Domovská stránka > K > Kolik By Měl Být Ping?

Kolik by měl být ping?

Ping sledují velmi úzkostlivě hlavně hráči multiplayerových počítačovách her. S vyšším pingem je reakce hráče „zpomalená“, a proto je ve velké nevýhodě. Abyste měli šanci uspět, optimální ping pro tyto hry je v rozmezí 0 až 50 ms (milisekund).

Přečtěte si více

Jak mít nizsi ping?

Proto PC na kterém hrajete HRY, připojte pomocí UTP kabelu do routeru do portu LAN 1. Tohle je základní věc kterou by jste měli udělat pro snížení webové webové odezvy (PING). Jak Fixnout ping? Kroky k vyřešení problému s vysokým pingem v online hrách na PC

  1. Restartujte router (modem)
  2. Připojte ethernetový kabel (internetový kabel)
  3. Aktualizujte ovladače a ovladače systému Windows.
  4. Vymažte mezipaměť DNS.
  5. Obnovte svou IP adresu.
  6. Vyberte herní server, který je vám nejblíže.
  7. Použijte VPN.

Jak se používá ping?

Pokud znáte IP adresu, na kterou si chcete pingnout, zadejte přímo konkrétní IP adresu . Pokud si například chcete pingnout na IP adresu 192.168.1.1 , zadejte ping 192.168.1.1 . Pokud si chcete pingnout na váš počítač jako takový, zadejte ping 127.0.0.1 . Co to je adresa? IP adresa je unikátní číslo, které je přiděleno libovolnému zařízení komunikujícímu prostřednictvím internetového protokolu (IP). Svoji IP adresu tak mají nejen počítače, notebooky nebo tiskárny, ale také každý telefon, tablet nebo například nová pračka.

Může se také zeptat, jak rychle jde internet?

ČinnostMin. rychlost stahováníMaximální ping
čtení zpráv a novinek5 Mb/s
videohovory/streamování obrazovky15 Mb/s50 ms
nahrávání souborů na internet
sledování filmů online ve Full HD5 Mb/s150 ms
Tak co je to odezva ping? Odpověď ping je výsledek testu ping. Test ping se používá k testování připojení dvou zařízení v síti. Výsledky testu ping ukazují dobu oběhu (RTT) paketů mezi oběma zařízeními.

Jak zlepšit odezvu?

Zkuste provést měření bez připojených ostatních zařízení. Odezvu ve hře mohou samozřejmě ovlivnit i puštěné aplikace na pozadí, na které časem zapomenete a které vám vesele vyžírají linku. Např: jakýkoliv program na stahování přes torrenty, skype, zálohování fotek a videí, dokumenty na cloudové úložiště... Jak Pingnout IP adresu? Chcete-li provést ping na IP adresu, musíte použít příkaz ping. Základní syntaxe tohoto příkazu je následující:
ping
Pokud byste například chtěli pingnout IP adresu 8.8.8.8, použili byste následující příkaz:
ping 8.8.8.8
Tento příkaz odešle čtyři pakety ICMP ECHO_REQUEST na zadanou adresu IP. Pokud je IP adresa dosažitelná, obdržíte zpět čtyři pakety ICMP ECHO_REPLY. Pokud IP adresa není dosažitelná, neobdržíte zpět žádné pakety.

Jak zrychlit odezvu internetu?

Existuje řada způsobů, jak zrychlit odezvu internetu. Jedním ze způsobů je použití rychlejšího připojení k internetu. Dalším způsobem je použití rychlejšího počítače. A konečně můžete použít program, který zrychlí dobu odezvy internetu.

By Malynda

Jaké jsou příznaky ALS? :: Jak zjistím Windows 11?
Užitečné odkazy