Domovská stránka > K > Kolik By Měl Být Ping?

Kolik by měl být ping?

Ping sledují velmi úzkostlivě hlavně hráči multiplayerových počítačovách her. S vyšším pingem je reakce hráče „zpomalená“, a proto je ve velké nevýhodě. Abyste měli šanci uspět, optimální ping pro tyto hry je v rozmezí 0 až 50 ms (milisekund).

Přečtěte si více

Jak mít nizsi ping?

Proto PC na kterém hrajete HRY, připojte pomocí UTP kabelu do routeru do portu LAN 1. Tohle je základní věc kterou by jste měli udělat pro snížení webové webové odezvy (PING). Jak Fixnout ping? Kroky k vyřešení problému s vysokým pingem v online hrách na PC

 1. Restartujte router (modem)
 2. Připojte ethernetový kabel (internetový kabel)
 3. Aktualizujte ovladače a ovladače systému Windows.
 4. Vymažte mezipaměť DNS.
 5. Obnovte svou IP adresu.
 6. Vyberte herní server, který je vám nejblíže.
 7. Použijte VPN.

Jak se používá ping?

Pokud znáte IP adresu, na kterou si chcete pingnout, zadejte přímo konkrétní IP adresu. Například, pokud chcete pingnout na IP adresu 192.168.1.1, zadejte 192.168.1.1 jako ping. Pokud chcete pingnout na váš počítač jako takový, zadejte 127.0.0.1 jako ping. Co to je adresa? IP adresa je unikátní číslo, které je přiděleno libovolnému zařízení komunikujícímu prostřednictvím internetového protokolu (IP). Svoji IP adresu tak mají nejen počítače, notebooky nebo tiskárny, ale také každý telefon, tablet nebo například nová pračka.

Může se také zeptat, jak rychle jde internet?

ČinnostMin. rychlost stahováníMaximální ping
čtení zpráv a novinek5 Mb/s
videohovory/streamování obrazovky15 Mb/s50 ms
nahrávání souborů na internet
sledování filmů online ve Full HD5 Mb/s150 ms
Tak co je to odezva ping? Odezva (také označována angl. termínem ping) nám sděluje, jak rychle putují data od našeho zařízení na server umístěný v internetu. Ping se udává v jednotkách času (př. 50 milisekund) a platí, že čím je hodnota odezvy menší, tím lépe.

Jak zlepšit odezvu?

Zkuste provést měření bez připojených ostatních zařízení. Odezvu ve hře mohou samozřejmě ovlivnit i puštěné aplikace na pozadí, na které časem zapomenete a které vám vesele vyžírají linku. Např: jakýkoliv program na stahování přes torrenty, skype, zálohování fotek a videí, dokumenty na cloudové úložiště... Jak Pingnout IP adresu? Klikněte na ikonu „CMD“ nebo ikonu „Příkazový řádek“. Nyní se otevře okno příkazového řádku. Do prvního řádku zadejte příkaz PING a poté IP adresu (např. PING 10.26.76.1) a stiskněte klávesu Enter.

Jak zrychlit odezvu internetu?

Jak zrychlit internet: 5 tipů pro co nejrychlejší připojení k...

 1. Agregace a rychlost od poskytovatele.
 2. Použijte router, který využijí vaše zařízení na 100%
 3. Aktualizujte všechny síťové prvky.
 4. Co nepotřebuje Wi-Fi, připojte kabelem.
 5. Umístěte Router co nejlépe a vyměňte antény.

By Malynda

Jaké jsou příznaky ALS? :: Jak zjistím Windows 11?
Užitečné odkazy