Domovská stránka > J > Jak Udělat Z Cr2 Jpg?

Jak udělat z CR2 JPG?

CR2 Converter je program, který umožňuje převod fotografií z CR2 formátu (Canon RAW v2) do některého z běžných obrázkových formátů jako jsou: JPEG/JPG, GIF, BMP, BMP nebo TIFF. Program podporuje dávkovou konverzi, takže můžete převést v jednom okamžiku více souborů CR2 do vámi vybraného formátu najednou.

Přečtěte si více

Jak převést fotky z RAW do JPG?

Pokud jste například u cizího počítače, do kterého nemůžete nic instalovat a potřebujete RAW fotografii převést do JPEG k dalšímu zpracování, můžete použít on-line převaděč. Otevřete webový nástroj Zamzar a vyberte soubory, které se mají převést pomocí »1 | Add files…« - stačí je i přetáhnout myší. Tak jak zobrazit soubor cr2? Soubory CR2 lze otevřít pomocí bezplatných programů, jako jsou IrfanView a UFRaw. Některé verze systému Windows umožňují nativní prohlížení souborů CR2 (například v zobrazení složek), ale pouze v případě, že je nainstalován Microsoft Camera Codec Pack nebo Canon RAW Codec Software.

A další otázka, jak hromadné převést raw na jpg?

Pokud jde pouze o rychlý převod, lze použít hromadné zpracování. Každý slušný editor to umí. Používám Zoner, tam stačí ve správci myší označit vybrané rawy a pak už jenom CTRL+Shift+X.

By Charisse

Jak upravit fotky RAW? :: Jak převést fotky z RAW do JPG?
Užitečné odkazy