Domů : Centrum nápovědy : Odpovědi

Existuje Widget Tech Lib Dashboard dostupný pro Mac?

A: Ano! TechLib.com poskytuje widget řídicího panelu TechLib pro macOS (OS X).

Widget TechLib umožňuje vyhledávat definice pojmů z počítače přímo z řídicího panelu systému macOS. Jednoduše do vyhledávacího pole zadejte výraz počítače, který chcete vyhledat, a stiskněte Zpět. Definice výrazu se okamžitě načte ve vašem výchozím webovém prohlížeči.

Widget řídicího panelu TechLib

Stažení widgetu

Chcete-li stáhnout widget, klikněte na odkaz ke stažení níže.

Stáhněte si Widget TechLib

Verze 1.3 (81 kB) - Vydáno 3. února 2012


Instalace widgetu

Pokud používáte Safari, při stahování widgetu se může zobrazit upozornění „Tech Lib.wdgt je aplikace.“ Klepněte na Ke stažení potvrďte proces stahování. Widget TechLib je komprimován pomocí komprese PC PC. Pokud je widget stažen Safari, měl by se automaticky dekomprimovat. Klepněte na instalovat když budete vyzváni k instalaci a kliknutí Udržet jakmile se widget zobrazí v aplikaci Dashboard.

Pokud používáte Chrome, Firefox nebo jiný webový prohlížeč, možná budete muset dekomprimovat soubor ZIP pomocí programu, jako je Stuffit Expander. Jakmile je soubor dekomprimován, dvakrát jej klikněte na soubor „Tech Lib.wdgt“ a přidejte jej na řídicí panel. Klepněte na Udržet když se widget zobrazí v aplikaci Dashboard, aby byl aktivní.

Používání widgetu

Po instalaci widgetu Tech Lib získáte přístup k ovládacímu panelu systému Mac OS X stisknutím tlačítka Klávesa F3 nebo kliknutím na ikonu Dashboard v Docku.

Pokud se widget Počítačový slovník Tech Lib nezobrazí, klikněte na ikonu + ikona v levém dolním rohu obrazovky. Zobrazí se seznam widgetů nainstalovaných ve vašem počítači. Procházejte seznam widgetů, dokud neuvidíte zelenou ikonu s obrázkem žárovky a textem „Tech Lib“. Widget aktivujete kliknutím na ikonu. Jakmile je widget TechLib aktivní, můžete skrýt seznam widgetů kliknutím na x v levém dolním rohu obrazovky.

Chcete-li vyhledat výraz pro počítač nebo technologii, nejprve klikněte do vyhledávacího pole widgetu. Poté zadejte výraz, který chcete vyhledat, a stiskněte návrat. Ve vašem výchozím webovém prohlížeči se načte příslušná stránka TechLib.

Požadavky na systém

Tento widget řídicího panelu vyžaduje Mac OS X 10.4 Tiger nebo novější.

Otázky?

Máte-li jakékoli dotazy týkající se instalace nebo použití widgetu Tech Lib Computer Dictionary, prosím kontaktujte TechLib.