Domovská stránka > J > Jak Nastavit Složku Stažené Soubory?

Jak nastavit složku stažené soubory?

V Průzkumníku souborů najděte složku »Stažené soubory« a klikněte v horním menu na ikonu »Vlastnosti«. V nově otevřeném okně vlastností se přepněte na kartu »Umístění«. Zde můžete nastavit nové umístění úložiště stažených souborů. Nové nastavené potvrďte tlačítkem »OK«.

Přečtěte si více

Když to vezmeme v úvahu, jak změnit disk pro stahování?

Jak změnit výchozí složku pro stahování souborů

 1. Otevřete složku "Stažené soubory"
 2. Otevřete nabídku "Vlastnosti"
 3. Zvolte kartu "Umístění"
 4. Vyberete složku, do které se budou soubory nově ukládat.
 5. Potvrďte.
Jak nastavit stahovani? Stažení souboru
 1. Na telefonu či tabletu Android otevřete Chrome .
 2. Přejděte na webovou stránku, ze které chcete stáhnout soubor.
 3. Klepněte na položku, kterou chcete stáhnout, a podržte ji. Poté klepněte na Stáhnout odkaz nebo Stáhnout obrázek.
 4. U některých souborů videa či zvuku klepněte na Stáhnout .

Jak povolit stažení souborů?

Na kartě Nastavení přejděte dolů a klikněte na „Pokročilé“. Přejděte dolů do sekce Ochrana osobních údajů a zabezpečení a klikněte na „Nastavení webu“. Posuňte se dolů v seznamu nastavení, dokud se nezobrazí možnost „Automatické stahování“. Jak nastavit disk jako hlavní? Chcete-li změnit výchozí pevný disk, klikněte na Start a poté vyberte Nastavení (nebo stiskněte Windows + I). V okně Nastavení klikněte na Systém. V okně Systém vyberte kartu Úložiště vlevo a poté přejděte dolů do části „Uložit umístění“ vpravo.

Když to vezmeme v úvahu, kde najit stazene soubory v iphonu?

Vyhledání souborů v aplikaci Soubory

 • Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch otevřete aplikaci Soubory. Nevidíte na ploše modrou ikonu aplikace Soubory? Stačí přejet dolů a vyhledat aplikaci Soubory.
 • V aplikaci Soubory vyhledejte požadovaný soubor.
Jak změnit disk C na D? Ve Windows 8.1 nebo Windows 10 klikněte pravým tlačítkem myši na tlačítko »Start« a vyberte možnost »Správa disků«. V okně Správa disků vidíte všechny připojené disky. Vyberte disk jehož písmeno jednotky chcete změnit, klikněte na něj pravým tlačítkem a vyberte volbu »Změnit písmeno jednotky a cestu«.

Jak změnit primární disk?

Otevřete je Nastavení systému Windows 10, stisknutím kláves Windows+I, vybrat "Systém", Poté přejděte na kartu "Úložný prostor", V části "Další parametry úložiště", klikněte na odkaz „Změnit umístění pro ukládání nového obsahu“ Jak stahovat na externí disk? Otevřete tedy nejdříve okno: Tento počítač a v něm vyberete připojený externí disk. Okno externího disku tedy máme otevřené. Otevřeme si ještě okno Tento počítač a můžeme tedy přetažením myši začít složky s daty (fotografie, dokumenty) kopírovat z PC na externí disk.

Lidé se také ptají, jak přejmenovat stažený soubor?

Stažení a spuštění programu ReNamer

Je k dispozici jak verze k instalaci do operačního systému, tak verze portable, u které stačí stažený archiv rozbalit (kliknout na stažený archív pravým tlačítkem myši a z kontextové nabídky vybrat: Extrahovat) a dvojklikem spustit soubor aplikace: ReNamer.exe.

By Tabshey

Jak prodlouzit fotku? :: Jak nastavit stahovani?
Užitečné odkazy