Domovská stránka > J > Jaký Přehrávač Na Filmy?

Jaký přehrávač na filmy?

VLC Media Player 3.0.17.4

Multimediální přehrávač, který neohromí svou jednoduchou grafikou (kterou však lze vylepšit skiny), ale svými možnostmi v přehrávání multimédií, tedy jak hudebních, tak i video formátů s titulky. Program je schopný přehrávat také streamované video.

Přečtěte si více

Můžete se také zeptat, jak nainstalovat vlc na mac?

Doporučím VLC Media Player, který je vyvíjen společností VideoLAN a je ke stažení zdarma zde. Po stažení otevřete příslušný . dmg soubor a stačí ikonu VLC přetáhnout do složky Aplikace (1). Tímto se VLC Media Player „nainstaluje”. Může se také zeptat, jak otočit obraz ve vlc? Na obrazovce Úpravy a efekty klikněte na záložku Efekty videa. Zde vyberte záložku Geometrie. Zašrtněte volbu Otočit a vyberte, jak chcete video otočit. 90, 180 nebo jiné stupně.

Jak přehrát film z PC na TV přes wifi?

Nastavení DLNA serveru (Windows)

 1. Na počítači (Windows 7 a novější) spustíme přehrávač WMP (Windows media player)
 2. Volba “Datový proud” (viz níže)
 3. Kliknutí na volbu “Zapnout vysílání médií datovými proudy…“
 4. Na další obrazovce klikněte na tlačítko “Zapněte sdílení datového proudu médií”
Když to vezmeme v úvahu, jak přehrát film z notebooku na televizi? V pc spusťte Průzkumníka Windows, najděte složku s filmy – obvykle externí hard disk a na souboru s filmem (avi, mp4, mkv) klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte Vysílat na zařízení – u mě konkrétně TV Samsung. V televizi bude nutné poprvé potvrdit – pouze odkliknout OK, že povolujete z pc / notebooku film přehrát.

Jak poslat video z PC do chromecast?

Odesílání hudby a videí z počítače

 1. V počítači spusťte Chrome.
 2. Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Odeslat.
 3. Klikněte na Zdroje .
 4. Klikněte na Odeslat soubor.
 5. Vyberte soubor.
 6. Zvolte zařízení Chromecast, na kterém se má soubor přehrát.
Jak přehrát video? Pokud máte telefon nebo tablet připojený k televizi, můžete automatické přehrávání ovládat i přes něj.
 1. Připojte mobilní zařízení k televizoru a vyberte video, které chcete přehrát.
 2. Pokud chcete rozbalit frontu a zobrazit nastavení automatického přehrávání, klepněte na ovládací panel ve spodní části obrazovky.

A další otázka, jak přehrát mp4 ve windows media player?

Program Windows Media Player pro vás nebude přehrávat MP4, protože tento formát tento přehrávač nepodporuje. Pokud chcete přehrávat MP4 v programu Windows Media Player, musíte jej pomocí některých video převodníků převést do jiných formátů. Jak přehrát soubor CDA? Soubory ve formátu CDA lze otevřít s Apple iTunes, VideoLAN VLC media player a jiné audio přehrávače v systému Mac OS, Microsoft Windows založené a Linux.

Jak zapnout DVD na počítači?

1 Do DVD mechaniky vložte dévédéčko s filmem, na který se chcete podívat. Po chvíli by se mělo zobrazit okénko Přehrát, ve kterém vyberte možnost Přehrát disk DVD Video a stiskněte tlačítko OK. Tím se spustí přehrávač Windows Media Player a začne přehrávání filmu.

By Mutz Grebel

Co to je DRAM? :: Jak aktualizovat VLC Media Player?
Užitečné odkazy