání PUK kódu vás telefon vyzve, abyste si zvolili nový PIN. Pokud zadáte PUK kód 10x chybně, SIM karta se zablokuje trvale a je nutné vystavit novou SIM kartu.

By Adest Mcneece

Co dělat když mi nejde YouTube? :: Jak zapnout telefon bez tlačítka?
Užitečné odkazy