Jak změnit uživatelské jméno v aplikaci Snapchat. Průvodce krok za krokem

Jak změnit uživatelské jméno na Snapchatu?
Dobrý den, username změnit nelze (z bezpečnostních důvodů). Pokud tedy toužíte po jiném, musíte si vytvořit nový účet. Cached
Další informace najdete na mujsoubor.cz

Populární sociální síť Snapchat je známá svými časově omezenými možnostmi sdílení fotografií a videí. Přestože aplikace poskytuje možnost upravovat některé prvky profilu, jako je zobrazované jméno a profilový obrázek, změna uživatelského jména v minulosti činila uživatelům potíže. V tomto příspěvku vysvětlíme, jak změnit své jméno na Snapchatu v roce 2023, projdeme si důvody tohoto omezení a uvedeme návod, jak skrýt a odstranit své uživatelské jméno na Snapchatu. Proč již nemůžete změnit své uživatelské jméno na Snapchatu?

Změna uživatelského jména zatím není na Snapchatu přímo možná. Vaše uživatelské jméno, často označované jako Snapcode, slouží jako vaše jedinečná identifikace na platformě a je zvoleno při prvotní registraci účtu. Jakmile se jednou rozhodnete pro uživatelské jméno, nelze ho bohužel změnit a je vždy spojeno s vaším účtem.

Hlavním cílem tohoto omezení je zachovat spolehlivost a bezpečnost uživatelské základny Snapchatu. Umožnění uživatelům často měnit svá uživatelská jména by mohlo vést ke zneužití, záměně a krádeži identity. Snapchat dbá na to, aby se uživatelé mohli v rámci aplikace vzájemně identifikovat a spolehnout se na sebe tím, že uživatelská jména zůstávají statická.

Jak v roce 2023 změním své jméno na Snapchatu?

V aplikaci Snapchat máte možnost změnit své zobrazované jméno, nikoli však své skutečné uživatelské jméno. Jméno, které se zobrazuje na vašem profilu na Snapchatu a které vidí vaši přátelé, se nazývá vaše zobrazovací jméno. Chcete-li změnit své zobrazované jméno, proveďte následující kroky:

1. Spusťte aplikaci Snapchat a přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů. 2. Klikněte na ikonu profilu v levé horní části obrazovky. 3. Chcete-li získat přístup k nastavení, klikněte na symbol ozubeného kola v pravém horním rohu. 4. Přejděte dolů a v nabídce Nastavení vyberte položku „Name“ (Název).

5. Vyplňte místo preferovaným zobrazovacím názvem. 6. Stisknutím tlačítka „Uložit“ uvedete změny v platnost.

Přestože změna zobrazovaného jména vám dává možnost přizpůsobit si, jak vás ostatní uživatelé Snapchatu vnímají, je důležité mít na paměti, že vaše uživatelské jméno se nezmění.

Jak mohu zamaskovat své uživatelské jméno na Snapchatu? Na Snapchatu nemůžete své uživatelské jméno zcela skrýt, ale můžete vyvinout úsilí, abyste snížili jeho viditelnost. Uděláte to následovně:

1. Spusťte aplikaci Snapchat a přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů. 2. Klepněte na ikonu profilu v levé horní části obrazovky. 3. Chcete-li získat přístup k nastavení, klikněte na symbol ozubeného kola v pravém horním rohu. 4. Klikněte na možnost „Vidět mě v Rychlém přidání“ ve sloupci „Kdo může…“. 5. Výběrem možnosti „Moji přátelé“ omezíte počet osob, které mohou vidět vaše uživatelské jméno v sekci Rychlé přidání, pouze na přátele.

Omezením toho, kdo vás může vidět v části Rychlé přidání, můžete omezit zobrazení svého uživatelského jména pouze na lidi, kteří jsou s vámi na Snapchatu již propojeni. Jak se mohu zbavit svého uživatelského jména na Snapchatu? Pokud již nechcete používat aplikaci Snapchat nebo si chcete vytvořit nový účet s jiným uživatelským jménem, můžete se rozhodnout svůj stávající účet odstranit. Uděláte to následujícím způsobem: Otevřete aplikaci Snapchat a přihlaste se ke svému účtu. 2. Klikněte na ikonu profilu v levé horní části obrazovky. 3. Chcete-li získat přístup k nastavení, klikněte na symbol ozubeného kola v pravém horním rohu. 4. Přejděte dolů a klikněte na položku „Podpora“. 5. V nabídce podpory vyberte „Můj účet a zabezpečení“ a poté „Informace o účtu“.

Dále vyberte možnost „Odstranit můj účet“. 7. Chcete-li potvrdit postup odstranění účtu, dodržujte pokyny na obrazovce.

Nezapomeňte, že zrušením účtu budou trvale odstraněny všechny vaše snímky, seznam přátel a vaše uživatelské jméno. Po zrušení účtu nebude možné účet ani data s ním spojená obnovit.

Na závěr dodejme, že i když v současné době není povoleno měnit uživatelské jméno na Snapchatu, můžete si svůj profil přizpůsobit změnou zobrazovaného jména. Můžete také podniknout kroky k omezení toho, kdo může vaše uživatelské jméno vidět, a pokud chcete, můžete svůj účet odstranit a začít znovu. Dodržováním těchto pravidel můžete ze Snapchatu vytěžit maximum a zároveň chránit své zabezpečení a soukromí.

FAQ
Mohu skrýt své uživatelské jméno na Snapchatu?

Ne, vaše uživatelské jméno na Snapchatu nelze skrýt. Vaši přátelé a všichni, které si na Snapchatu přidáte, mohou vaše uživatelské jméno na Snapchatu vidět. Máte však možnost nastavit svůj profil na Snapchatu jako soukromý, v takovém případě by vaše snímky a příběhy mohli vidět pouze lidé, kterým jste k tomu dali povolení.

Jak mohu změnit své jméno na snapchatu před rokem?

Chcete-li změnit své uživatelské jméno na Snapchatu dříve, než uplyne rok, musíte provést tyto postupy: Otevřete aplikaci Snapchat v telefonu nebo tabletu a přihlaste se ke svému účtu.

2. Chcete-li získat přístup ke svému profilu, klepněte na jeho ikonu v levém horním rohu obrazovky. 3. Klepnutím na ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu profilové stránky přejděte do nabídky Nastavení. 4. V nabídce Nastavení vyhledejte možnost „Uživatelské jméno“ posunutím dolů.

5. Klepněte na položku „Username“ a zadejte nové uživatelské jméno, které chcete používat. Nezapomeňte, že uživatelské jméno musí být původní a nesmí ho používat nikdo jiný. 6. Po zadání nového uživatelského jména klepněte na tlačítko „Uložit“, aby byla změna oficiální. Aplikace Snap zjistí, zda je nové uživatelské jméno dostupné. Pokud ano, bude vaše uživatelské jméno ihned aktualizováno. Pokud není k dispozici, budete se muset pokusit zadat jiné uživatelské jméno, dokud nezjistíte, že je k dispozici. 8. Po úspěšné změně uživatelského jména můžete okamžitě začít používat nové jméno snap.

Je důležité mít na paměti, že aplikace Snapchat povoluje pouze jednu změnu uživatelského jména za 30 dní. Pokud jste si tedy jméno snapu změnili nedávno, musíte před další změnou počkat, až uplyne 30denní lhůta.