Jak aktualizovat uživatelské jméno na Twitchi. Průvodce krok za krokem

Známá webová stránka pro živé vysílání Twitch umožňuje uživatelům vytvořit si online identitu a komunikovat se sítí dalších lidí, kteří sdílejí jejich zájmy. Uživatelské jméno na Twitchi je důležitou součástí vaší online osobnosti a slouží jako vaše reprezentace v konverzacích, na vašem profilu a dokonce i v adresách URL streamů. Své uživatelské jméno však můžete časem chtít z různých důvodů upravit. V tomto příspěvku si projdeme proces změny uživatelského jména Twitch a zodpovíme některé související dotazy. Proč nemohu upravit své uživatelské jméno Twitch?

Než se dostaneme k tomu, jak změnit své uživatelské jméno, je nutné si uvědomit, že společnost Twitch zavedla některá omezení. Podle pravidel služby Twitch smíte své uživatelské jméno změnit pouze jednou za 60 dní. Účelem tohoto omezení je zabránit zmatkům v komunitě a zneužívání. Navíc po změně uživatelského jména jej nelze dalších šest měsíců znovu použít.

Je možné změnit své uživatelské jméno na streamu?

Na Twitchi si můžete změnit své uživatelské jméno pro streamování. Je důležité si uvědomit rozdíl mezi uživatelským jménem pro stream a uživatelským jménem pro Twitch. Jméno, které se zobrazuje v adrese URL vašeho kanálu a používá se pro přihlášení, je vaše uživatelské jméno Twitch. Jméno, které se zobrazuje ve vašem streamu, chatu a profilu, je však vaše uživatelské jméno pro stream, běžně označované jako vaše zobrazované jméno. Na rozdíl od uživatelského jména Twitch lze uživatelské jméno streamu měnit častěji a nevztahují se na něj stejná omezení.

Má změna uživatelského jména Twitch vliv na zobrazované jméno, které používáte?

Ne, pokud změníte své uživatelské jméno na Twitchi, vaše zobrazované jméno ho nebude následovat. Vaše zobrazované jméno lze aktualizovat pravidelněji a je odlišné od uživatelského jména Twitch, jak bylo uvedeno dříve. Pro aktualizaci svého zobrazovacího jména můžete snadno provést potřebné úpravy v nastavení svého profilu Twitch. Je však důležité mít na paměti, že na vaše zobrazovací jméno se vztahují předpisy a pokyny služby Twitch, takže si nezapomeňte vybrat jméno, které je dodržuje.

Můžete si změnit své mobilní uživatelské jméno Twitch?

Na Twitch Mobile si své uživatelské jméno skutečně můžete změnit. Postup je srovnatelný se změnou uživatelského jména v desktopové aplikaci Twitch. Chcete-li získat přístup k nastavení svého profilu, jednoduše spusťte aplikaci Twitch na svém mobilním zařízení, přihlaste se ke svému účtu a přejděte tam. Poté můžete přejít k úpravě svého uživatelského jména a proces dokončit podle pokynů. Nezapomeňte, že při výběru nového uživatelského jména platí stejná omezení a restrikce, o kterých byla řeč dříve.

Závěrem lze říci, že je možné své uživatelské jméno příležitostně aktualizovat, i když na to společnost Twitch klade určitá omezení. Jednoduchou a bezproblémovou změnu uživatelského jména vám zaručí dodržování pokynů služby Twitch. Při výběru nového zobrazovaného jména mějte na paměti rozdíl mezi uživatelským jménem Twitch a uživatelským jménem pro streamování a také předpisy služby Twitch. Změna uživatelského jména na Twitchi je stále jednoduchý a přístupný proces, ať už používáte počítač nebo mobilní zařízení.

FAQ
Jak mohu změnit své uživatelské jméno a heslo pro Twitch?

Pro obnovení uživatelského jména a hesla Twitch postupujte podle následujících kroků: 1. Přejděte na webové stránky Twitch a vyberte odkaz „Přihlásit se“ v pravém horním rohu. 2. Klikněte na tlačítko „Přihlásit se“. 2. Na přihlašovací obrazovce klikněte na odkaz „Trouble Logging In?“ (Problémy s přihlášením) pod poli pro zadání uživatelského jména a hesla.

3. Budete přesměrováni na stránku „Obnovení hesla“, kde budete muset zadat e-mailovou adresu spojenou s vaším účtem Twitch.

4. Po zadání e-mailové adresy klikněte na tlačítko „Odeslat pokyny“.

5. Zkontrolujte svou e-mailovou schránku, zda vám nepřišel e-mail od společnosti Twitch s předmětem „Twitch Password Reset Instructions“. Pokud ji ve schránce nevidíte, zkontrolujte složku nevyžádané pošty nebo spamu.

6. Otevřete e-mail a klikněte na uvedený odkaz pro obnovení hesla.

7. Budete přesměrováni na stránku, kde můžete zadat nové heslo. Zvolte si silné a jedinečné heslo, které jste dosud nepoužili.

8. Po zadání nového hesla klikněte na tlačítko „Nastavit heslo“.

9. Vaše heslo bylo nyní resetováno. Do služby Twitch se můžete přihlásit pomocí nového hesla a stávajícího uživatelského jména nebo e-mailové adresy.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud chcete změnit své uživatelské jméno Twitch, budete muset postupovat jiným způsobem. Tato odpověď se konkrétně zabývá obnovením uživatelského jména a hesla, pokud jste je zapomněli.

Záleží na vašem uživatelském jménu Twitch?

Na vašem uživatelském jménu Twitch záleží, ano. Významně přispívá k rozvoji vaší online osobnosti a může ovlivnit to, jak vás uživatelé na platformě vnímají. Když s vámi diváci komunikují v chatu, uvidí vaše uživatelské jméno Twitch, podle kterého vás poznají a zapamatují si vás.

Pomocí chytlavého a výrazného uživatelského jména můžete vyniknout a usnadnit návštěvníkům, aby vás našli a sledovali. Je to klíčové pro vytvoření vaší značky a rozvoj vaší přítomnosti na Twitchi. Správné publikum lze přilákat a vaše zájmy nebo oblast působnosti v rámci streamovací komunity zprostředkovat uživatelským jménem, které se hodí k vašemu obsahu nebo odráží vaši osobnost.

Pokud jste navíc streamer, který se snaží rozšířit své publikum nebo spolupracovat s dalšími tvůrci, může vám důvěryhodné a známé uživatelské jméno na Twitchi pomoci. Potenciální diváci nebo spolupracovníci vás v takovém případě mohou snáze najít a zapamatovat si vás.

Proto je velmi důležité vybrat si takové uživatelské jméno pro Twitch, které vás přesně vystihuje a pomáhá budovat vaši online reputaci. Zvažte změnu svého uživatelského jména podle pokynů v článku, pokud se domníváte, že již přesně nereprezentuje vaši značku nebo zájmy.