Domovská stránka > K > Kolik Potřebuji Dat Na Telefonu?

Kolik potřebuji dat na telefonu?

Cest je mnoho, doporučujeme Vám tyto:

  • přes Můj T-Mobile či mobilní aplikaci Můj T-Mobile,
  • přes USSD kanál, kde stačí vytočit na vašem telefonu *123*523#,
  • v hlasovém automatu na čísle 4603 v sekci služby a internet, nebo stačí po pozdravu stisknout 523.

Přečtěte si více

Kolik stojí neomezena data T Mobile?

Nová nabídka zahrnuje dva základní tarify za 550 a 675 Kč, které k neomezenému volání i SMS přidávají 3 GB nebo 8 GB dat. Doteď T-Mobile prodává balíček neomezeného volání a SMS s 2 GB dat za 525 korun a se 4 GB dat za 625 korun. Nové balíčky jsou tak o 25 a 50 korun dražší, ale mají více dat. Kolik je 100 MB data?

Počet dat60 MB100 MB
Cena29 Kč39 Kč

Lidé se také ptají, jak zjistit co mi bere data?

Jak zjistit, kolik dat využíváte

  1. Sjeďte dolů a podívejte se, které aplikace využívají mobilní data.
  2. Jestli se chcete podívat, kolik mobilních dat spotřebují jednotlivé systémové služby, přejděte do Nastavení > Mobilní data nebo Nastavení > Mobilní data.
Může se také zeptat, jak zjistit co bere data? V nastavení, klikněte na Síť a internet. En Síť a internet, klikněte na Mobilní síť a později při použití dat aplikace. Níže je uveden graf s vývojem dat, která jsme spotřebovali, a dole je zobrazen spotřeba každé aplikace samostatně.

Jak zjistím kdy se mi obnovi data?

Kontrola stavu čerpání datového limitu

  1. Přihlaste se do portálu Moje O2.
  2. V sekci „Moje služby“ klikněte na dlaždici mobilního internetu „O2 DATA“, u kterého chcete zjistit stav čerpání dat.
  3. V sekci „Volné jednotky“ uvidíte na ukazateli, kolik procent (GB) vám zbývá vyčerpat do konce zúčtovacího období.
Jak pujcit data? data

Připojení druhého zařízení k hotspotu vašeho telefonu
  1. Ve druhém zařízení otevřete seznam sítí Wi-Fi.
  2. Vyberte název hotspotu telefonu.
  3. Zadejte heslo hotspotu telefonu.
  4. Klikněte na Připojit.

Jak zjistit stažená data?

Pokud chcete vědět jaký objem dat protekl přes vaše WiFi připojení za posledních 30 dní tak to můžete ve Windows 10 udělat snadno. Win+I -> Network & Internet/Síť a Internet. V starších verzích Windows 10 bylo ještě nutné pokračovat do -> Data Usage/Využití dat -> View Usage Details/Zobrazit podrobnosti o využití. A další otázka, jak fungují data? S datovou SIM kartou nelze volat ani posílat SMS. Je určena pouze pro připojení k internetu. ​SIM kartu vložíte přímo do notebooku nebo tabletu (pokud to vaše zařízení umožňuje) nebo do USB modemu (zařízení podobné klíčence nebo flashdisku), který připojíte k notebooku nebo tabletu pomocí USB.

Když to vezmeme v úvahu, jak ušetřit data na instagramu?

Jak na Instagramu využívat méně dat:

  1. Vpravo dole klepněte na nebo na svůj profilový obrázek a přejděte na svůj profil.
  2. Vpravo nahoře klepněte na a potom na Nastavení.
  3. Klepněte na Účet a pak na Využití mobilních dat.
  4. Klepnutím vedle Využívat méně dat (iPhone) nebo Úspora dat (Android) na tuto funkci zapnete.

By Novello Sprong

Kolik FPS je dobré? :: Co znamená datum narození?
Užitečné odkazy