Jak změnit uživatelské jméno na Twitteru. Průvodce krok za krokem

Co je uživatelské jméno na Twitteru?
Je to součást unikátní URL pro váš účet na Twitteru a je tedy jasné, že se může na Twitteru vyskytovat pouze jednou. A také to, že tam nemohou být mezery, ani žádné další různorodé zvláštní znaky. Je důležité vědět, že Twitter tomuto říká username neboli uživatelské jméno.
Další informace najdete na 365tipu.cz

Twitter je oblíbená sociální síť, kde se uživatelé mohou spojit s ostatními, sdílet své nápady a sledovat nejnovější události a módu. Z různých důvodů se však mnoho lidí přistihne, že touží po změně svého uživatelského jména. Změnit identitu na Twitteru je poměrně snadné, ať už chcete změnit podobu své online osoby, nebo se prostě už neztotožňujete se svou současnou přezdívkou. Tento příspěvek vás provede procesem změny účtu na Twitteru a odpoví na některé často kladené otázky týkající se této změny. Proč nemohu změnit své uživatelské jméno na Twitteru?

Než se pustíte do procesu změny svého účtu na Twitteru, je důležité znát tato omezení a restrikce. Uživatelé nesmějí svá uživatelská jména na Twitteru měnit příliš často podle několika pravidel. Než budete pokračovat, ujistěte se, že jste o změně zcela přesvědčeni, protože uživatelské jméno můžete změnit pouze jednou za 15 dní. Vaše nové uživatelské jméno musí být také originální a nesmí být používáno jiným uživatelem Twitteru. Pokud vaše preferované uživatelské jméno není k dispozici, budete muset zvolit alternativu. Jak mohu aktualizovat své uživatelské jméno na Twitteru na webu?

Vyzkoušejte tyto jednoduché kroky pro změnu uživatelského jména Twitter:

1. Vstupte do svého profilu na Twitteru: Přihlaste se ke službě Twitter pomocí svého aktuálního uživatelského jména a hesla tak, že navštívíte webové stránky nebo otevřete aplikaci Twitter ve svém chytrém telefonu.

2. Přejděte na stránku s nastavením účtu: Po přihlášení klikněte na svou profilovou fotografii v pravém horním rohu obrazovky. V rozevírací nabídce vyberte možnost „Nastavení a soukromí“.

3. Změna uživatelského jména: V nabídce nastavení účtu si můžete vybrat z několika možností. Najděte a vyberte pole „Uživatelské jméno“. Zadejte nové uživatelské jméno, které chcete používat. Nezapomeňte, že uživatelské jméno může obsahovat písmena, číslice a podtržítka a musí mít 4 až 15 znaků. 4. Ověřte dostupnost: Po zadání preferovaného nového uživatelského jména Twitter ověří, zda je dostupné. Pokud je požadované uživatelské jméno již obsazeno, budete muset zvolit alternativní uživatelské jméno. Pokud je uživatelské jméno k dispozici, zobrazí se zelené zaškrtnutí, že je možné jej použít. 5. Uložte změny: Po výběru zřetelného a snadno dostupného uživatelského jména přejděte na spodní část stránky s nastavením a klikněte na možnost „Uložit změny“. Vaše uživatelské jméno Twitter bylo změněno.

Jak lze změnit adresu URL Twitteru?

Vzhledem k tomu, že Twitter neposkytuje možnost přizpůsobit nebo změnit adresu URL spojenou s vaším účtem, není změna adresy URL Twitteru možná. Adresa URL Twitteru je generována automaticky na základě vašeho přihlášení a nelze ji měnit. Můžete však změnit své zobrazované jméno, což je jméno, které se zobrazuje vedle vašeho uživatelského jména a profilové fotografie. Jak mohu změnit své zobrazované jméno?

Chcete-li upravit své zobrazované jméno na Twitteru, postupujte podle následujících postupů:

1. Přejděte na stránku s nastavením účtu: Po přihlášení na Twitter klikněte na svou profilovou fotografii v pravém horním rohu obrazovky. V rozevírací nabídce vyberte možnost „Nastavení a soukromí“. Upravte své zobrazované jméno:

2. V nabídce nastavení účtu najděte pole „Jméno“. Po kliknutí na něj zadejte své nové zobrazovací jméno. Zobrazovací jména mohou na rozdíl od uživatelských jmen obsahovat až 50 znaků, včetně emotikonů a speciálních znaků. 3. Uložte změny: Po zadání nového zobrazovacího jména přejděte na spodní část stránky nastavení a klikněte na možnost „Uložit změny“. Vaše zobrazovací jméno bylo změněno.

Konečně, změna účtu Twitter je rychlý a snadný proces, který vyžaduje pouze několik základních kroků. Zásadní je mít na paměti omezení, jako je požadavek na odlišné přihlášení a patnáctidenní čekací doba mezi revizemi. Své uživatelské jméno a zobrazované jméno na Twitteru můžete rychle upravit podle pokynů uvedených v tomto článku. Tímto způsobem můžete přesněji reprezentovat svou identitu a zájmy online a přizpůsobit si svou online přítomnost.

FAQ
Mohu svůj účet na Twitteru smazat a vytvořit si nový se stejným jménem?

Svůj stávající účet na Twitteru můžete smazat a založit si nový se stejným uživatelským jménem, ano. Je však třeba zvážit několik věcí: 1. Deaktivace účtu: Než si budete moci zaregistrovat nový účet Twitter se stejným uživatelským jménem, musíte nejprve deaktivovat svůj současný účet. Přejděte do nastavení účtu, přejděte dolů na možnost „Deaktivovat účet“ a poté postupujte podle pokynů na obrazovce. 2. Čekací doba: Twitter nařizuje 30denní čekací lhůtu po zrušení účtu, než bude vaše uživatelské jméno zveřejněno. Během této doby si nebudete moci vytvořit nový účet se stejným uživatelským jménem. 3. Přístupnost uživatelského jména: Po uplynutí čekací doby si můžete založit nový účet Twitter se stejným uživatelským jménem. Mějte však na paměti, že během čekací doby mohl uživatelské jméno převzít někdo jiný. V důsledku toho existuje možnost, že při pokusu o vytvoření nového účtu nebude přístupné.

Mějte na paměti, že když odstraníte svůj účet na Twitteru, všechny vaše tweety, sledující a další údaje o účtu budou trvale odstraněny. Než tedy budete pokračovat, nezapomeňte si zálohovat všechny důležité informace.

Existuje nějaký limit pro změnu uživatelského jména Twitteru?

Ano, své uživatelské jméno na Twitteru můžete změnit pouze tolikrát, kolikrát chcete. Uživatelské jméno můžete změnit tolikrát, kolikrát chcete, ale podle pravidel Twitteru existují určitá omezení. Vaše nové uživatelské jméno musí být delší než 15 znaků a nelze ho změnit na takové, které již používá jiný uživatel. Kromě toho může být nutné počkat, než provedete další aktualizaci, pokud jste právě změnili své uživatelské jméno. Obecně se doporučuje vybírat uživatelské jméno pečlivě, protože časté změny mohou lidem ztížit identifikaci a zapamatování vašeho účtu.