Domovská stránka > J > Jak Získat Apk Soubor?

Jak získat APK soubor?

Jak tedy přesně postupovat?

  1. Najet na oficiální stránku apps.evozi.com/apk-downloader.
  2. Do políčka Package name or Google Play URL vložit název balíčku či jednodušeji rovnou odkaz z Google Play.
  3. Kliknout na volbu Generace Download Link.
  4. Stáhnout apk soubor pomocí volby Click here to download.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, na co je apk installer?

APK Installer umožňuje nainstalovat aplikace pro Android v systému Windows (Build 17763 nebo novější). K dispozici jsou dvě varianty instalace, a to pomocí skriptu nebo přes Windows App instalátor. Nástroj rozšiřuje možnost instalace aplikací (APK) z novějších Windows 11 na vybraná sestavení Windows 10. Když to vezmeme v úvahu, jak instalovat apk na android? Ve správci souborů si najděte složku, kde jste si stáhli nebo například překopírovali APK soubor z počítače. (Stažené soubory se většinou nachází ve složce Download). Jakmile tento soubor naleznete, klepněte na něj a vyberte možnost nainstalovat. A to je celé.

Čím otevřít APK soubor?

APK soubor můžete otevřít na PC pomocí emulátoru Android, jako je BlueStacks. V tomto programu jděte do Moje aplikace a pak z rohu okna vyberte Nainstalujte apk. Co to je APK soubor? APK – formát souborů distribuci aplikací mobilního systému Android.

Tak jak stáhnout app?

Jak získat aplikace

  1. Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch otevřete aplikaci App Store.
  2. Procházejte karty Dnes, Hry, Aplikace nebo Arcade a najděte aplikace, které se vám líbí. Nebo klepněte na kartu Hledat a vyhledejte něco konkrétního.
  3. Klepněte nebo klikněte na cenu nebo na tlačítko Získat.
Jak stáhnout aplikaci pro Android? Aplikaci pro Android si můžete stáhnout z obchodu Google Play.

Když to vezmeme v úvahu, jak stahovat z google play bez aplikace?

Pokud stále postrádáte vaši oblíbenou aplikaci, využít můžete alternativní řešení v podobě stahování pomocí různých knihoven jako je APKPure, Petal Search nebo MoreApps. Tímto způsobem se vám do telefonu podaří nainstalovat například Whatsapp, Twitter, LinkedIn, Spotify, Waze či IDOS. Tak odkud stahovat apk? Soubor APK lze stáhnout několika různými způsoby. Nejběžnějším způsobem je stažení z obchodu Google Play. Můžete jej však také stáhnout z webové stránky, která se specializuje na soubory APK, například APKPure.com. A konečně jej můžete stáhnout také ze zrcadlového webu, jako je například AndroidFileHost.com.

Jak nainstalovat aplikaci na Android z PC?

Pokud chcete do zařízení se systémem Android nainstalovat aplikaci z počítače, musíte udělat několik věcí.
Nejprve musíte v zařízení se systémem Android povolit instalaci z neznámých zdrojů. To lze provést tak, že přejdete do Nastavení > Zabezpečení a zaškrtnete políčko vedle položky Neznámé zdroje.
Dále budete muset do počítače stáhnout Android Debug Bridge (ADB). To lze provést tak, že přejdete na webové stránky Android Developer a budete postupovat podle pokynů v části "Nastavení ADB".
Po nastavení ADB v počítači je třeba připojit zařízení Android k počítači pomocí kabelu USB. Po připojení otevřete na počítači příkazový řádek a přejděte do složky platform-tools ve složce ADB.
V tuto chvíli byste měli být schopni zadat do příkazového řádku "adb devices" a získat seznam všech připojených zařízení. Pokud je vaše zařízení se systémem Android v seznamu, můžete zadat příkaz "adb install " a nainstalovat aplikaci do svého zařízení.

By Harley

Co je to APKPure? :: Kde najdu API?
Užitečné odkazy